موحدی کرمانی

رئیس سنی مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان و نمایندگان خبرگان مراقب باشند که هر جمله، عمل و رفتارشان در پیشگاه الهی ضبط می‌شود و همه باید در مسیر الهی گام برداریم تا به مردم خدمت کنیم.

به گزارش مشرق، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی در سخنانی در مراسم افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با تبریک به نمایندگان منتخب و تسلیت به مناسبت شهادت رئیس‌جمهوری و همراهانش، گفت: شهید رئیسی، رئیس‌جمهوری بود که یقین دارم تمام تلاش خود را به کار می‌بست تا کشور را از مشکلات و سختی‌ها نجات دهد. آرزو داریم خداوند این شهید عزیز و شهدای همراه ایشان را با اهل بیت (ع) و شهدای انقلاب و دفاع مقدس محشور کند.

وی ادامه داد: گرچه آیاتی از قرآن درباره شهدا نازل شده اما مرگ‌هایی هم داریم که شباهت به شهادت دارند، کسانی که خود را در راه خدمت، وقف می‌کنند مراتب بالایی دارند. از خداوند تقاضای علو درجات برای این شهدای عزیز داریم.

موحدی کرمانی با بیان اینکه از خداوند می‌خواهیم ما را به خودمان وانگذارد، اظهار کرد: مسئولان و نمایندگان خبرگان مراقب باشند که هر جمله، عمل و رفتارشان در پیشگاه الهی ضبط می‌شود و همه باید در مسیر الهی گام برداریم تا به مردم خدمت کنیم.

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس