انهدام یک تانک و نفربر و دو بلدوزر صهیونیست‌ها در غزه

گردان های قسام از انهدام یک تانک و یک نفربر و دو بلدوزر رژیم صهیونیستی در غزه و انجام کمین علیه ۱۰ نظامی صهیونیست خبر دادند.

به گزارش مشرق، گردان‌های القسام با صدور بیانیه‌ای از هدف قرار دادن دو بلدوزر نظامی دشمن صهیونیستی از نوع دی ۹ با خمپاره‌های یاسین ۱۰۵ و مین‌های شواظ در منطقه رفح خبر دادند.

این گردان‌ها همچنین اعلام کردند که در منطقه گذرگاه صلاح الدین واقع در جنوب شرق شهر رفح یک نفربر صهیونیستی را با خمپاره تاندوم هدف قرار داده اند.

در این بیانیه همچنین تاکید شد که عناصر گردان‌های قسام، نیروهای پیاده صهیونیستی متشکل از ۱۰ نفر را در یک کمین ترکیبی گرفتار کرده اند و آنها را با بمب‌ها و مین‌های دستی هدف قرار دادند.

قسام در تشریح این عملیات اعلام کرد که مجاهدان این گردان‌ها در عملیاتی ترکیبی در نزدیکی مدرسه الزراعه در شمال بیت حانون در شمال نوار غزه، گروهی ۱۰ نفره از نیروهای پیاده دشمن صهیونیستی را در کمین گرفتار کرده و یک بمب را در میان آن‌ها منفجر کردند. سپس این نیروها را با بمب‌های دستی هدف قرار داده و به محض رسیدن نیروهای پشتیبانی دشمن، یک بمب "شواظ" را در میان آن‌ها منفجر کردند که در این عملیات هر دو گروه از نیروها کشته و زخمی شدند.

گردان‌های قسام همچنین از هدف قرار دادن یک تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی با خمپاره یاسین ۱۰۵ در نزدیکی منطقه حی البرازیل در جنوب شرق رفح خبر داده و تصریح کردند که این تانک را منهدم کرده اند.

گردان‌های قدس شاخه منطقه جنین نیز اعلام کردند که مبارزان این گردان‌ها مین‌هایی را در مسیرهای درگیری در جنین منفجر کرده‌اند که باعث بروز خسارت‌هایی در خودروهای زرهی اشغالگران شده است.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس