میراحمدی: ۲۵۰ هزار نفر وظیفه تأمین امنیت انتخابات را بر عهده دارند

رئیس ستاد امنیت انتخابات گفت: ۲۵۰ هزار نفر از نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی مسئولیت تأمین امنیت انتخابات را بر عهده دارند.

به گزارش مشرق، سید مجید میراحمدی معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور و رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور روز دوشنبه هفتم اسفندماه در سفر به اهواز طی گفت‌وگویی رسانه‌ای گفت: ستاد امنیت انتخابات کشور به موازات ستاد انتخابات کشور زیر نظر وزیر محترم کشور تشکیل شد و خوشبختانه شرایط برگزاری انتخابات از لحاظ امنیتی در وضعیت خوبی است.

وی افزود: دستگاه‌های مربوطه همچون فراجا، بسیج، سپاه، ارتش، اطلاعات و ... وظایف خود را جهت برگزاری انتخابات به خوبی انجام داده‌اند. بیش از ۲۵۰ هزار نفر از نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی مسئولیت تامین امنیت انتخابات را بر عهده دارند.

رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور ادامه داد: وظایف دستگاه‌های مختلف توسط استانداران تقسیم بندی شده است و امنیت صندوق‌ها در اقصی نقاط کشور از جمله در مناطق سخت گذر پیش بینی شده است و کنترل مرزها و اشراف اطلاعاتی خوبی صورت گرفته است.

میراحمدی خاطرنشان کرد: به لطف خداوند هیچ دغدغه امنیتی برای انتخابات نداریم و ان شاءالله انتخابات پرشوری خواهیم داشت و مردم ما همچون همیشه دشمنان را ناکام خواهند گذاشت.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری آنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس