تمهیدات ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای جانبازان در سفر حج تمتع

سرپرست دفتر برنامه ریزی امور ورزشی و اردوئی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم بدرقه کاروان حج تمتع ویژه جانبازان سال ۱۴۰۳ که با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در هتل هویزه برگزار شد، از تمهیدات ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای جانبازان در سفر حج تمتع خبر داد.

به گزارش مشرق، سید محمد میرکاظمی، سرپرست دفتر برنامه ریزی امور ورزشی و اردوئی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم ضمن خیرمقدم به زائران حج تمتع به ارائه گزارشی از وضعیت کاروان ویژه جانبازان به سفر حج تمتع پرداخت و گفت: کاروان ویژه جانبازان با همراهان و عوامل کاروان که در مجموع ۹۰ نفر را تشکیل می‌دهند، عازم سفر حج تمتع ۱۴۰۳ می شوند.

میرکاظمی در مورد مراسم بدرقه جانبازان عازم حج تمتع خاطرنشان‌کرد: مدت زمان حج تمتع کاروان ویژه جانبازان ۲۸ تا ۳۰ روز است و ما علاوه بر مراسم بدرقه، مراسم استقبال از زائران را نیز خواهیم داشت و در زمان ورودشان به ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) از آنها استقبال خواهد شد.

در این مراسم محمود پاکدل معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی، عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران و سمیه گنجی، مشاور امور زنان و خانواده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس