‌

سید مهدی و بقیه تیم حفاظت در این چند سال بیشتر از اینکه با خانواده شان باشند با حاج آقا بودند. حاج آقا برای همه ما پدر بود.

به گزارش مشرق، یکی از همکاران سردار سیدمهدی موسوی رئیس یگان حفاظت رئیس‌جمهوری در آستانه برگزاری مراسم تشییع این شهید، دلنوشته‌ای برای همکار شهیدش نوشت که به این شرح است:

شهید موسوی بین بچه‌های نهاد و بین مسولین استان‌ها و ... به سید مهدی معروف بود. سید مهدی قبل از اینکه سرتیم حفاظت حاج آقا در آغاز دوران ریاست ایشان بر قوه قضاییه بشود، سرتیم حفاظت آقا عزیز فرمانده وقت سپاه بود.

حاج آقا پشتکار سید مهدی و نحوه برخورد مناسبش با دیگران را دیده بود و از همین جهت از آقاعزیز درخواست کردند که سیدمهدی سرتیم حفاظتشان بشود.

سید مهدی در این مدت، پا به پای حاج آقا بود. ایشان می‌خوابید، سید مهدی هم می‌خوابید، ایشان غذا می‌خورد، سید مهدی هم غذا می‌خورد و هر کاری که حاج آقا می‌کرد کنار حاج آقا و همراه ایشان بود. واقعا سایه حاج آقا بود، شما فکر کنید شخصیت بزرگواری مثل حاج آقا رئیسی و سطح تعامل گسترده که با مردم داشت و جا به جای کشور را قدم می‌گذاشت چه شرایط سخت حفاظتی را ایجاد می‌کند، اما سید مهدی با حوصله و صبر شرایط را بدون تشنج مدیریت می‌کرد.

در نتیجه همین تعامل با مردم در جریان یکی از سفرهای استانی شرایط به گونه‌ای شد که سیل جمعیت مقابل ماشین حاج آقا قرار داشتند، سید مهدی برای نجات جان یک پیرزن ماشین ون حامل رئیس جمهور با او برخورد کرد و از روی پای او رد شد و سید مهدی دچار شکستگی شدید شد. خب سید مهدی می‌توانست بعد از این حادثه جانبازی بگیرد و بقیه عمر خدمتی اش را در خانه بگذراند، اما عشقی که او به حاج آقا داشت باعث شد که خیلی زودتر از آنچه که مدنظر پزشک‌ها بود، به کار برگردد. نکته جالب اینکه هم سید مهدی مشتاق بازگشت به کار و قرار گرفتن در کنار رئیس جمهور بود، هم حاج آقا. وقتی بعد از این ماجرا به حاج آقا گفتند که برای شما سرتیم دیگری در نظر گرفتیم ایشان تاکید کردند که کارها فعلا با بقیه محافظان پیش برود تا سید مهدی خوب بشود و به کار برگردد.

سید مهدی و بقیه تیم حفاظت در این چند سال بیشتر از اینکه با خانواده شان باشند با حاج آقا بودند. حاج آقا برای همه ما پدر بود، به معنای واقعی کلمه پدرمان بود برای همین است که بین تک تک اعضای حفاظت علی رغم سختی کار و حتی سخت‌گیری‌هایی که حاج آقا درباره بحث مشوق‌های مادی داشت و تقریبا در این مدت تعطیل شده بود، این مصیبت مثل مصیبت از دست دادن پدر است. روحت شاد سردار، روحت شاد سید مهدی عزیز.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۱۷:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۲
  11 6
  روحشان شاد.
 • Ryan IR ۱۷:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۲
  10 5
  رضوان الله علیهم اجمعین
 • IR ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۲
  6 1
  شخصيت بزرگی را از دست دادیم
 • IR ۲۱:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۲
  5 1
  شهید رئیسی راز محبوبیت و موفقیت را به همه آموخت و به حق ثابت کردن بهترین تخصص برای خدمت به کشور ، اخلاص و صداقت و شهامت است
 • IR ۰۴:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۳
  0 0
  شهید نظر میکند به وجه الله
 • IR ۰۶:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۳
  0 0
  خداهمشونوبیامرزه سه روز هست عین ابربهاردارم گریه میکنم دیگه بیشتربگیدبیشترمیترکم خداهمشونوباحضرت زهراوامام حسین حضرت علی حضرت محمدمحشورکنه اخه دوتاشون هم اولادفاطمه بودن همشونوخدارحمت کنه وبیامرزه مقام معنوی عالی بهشون بده
 • IR ۰۷:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۳
  0 0
  روحتان شاد باز نتوانستیم سرمایه بزرگ کشور را نگه داری کنیم پر کردن جای ایشان برای سیاست کلی نظام بسیار سخت است نمی‌دونم چرا احساس میکنم یک دست داخلی و خارجی پشت این ماجرا هست امیدواریم اینگونه نباشد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس