واکنش برزگر به تغییرات در کادر فنی کشتی و برتری روس‌ها در لیگ

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: همیشه در آستانه المپیک نفر عوض می‌کنیم و این خوب نیست.

به گزارش مشرق، منصور برزگر درباره اینکه برای تماشای فینال لیگ کشتی آزاد به سالن رفته بود، برتری روس‌ها و نتایج آزادکاران کشورمان را چطور ارزیابی می‌کند، عنوان کرد: ما در سال ۱۹۹۴ اولین بار روسیه را شکست دادیم اگر مسابقات در آمریکا نبود و آنها اعمال نفوذ نمی‌کردند حتما اول می‌شدیم.

پیشکسوت کشتی آزاد کشورمان ادامه داد: جای تاسف است کسانی که خیلی مطرح نبودند ما را بردند چون بچه‌های ما شیوه و سبک کشتی ایرانی را نداشتند. زمانی یکی از قهرمانان روسیه به ایران آمد و ما به او گفتیم به ما زیرگیری یاد بدهد. حرف او را هیچ وقت یادم نمی‌رود گفت که ما باید از شما زیرگیری یاد بگیریم. کامران قاسم‌پور زیباترین کشتی را می‌گیرد و او تنها کسی است که به سبک ایرانی مبارزه می‌کند. به خاطر فشارهای بی رویه متاسفانه مصدوم شده و نمی‌دانم وضعیت او چطور خواهد شد.

واکنش برزگر به تغییرات در کادرفنی کشتی و برتری روس‌ها در لیگ

دارنده مدال نقره المپیک و طلای جهان در پاسخ به این سوال که با توجه به فاصله کوتاهی که تا المپیک باقی مانده وضعیت آزادکاران کشورمان را چطور ارزیابی می‌کنید؟ خاطرنشان کرد: از قدیم رقیب اصلی‌مان روسیه بود و بعد آمریکا، آمریکا جدیدا اضافه شده است چون قبلا آلمان شرقی و بلغارستان بودند، بقیه کشورها تک ستاره‌های خوب داشتند اما الان رقیب اصلی روسیه است به همین دلیل با این شرایط کشتی‌گیران ما با مشکلات زیادی روبه رو خواهند بود.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با اشاره به توصیه‌هایی که به کشتی‌گیران کشورمان داشت، گفت: به آنها گفتم از هل دادن بیرون بیایند و کشتی بگیرند. گفتم وقتی هل بدهید فقط یک امتیاز بگیرید اما قدیم که ما کشتی می‌گرفتیم فرق می‌کرد.

واکنش برزگر به تغییرات در کادرفنی کشتی و برتری روس‌ها در لیگ

وی درباره تغییرات در کادر فنی و انتخاب محسن کاوه به عنوان سرمربی جدید، گفت: چیزهایی شنیدیم و امیدوارم موفق شوند. محسن کاوه با تیم بوده اما من برای تمام مسائل ایران نه فقط کشتی متاسفم چون المپیکی فکر نمی‌کنیم همیشه در آستانه المپیک نفر عوض می‌کنیم که این مایه تاسف است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس