کد خبر 1593642
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۴
رأی پرونده «کینگ‌مانی» صادر شد/محکومیت متهمان به پرداخت مطالبات شکات به نرخ روز

رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور رأی پرونده کثیرالشاکی موسوم به «کینگ‌مانی» و محکومیت سه نفر از اشخاص حقیقی به حبس‌های طولانی مدت و یک شخص حقوقی متهم در این پرونده خبر داد.

به گزارش مشرق، با اعلام دادگستری کل استان تهران، علی القاصی مهر افزود: پس از انجام بررسی‌های تخصصی و رسیدگی‌های قضایی، دادگاه در پرونده کثیرالشاکی موسوم به «کینگ‌مانی» مبادرت به صدور رأی کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: بر اساس رأی صادره، سه نفر از اشخاص حقیقی و یک شخص حقوقی متهم در این پرونده به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق مشارکت در کلاهبرداری شبکه‌ای از طریق ایجاد رمزارز جعلی به نام «کینگ‌مانی» و توزیع آن در بین مردم، محکومیت یافتند که از این تعداد، سه نفر از اشخاص حقیقی به حبس‌های طویل‌المدت محکوم شدند و شرکت «بادران گستران» به ممنوعیت از فعالیت شغلی با استفاده از هر گونه رمزارز به مدت دو سال محکوم شد.

وی اضافه کرد: همچنین متهمان یاد شده، به پرداخت معادل یورویی مطالبات شکات با احتساب ارزش ریالی ارز مذکور در زمان اجرای حکم محکوم شدند.

القاصی مهر با اشاره به قطعیت رأی دادگاه نسبت به متهمان یاد شده گفت: پرونده سایر اتهامات، متهمان و شکات مفتوح به رسیدگی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس