کد خبر 1592701
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۹
ایران اسرائیل

صهیونیست ها از یک طرف لاف می‌زنند و قُمپز در می‌کنند که پاسخ می‌دهیم‌(!) و از سوی دیگر واسطه می‌تراشند و پیغام می‌فرستند که ایران از مجازات آنها صرفنظر کند! 

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: از انتقام ایران چه خبر؟

گفتم: آمریکا به درخواست اسرائیل، از عربستان و قطر و امارات خواسته است تا آنها از ایران بخواهند از تصمیم خود برای مجازات اسرائیل صرفنظر کند!

گفت: ولی در همان حال، «‌گالانت‌» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی قُمپز در کرده و گفته بود آماده پاسخ به حمله ایران است!

گفتم: روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست از مقامات این رژیم خواسته است درباره پاسخ به تهدیدات ایران «لاف بی‌مورد» نزنند و نوشته است «‌ما با یک ضربه سخت و ویران‌کننده روبه‌رو شده‌ایم و این احتمال وجود دارد که در آینده اسرائیلی وجود نداشته باشد».

گفت: روزنامه صهیونیستی «‌هاآرتص» هم نوشته است «‌باید اعتراف کنیم که شکست سختی خورده‌ایم، شکست مطلق ولی برای پنهان کردن این شکست به دروغ روی آورده‌ایم‌».

گفتم: «‌یسرائیل کاتس‌» وزیر خارجه رژیم جعلی اسرائیل هم در یک عقب‌نشینی آشکار گفته است؛ «‌ما مسئولیت حمله به سفارت ایران در دمشق را برعهده نگرفته‌ایم و خواهان جنگ با ایران نیستیم»!

گفت‌:‌ از یک طرف لاف می‌زنند و قُمپز در می‌کنند که پاسخ می‌دهیم‌(!) و از سوی دیگر واسطه می‌تراشند و پیغام می‌فرستند که ایران از مجازات آنها صرفنظر کند!

گفتم: یارو لاف می‌زد و می‌گفت؛ توی هر جنگ و دعوایی که می‌کنم، همیشه حرف آخر را من می‌زنم! پرسیدند؛ چطوری؟ چی میگی؟! گفت؛ به طرف میگم، غلط کردم! به گور پدرم خندیدم!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس