شورای ائتلاف

معاون احزاب و تشکل‌های سیاسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: مجمع عمومی معاونت احزاب و تشکل‌های سیاسی شورای ائتلاف با حضور ۵۰ حزب و تشکل سیاسی هفته آینده در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، عبدالحسین روح الامینی معاون احزاب و تشکل‌های سیاسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیت‌های شورای ائتلاف گفت: ابتدا باید بگویم؛ در طول چهار سال گذشته به صورت مرتب جلسات معاونت احزاب و تشکل های شورای ائتلاف و دیگر معاونت‌ها برگزار شده و روند فعالیت‌های شورای ائتلاف طی یک برنامه ریزی مدون بوده که پله به پله تا به امروز همه این فعالیت‌ها محقق شده است.

وی افزود: دستور کلی این جلسات هماهنگی و همفکری در موضوعات مختلف کشور و استفاده از نظر کارشناسی احزاب و اعضا آن‌ها و استفاده از افراد مختصص در کمیته‌های مختلف شورای ائتلاف برای ارائه راه حل در موضوعات مختلف کشور بوده است.

روح الامین خاطرنشان کرد: برای استفاده بهتر از توان نیروهای شورای ائتلاف در معاونت احزاب در سراسر کشور، کمیته های مختلفی تشکیل دادیم از جمله کمیته بانوان احزاب ، کمیته استان‌ها و کمیته رسانه‌ای از جمله این کمیته ها هستند که اتفاقاً این کمیته ها نیز جلسات خودشان رو شروع کردند و با شور و نشاط و انرژی زیادی مشغول تشکیل جلسات و رسیدگی به شرح وظایف خودشان هستند.

وی در ادامه گفت: در یک سطح دیگر جلساتی را در تمامی استان‌ها با بدنه احزاب شروع کرده‌ایم،که بیش از ۲۰۰ نفر از اعضای ارکان‌های مختلف احزاب در این جلسات شرکت در کل کشور شرکت می‌کنند و در مجموع جلسات ما در شورای ائتلاف حدود ۵۰ حزب و تشکل سیاسی حضور دارند.

معاون احزاب و تشکل‌های سیاسی شورای ائتلاف خاطرنشان کرد: می‌توانیم بگویم که ارتباط گسترده ، تنگاتنگ و دو طرفه ای با تمام اعضا احزاب در سطح کشور داریم و در حال استفاده از توان تمامی اعضا احزاب برای حل مشکلات کشور، شکل دهی به یک انتخابات رقابتی و پرشور هستیم.

روح الامین با اشاره به گفتمان شاخص شورای ائتلاف در برگزاری جلسات مختلف خود گفت: تبیین عملکردهای شاخص و تاثیرگذار دولت و مجلس و همین طور آسیب شناسی عملکردهای این دو قوه که برآمده از شورای ائتلاف هستند، یک موضوع و گفتمان مهم ماست و همین طور استفاده از نظرات کارشناسی و افراد متخصص در کمیته‌های مختلف شورای ائتلاف و به کارگیری این نظرات برای حل مشکلات کشور، بخشی از دستور کار جلسات شورای ائتلاف در کشور هستند.

وی در پایان گفت: مجمع عمومی معاونت احزاب و تشکل‌های سیاسی شورا ائتلاف با سخنرانی مهندس باهنر و تنی چند از سیاسیون کشور چهارشنبه هفته آینده ۳۱ خرداد ماه با حضور همه احزاب و تشکل‌های عضو شورای ائتلاف در تهران برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس