اذعان کارشناسان آمریکایی به رویگردانی افکار عمومی از اسرائیل

کارشناسان آمریکایی می‌گویند، در جریان جنگ غزه تظاهرات مردم آمریکا در حمایت از فلسطین بسیار بزرگ‌تر از تظاهرات مردم این کشور در طرفداری از رژیم صهیونیستی است.

به گزارش مشرق، کارشناسان آمریکایی می‌گویند که در جریان جنگ غزه تظاهرات انجام گرفته شده از سوی حامیان فلسطین بسیار بیشتر از تظاهرات حامیان رژیم صهیونیستی بوده است.

به گزارش «میدل ایست مانیتور» این گروه از کارشناسان آمریکایی که روند تظاهرات حمایت از رژیم صهیونیستی و مردم فلسطین را بررسی و دنبال می‌کنند، این موضوع را تایید کرده و گفته‌اند میزان حمایت از مردم فلسطین در آمریکا بسیار بیشتر از مردم رژیم صهیونیستی بوده است.

حتی روزنامه «هاآرتص» رژیم صهیونیستی در جریان گزارشی این موضوع را تایید کرده است. این رسانه به نقل از کارشناسان گزارش داده است، در حالی که ۶۹۴ هزار آمریکایی در تظاهرات مربوط به حمایت از مردم فلسطین در غزه شرکت کرده اند، تعداد کسانی که در این کشور به حمایت از رژیم صهیونیستی برخواسته‌اند تنها ۲۹۳ هزار نفر بوده است.

طبق گزارشات منتشر شده از سوی این روزنامه تقریبا ۱ میلیون آمریکایی در تظاهرات مربوط به حمایت از رژیم صهیونیستی و یا فلسطین شرکت کرده‌اند و در مجموع از زمان شروع جنگ غزه بیش از ۲ هزار ۶۰۰ تظاهرات در حمایت از یکی از این طرف‌های درگیر در جنگ در آمریکا برگزار شده است.

از زمان آغاز جنگ غزه میان حماس و رژیم صهیونیستی در تاریخ ۷ اکتبر، تظاهرات گسترده و بی‌سابقه‌ای در شهرهای مختلف آمریکا برای حمایت از حقوق مردم فلسطین برگزارش شده است. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که بدانیم تظاهرات مشابهی در سراسر اروپا و سایر نقاط جهان در حمایت از فلسطین صورت گرفته است.

ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی از ابتدای شروع جنگ غزه حملات ویران‌کننده‌ای را در نوار غزه به راه انداخته‌ است طوری که طبق آمارهای مربوط به وزارت بهداشت فلسطین تا به امروز بیش از ۱۶ هزار فلسطینی تحت تاثیر حملات وحشیانه این رژیم به شهادت رسیده‌اند.

با وجود تمامی اعتراضات حمایتی از مردم فلسطین، دولت بایدن هیچ اعتنایی به درخواست عمومی مردم آمریکا مبنی بر توقف جنگ و برقراری آتش‌بس نکرده است و همچنان در قالب کمک‌های نظامی به حمایتش از رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس