سرلشکر ایزدی: حمایت مردم دنیا از فلسطین ۱۴ برابر رژیم صهیونیستی بوده است

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاءگفت: بر اساس آمار جهانی، امروز تعداد افرادی که در دنیا به حمایت از فلسطین شعار می دهند ۱۴ برابر بیشتر از حامیان اسرائیل است.

به گزارش مشرق، سرلشکر مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء پیش از ظهر امروز در محفل فاطمی بسیجیان در شهرستان عسلویه با بیان اینکه در موضوع غزه اتفاقات عجیبی رخ داده است، اظهار داشت: بر اساس آمار جهانی، امروز ۱۴ برابر تعداد افرادی که در دنیا برای اسرائیل شعار می‌دهند، در حمایت از فلسطین شعار می‌دهند و این اتفاق شگرفی است که در حال رخ دادن است.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس بر عکس رژیم صهیونیستی اجازه آسیب رسیدن به مردم را نمی‌دادیم، گفت: در منطقه سردشت کردستان روستایی از اهل سنت بود که ضد انقلاب در آنجا مستقر شده بود. برای اینکه به مردم آسیب وارد نشود، ۴۰ شهید دادیم اما نگذاشتیم به مردم آسیب وارد شود؛ رژیم صهیونیستی با کشتار مردم غزه، بیش از پیش منفور در افکار عمومی شد.

سرلشکر ایزدی در خصوص شکل گیری جبهه مقاومت در منطقه، گفت: در جبهه مقاومت از کشورهای افغانستان، پاکستان، آذربایجان، عراق و شیعه و اهل سنت هر کدام سازمان های جدیدی را درست کردند و مقابل آمریکا ایستادند که امروز شاهد هستیم که دشمن در مقابل جبهه مقاومت خار و ذلیل شده است.

وی با بیان اینکه دشمن سه جبهه را در مقابل جمهوری اسلامی شکل داده است، بیان کرد: در حوزه نظامی و قدرت منطقه ای، دشمن نه تنها از جمهوری اسلامی بلکه از رزمندگان غزه، حزب الله و یمن می ترسد و حریف ما نیستند که همه نشات گرفته از انقلاب اسلامی است؛ دشمن در جبهه نظامی و قدرت منطقه ای نتوانست مقابله کند و گفتند در داخل کشور افساد کنیم.

سرلشکر ایزدی با اشاره به اینکه قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی رو به افزایش است، گفت: طوفان الاقصی مدل جدیدی است، در حالی که قبلا دفاع می شد اما امروز آمریکایی ها می گویند ما باید راهبرد دفاعی در منطقه اتخاد کنیم. رژیم صهیونیستی که به گفته خود از تجهیزات نظامی بالایی برخوردار است، فقط توانست هشت درصد از غزه را تصاحب کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس