کارلسون: بوریس جانسون می‌خواست من را برای مصاحبه، تلکه کند!

مجری مشهور آمریکایی که به‌تازگی با رییس جمهور روسیه مصاحبه‌ای جنجالی ترتیب داد، گفت که نخست وزیر سابق انگلیس برای مصاحبه‌ای مشابه یک میلیون دلار دستمزد خواسته است!

به گزارش مشرق، تاکر کارلسون، خبرنگار و مجری مشهور آمریکایی بعد از مصاحبه جنجالی با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه آن هم در بحبوحه جنگ اوکراین، گفت که بوریس جانسون، نخست وزیر سابق انگلیس تنها در ازای دریافت یک میلیون دلار دستمزد، قصد مصاحبه با او را داشته است!

کارلسون در گفت‌وگو با «بلِیز تی‌وی» به تجربه مصاحبه با پوتین و تلاش برای مصاحبه با جانسون پرداخت؛ کسی که کارلسون را «آلت دست کرملین» توصیف کرده است.

وی گفت: در مسکو بودم و منتظر این مصاحبه؛ به نظر می‌رسید که کار تمام است و مصاحبه انجام می‌شود و این دوست‌مان که بوریس جانسون صدایش می‌زنند، بلافاصله از من انتقاد کرد. چون دائما از من انتقاد می‌کرد، درخواست مصاحبه با او را دادم.

کارلسون افزود: امیدوار بودم که جانسون موضع خودش را درباره اوکراین توضیح دهد که از تیم رسانه‌ای او شنیدم که نخست وزیر سابق انگلیس فقط به یک شرط مصاحبه خواهد کرد؛ یکی از مشاورانش سرانجام با من تماس گرفت و گفت که این مصاحبه برای شما یک میلیون دلار هزینه دارد. جانسون یک میلیون دلار وجه رایج آمریکا، طلا یا بیتکوین می‌خواست و این موضوع همین دیروز یا دو روز پیش اتفاق افتاد!

مجری آمریکایی با یادآوری این موضوع که او اندکی قبل از این اتفاق با پوتین مصاحبه کرده و رییس جمهور روسیه از او یک میلیون دلار نخواسته بود، گفت: یعنی بوریس جانسون به مراتب خسیس‌تر و پست‌تر و سطح پایین‌تر از ولادیمیر پوتین است؟ اگر اینطور است که باید بگویم کل ماجرا تلکه کردن است!

جانسون گفت‌وگوی دو ساعته کارلسون با پوتین را به شدت مورد انتقاد قرار داد و در مقاله‌ای شدیدالحن در دیلی‌میل، خشم خود را علنی کرد و نوشت: وقتی تاکر کارلسون به کرملین رفت، عملکردی داشت که برای تاریخ ناشناخته نیست؛ او قرار بود آلت دست ظالم بشود؛ ضبط صوت دیکتاتور و خائن به خبرنگاری!

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس