نتایج نمایندگان تیراندازی با کمان مشخص شد؛ حذف ناباورانه نعمتی با قرار گرفتن در رتبه چهلم

نتایج نمایندگان ایران در مسابقات تیراندازی با کمان در بازی‌های آسیایی مشخص شد.

به گزارش مشرق، مسابقات تیراندازی با کمان بازی‌های آسیایی از صبح امروز در هانگژو آغاز شد و نمایندگان ایران در دو ماده ریکرو بانوان و کامپوند مردان برگزار شد. در مرحله مقدماتی ریکرو بانوان، مبینا فلاح با امتیاز ۶۱۸ در رده سی و هشتم قرار گرفت. وی در بازی نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از قطر می‌رود.

در مرحله مقدماتی ریکرو بانوان، یسنا پورماهانی با امتیاز ۶۱۷ در رده سی و نهم ایستاد. وی در بازی نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از کویت می‌رود. در مرحله مقدماتی ریکرو بانوان، زهرا نعمتی با امتیاز ۶۱۶ در رده چهلم قرار گرفت.

در مرحله مقدماتی کامپوند مردان، محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۷۰۵ در رده ششم ایستاد. وی در بازی نخست استراحت دارد و در دور دوم به مصاف برنده دیدار عراق و نپال می‌رود. در مرحله مقدماتی کامپوند مردان، آرمین پاکزاد با امتیاز ۶۹۸ در جایگاه پانزدهم قرار گرفت. وی در بازی نخست استراحت دارد و حریف بعدیش در دور دوم مشخص نیست. در مرحله مقدماتی کامپوند مردان، میلاد رشیدی با امتیاز ۶۹۲ در رده بیست و پنجم قرار گرفت.

تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب محمد صالح پالیزبان، میلاد رشیدی و آرمین پاکزاد با امتیاز ۲۰۹۵ در رده چهارم ایستاد و در دیدار نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم عربستان می‌رود. تیم ریکرو بانوان ایران با ترکیب زهرا نعمتی، یسناپورماهانی و مبینا فلاح با امتیاز ۱۵۸۷ در رده دهم ایستاد و در دیدار نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

تیم میکس کامپوند با ترکیب گیسا بایبوردی و محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۱۳۹۱ در رده پنجم قرار گرفت و و در دیدار نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم تایلند می‌رود. تیم میکس ریکرو با ترکیب مبینا فلاح و رضا شبانی با امتیاز ۱۲۹۵ در رده دهم قرار گرفت و در دیدار نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

طبق قانون بازی‌های آسیایی، دو نفر برتر هر کشور می‌توانند در مرحله حذفی بازی کنند و بدین ترتیب در مرحله حذفی زهرا نعمتی و میلاد رشیدی حضور ندارند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس