صعود ۵ فرنگی‌کار ایران به مرحله نیمه نهایی

پویا دادمرز، ایمان محمدی، مهدی عبدی، ناصر علیزاده و امین میرزازاده فرنگی‌کاران وزن‌های ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه یافتند.

به گزارش مشرق، مسابقات کشتی قهرمانی آسیا از ۲۳ تا ۲۸ فرودین ماه در شهر بیشکک قزقیزستان در حال برگزاری است که امروز در کشتی فرنگی رقابت‌های پنج وزن نخست برگزار می‌شود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم پوریا دادمرز، در وزن ۶۰ کیلوگرم امیررضا ده بزرگی، در وزن ۶۳ کیلوگرم ایمان محمدی، در وزن ۶۷ کیلوگرم سعید اسماعیلی، در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا رستمی، در وزن ۷۷ کیلوگرم امیر عبدی، در وزن ۸۲ کیلوگرم رسول گرمسیری، در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده، در وزن ۹۷ کیلوگرم محمد هادی ساروی، در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۲ سجاد البیدهان از عراق را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم کرار البیدهان از عراق را ۹ بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف آیاتا سوزوکی از ژاپن خواهد رفت.

در وزن ۷۷ کیلوگرم امیر عبدی در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر مقابل علی محمد ال عبوداح از عراق به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی میان نماینده قزاقستان و آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک و مدال‌های طلای جهان از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر اسلام جان رحمت اف از ازبکستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله به مصاف ارلان مناتبکوف از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۱ آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف ماساتو سومی از ژاپن می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس