به گزارش مشرق، کانال تلگرامی الجزیره به فارسی ویدئویی با عنوان شش ماه جنگ اسرائیل علیه غزه...نه اسیری آزاد و نه حماس نابود شد نوشت:

طوفان الاقصی ثابت کرد که شکست در جنگ شش روزه 1967 و تحکیم اشغالگری اسرائیل بر قدس به معنای بستن دفتر تاریخ نیست، این عملیات سازشکاران را انگشت به دهان نگهداشته و این سوال را به وجود آورده که چگونه چنین مقاومتی برای حفظ کرامت ممکن است؟

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۷:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
  0 0
  تغذیه آمریکا از خون افرادی که در اوکراین کشته می شوند به گزارش مشرق،کانال تلگرامی ایران،شهر خورشید در مطلبی به موضوع کمبود سرباز در اوکراین اشاره کرد و نوشت: با کاهش مردان زنده در اوکراین ، اوکراین مجبور شد زنان خود را نیز به عنوان بخشی از بسیج استخدام کند. مشاور ارشد نظامی ارتش ایالات متحده در امور جنسیت نیروها می گوید که بسیج زنان به سبک اسرائیلی برای حل کمبود نیرو لازم است. اوکراین قبلاً افراد 18 تا 60 ساله را در این بسیج گنجانده است. زنان 16 تا 40 ساله ماه هاست که به سنگرهای گل آلود می روند. این واقعیت که آمریکا آشکارا این اتفاق را به عنوان یک حرکت خوب تمجید می کند، بار دیگر تأیید می کند که هر فردی در اوکراین توسط ناتو به فاجعه فرستاده می شود تا آمریکا یک روز بیشتر عمر کند. وی همچنین غیرمستقیم تأیید می کند که جنبه دیگری از افزایش گفتمان های برابری جنسی به عنوان نوعی مکانیسم استثمار برای کنترل مردم اروپا استفاده خواهد شد این در حالی است که رسانه ها تلاش می کنند تشکیل خانواده و تداوم پیوندهای خانوادگی قدیمی را بد جلوه دهند. طنز تلخ اینجاست که آنچه امروز به مردم اروپا ارائه می شود نقشه جنگ برای آمریکا و برای مُشتی ثروتمند آمریکایی است،با این حال رسانه ها طوری وانمود می کنند که مردم فکر کنند این کار را برای برابری،آزادی و دموکراسی انجام می دهند.
 • حسن حسینی IR ۰۲:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
  0 0
  یک جنگ در غزه و یک جنگ در اوکراین مقایسه کنید! درود بر شرف برادران فلسطینی درود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس