پایگاه «الراهب» رژیم صهیونیستی زیر آتش حزب‌الله لبنان

مقاومت اسلامی لبنان بامداد امروز-سه‌شنبه- از هدف قرار دادن پایگاه «الراهب» رژیم صهیونیستی واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش مشرق، حزب‌الله لبنان بامداد امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهایش در چارچوب عملیات‌هایش در حمایت از غزه و در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به روستاهای لبنان، نیروهای این ارتش اشغالگر را در پایگاه الراهب واقع در الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی با موشک و گلوله هدف قرار دادند.

طبق بیانیه منتشر شده از سوی مقاومت لبنان، این حمله که در چارچوب حمایت از ملت فلسطین و پشتیبانی از مقاومت آنها انجام شد، ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز پس از رصد تحرکات نیروهای دشمن و تعقیب دقیق آنها در پایگاه الراهب و رصد گروهی از سربازان آن در اطراف پایگاه یاد شده انجام شد.

حزب‌الله لبنان روز دوشنبه نیز از اجرای چندین عملیات خبر داد که مهمترین آنها هدف قرار دادن پایگاه فرماندهی تیپ ۹۱ ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه «برانیت» و پایگاه‌های «جل العلام»، «المطله» و «المرج» ارتش اشغالگر و نیز حمله به پایگاه «المالکیه» و محل استقرار سربازان آن در اطراف این پایگاه بود، همچنین نیروهای مقاومت لبنان محل استقرار و تجمع افسران این ارتش در مرکزی متعلق به آنها واقع در ورودی شرقی روستای الغجر را مستقیم هدف قرار دادند که در این عملیات تمامی آنها کشته یا زخمی شدند و پس از آن عملیات انتقال زخمی‌ها از محل هدف مشاهده و گزارش شد.

این عملیات‌های مستمر مقاومت لبنان در چارچوب نقش حمایتی آن در منطقه برای اعمال فشار بر رژیم اشغالگر صهیونیستی و ضربه زدن به نیروهای آن و نیز حمایت از مقاومت فلسطین و ملت آن که در معرض یک نسل‌کشی در نوار غزه قرار دارند، انجام می‌شوند.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس