اگر ۱۰۰۰ گاو قرمز هم قربانی کنید، واقعیت مسجدالاقصی را تغییر نخواهید داد

رئیس جنبش اسلامی در داخل سرزمین‌های اشغالی تاکید کرد که اگر صهیونیست‌ها هزار گاو قرمز هم در مسجدالاقصی قربانی کنند، واقعیت این مکان مقدس را تغییر نخواهند داد.

به گزارش مشرق، شیخ «رائد صلاح» رئیس جنبش اسلامی در داخل سرزمین‌های اشغالی در اظهاراتی با استناد به آیه «سبحان الذی أسری بعبده لیلاً من المسجد الحرام إلی المسجد الأقصی» گفت: اگر صهیونیست‌ها هزار گاو قرمز قربانی کنند و خون آن در مقابل مسجدالاقصی ریخته شود، این امر حقیقت ابدی این مکان مقدس را تغییر نخواهد داد.

وی در ویدیویی که مرکز رسانه‌ای فلسطین آن را منتشر کرد، در واکنش به یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی و هتک حرمت این مکان مقدس که آخرین آن‌ها «دعوت به قربانی کردن در مقابل پاداش‌های بزرگ» است، تاکید کرد: این روزها صحبت‌ها در مورد مساله گاو قرمز و قربانی کردن آن و آثارش بر مسجدالاقصی زیاد شده است، طبیعتا تحلیل‌های مختلفی در مورد این موضوع ارائه شده و در رسانه‌های بین‌المللی نیز جنبه جهانی به خود گرفته است.

اخیرا یک گروه تندرو صهیونیستی موسوم به «بازگشت به کوه هیکل» در فراخوانی اعلام کرده هر کس بتواند در روز عید«پسح» داخل مسجدالاقصی قربانی کند ۵۰ هزار شکل(واحد پول) پاداش دریافت خواهد کرد.

شیخ صلاح خاطرنشان کرد: مسجدالاقصی مورد اشغال صلیبی‌ها قرار گرفت و در آن روزها مصلی مروانی را به اصطبلی برای اسب‌های خود تبدیل کردند و حفره‌هایی در ستون‌های مصلی ایجاد کردند و اسب‌های خود را به آن ستون‌ها می‌بستند.

وی افزود: طبیعتا آن اسب‌ها فضولات خود را در آن مصلی انداختند، من این سوال را مطرح می کنم که آیا این امر واقعیت مسجد مبارک الاقصی را تغییر داد؟ آیا فضولات اسب‌ها واقعیت را تغییر داد؟ جواب روشن است مسجدالاقصی همان مسجدالاقصی ماند و تا رو زقیامت نیز تغییر نخواهد کرد.

رئیس جنبش اسلامی در سرزمین‌های اشغالی گفت: اتفاق دیگری نیز رخ داد، صلیبی‌ها قبه الصخره را به کلیسا تبدیل کردند و حفره ای شکل در آن ایجاد کردند و خوک‌ها را بر روی صخره قرار می‌دادند و سرهایشان را می‌بریدند تا خون آن‌ها در آن حفره ریخته شود. آیا خون آن خوک‌ها واقعیت و حقیقت مسجدالاقصی را تغییر داد؟ جواب روشن است؛ مسجدالاقصی، مسجدالاقصی ماند و تا روز قیامت نیز تغییر نخواهد یافت.

شیخ صلاح در ادامه خاطرنشان کرد: به همین دلیل با اطمینان کامل می‌گویم، فرض کنیم گاوی کاملا قرمز متولد شد و خون آن در نزدیکی مسجدالاقصی ریخته شد؛ آیا این امر واقعیت مسجدالاقصی را تغییر می‌دهد؟ به‌رغم ریختن خون گاو قرمز، مسجدالاقصی تا روز قیامت مسجدالاقصی خواهد ماند.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • NL ۱۷:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱
  0 0
  گاو آبی
 • DE ۱۹:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱
  0 0
  این شیطان پرست های گاوپرست اسقاطیلی به جنگ باخدا میروند. بسیار احمق ومتعصبین شیطان پرست درعالم جاهلیت بسر میبرند. حضرت موسی از دستشان دق کرد. ادم بشو نبودند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس