حضور رهبر انقلاب در سی و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره)

رهبر معظم انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) را از سرآمد تاریخ خواندند و تأکید کردند: سرآمدان را نمی‌شود حذف و تحریف کرد.

به گزارش مشرق، مراسم سی و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) امروز صبح با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار شد

رهبر معظم انقلاب در این مراسم فرمودند: ممکن است چند صباحی تحریفی درباره امام راحل صورت بگیرد اما این خورشید پشت ابر باقی نمی‌ماند. امام ۳ تحول بزرگ بوجود آورد، یکی در سطح کشور، یکی در سطح امت اسلامی، یکی در سطح جهان، این سه تحول بی سابقه بوده است، شاید در آینده هم نتوان پیشینی کزد که دوباره محقق شود.

ایشان در ادامه بیان داشتند: امام یک نظام غیر اسلامی را از میدان خارج کرد، استبداد را با آزادی، بی هویتی را به اعتماد به نفس، چشم داشتن به بیگانه را به ما می‌توانیم تبدیل کرد. اینها تحول بزرگی است که انقلاب اسلامی با رهبری انقلاب بوجود آورد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه ما می‌توانیم کلید حل مشکلات است فرمودند: ما مشکلاتی داریم اما با روحیه ما می‌توانیم می‌توانیم از سد مشکلات عبور کنیم.

رهبر معظم انقلاب گفتند: در سطح امت اسلام، امام بیداری اسلامی را در این سطح بوجود آورد، امروز امت اسلامی نسبت به قبل از انقلاب تحرک بیشتری دارد. البته نیاز به تحرک بیشتر هم دارد.

ایشان ادامه دادند: مساله فلسطین قرار بود به فراموشی سپرده شود که با حرکت امام راحل به مساله اول جهان اسلام تبدیل شد و امام در کالبد فلسطین جان تازه‌ای بخشید. امروز روز قدس نه تنها در کشورهای اسلامی که کشورهای غیر اسلامی گرامی است.

حرکت امام معنویت را در دنیا زنده کرد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفتند: امام در سطح جهان توجه به معنویت را حتی در کشورهای غیر اسلامی زنده کرد، معنویت در دنیا تحت لگدکوبی برخی قدرت‌ها بود، حرکت امام معنویت را در دنیا زنده کرد. این تحول اما با واکنش همان قدرت‌ها مواجه شده است و این قدرت‌ها برای مقابله با احیا معنویت دست به هر کاری می‌زنند.

ایشان فرمودند: امام این کارهای بزرگ را به پشتیبانی کدام عامل سخت افزاری و نرم افزاری انجام داد؟ امام عامل کمک کننده سخت افزاری نداشت، نه پول داشت نه خبرگزاری داشت نه قدرت‌های دنیا حامی او بودند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به ایمان قوی امام خمینی (ره) گفتند: در دیداری که شهید مطهری که خود مظهر ایمان بود در پاریس با امام داشت ۴ ایمان را در وجود امام خمینی دیده بود، ۱. ایمان به هدف، ۲. ایمان به راه، ۳. ایمان به مردم و مؤمنین، ۴. ایمان به خدا.

رهبر معظم انقلاب بیان کردند: وقتی ایمان به‌خدا را در مسائل عینی و مبارزه با استکبار مورد توجه قرار می‌دهیم این ایمان یعنی ایمان به وعده‌های خداوند، اعتماد به وعده الهی است که گام مستحکم امام را در این راه به حرکت در می‌آورد، ایمان امام به اسلام نه ایمان به اسلام سرمایه‌داری است نه ایمان به اسلام روشنفکرانه‌ی از همه جا بی‌خبر،

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه امام ایمان به مردم یعنی اعتماد و اعتقاد به مردم داشتند، گفتند: بعضی‌ها با برداشت غلط خودشون گفتند امام کلمه جمهوری را از روی رودربایسی اضافه کردند؛ امام اصلا اهل رودربایسی نبود.

رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه امید در دل امام هیچ گاه کم رنگ نشد، فرمودند: امید در رفتار امام و در گفتار امام به وضوح دیده می شود. امام خود می‌گویند در طول سال‌ها مبارزه تا پس از، پیروزی هرگز دچار یاس نشدم. این امید امام هم ناشی از ایمان او بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: امید یعنی آن حالتی که با حرکت همراه است، با تنبلی و سکون نمی سازد، کسی که امید دارد به سر منزل می رسد راه می رود، اینکه کسی بنشیند و امید داشته باشد به سر منزل می رسد، این نشدنی است.

بزرگترین توصیه امام، ادامه راه اوست

ایشان فرمودند: امروز امام به ما چه توصیه ای می کند، برادران عزیز و جوانان خوش روحیه و پرتلاش سراسر کشور، باید به توصیه امام گوش فرا دهیم، امام بزرگ است، سرآمد است، ما هم کارهای بزرگی در پیش داریم، احتیاج به توصیه امام داریم، بزرگترین توصیه امام ادامه راه اوست و نگه داری از میراث اوست.

رهبر معظم انقلاب ادامه دادند: ما باید آن سه تحولی که امام ایجاد کرد را حفظ کنیم، البته دنبال کردن هدف امروز اقتضائاتی دارد که با اقتضائات اما فرق دارد. امروز ابزارها باید متناسب با زمان انتخاب شوند، ابزارها تغییر میکند ولی آنچه تغییر پیدا نمی کند جبهه بندی ها است، جبهه بندی ها تغییر نکرده است.

ایشان گفتند: جبهه دشمن جبهه استکبار و زورگویی عالم تغییر پیدا نمی‌کنند، در مقابل ایران صف کشیده‌اند. آنچه که می‌تواند مثل دره خطرناکی در مقابل حرکت ما قرار بگیرد فراموش کردن این جبهه بندی‌هاست.

رهبر معظم انقلاب ادامه دادند: تحولاتی که ذکر شد امروز دشمنان سرسختی دارد، حرکت در مقابل این حرکت احتیاج دارد به نرم افزاری که امام هم در وجود خود داشت یعنی ایمان و امید، احتیاج دارد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: دشمنی استکبار با ملت ایران با عقب نشینی موضعی از بین نمی‌رود، در موارد متعددی عقب نشینی‌های ما موجب شد آنها جلو آمدند و بیشتر متعرض شدند. دشمنان به عقب‌نشینی ما راضی نمی‌شوند آنها می‌خواهند ایران را به دوران قبل از انقلاب برگردانند.

ایشان با اشاره به اینکه حفط استقلال ملی و عزت و منافع ملی با ایمان و امید است، فرمودند: هر کسی به دنبال حل مشکلات کشور است و به دنبال جایگاه با عزت ایران در نظم نوین پیش روست باید به ترویج ایمان و امید در کشور تلاش کند. توصیه من تقویت ایمان و امید است. و آماج دشمن هم به همین ایمان و امید است. تلاش دشمنان متوجه این است که ایمان را تضعیف و شعله امید را در دل‌ها خاموش کند.

دشمنان در اکثر تلاش‌هایشان شکست خورده‌اند

رهبر معظم انقلاب بیان کردند: دشمنان تا کنون تلاش‌هایی داشته‌اند بعضی‌ جاها جلو هم آمدند اما در اکثر تلاش‌هایشان شکست خوردند، آخرین تلاش دشمن تا امروز اغتشاشات پاییز گذشته بود، طراحی اغتشاشات پاییز گذشته در اتاق های فکر کشورهای غربی انجام شد. پشتیبانی مالی و رسانه‌ای و تسهیلاتی به وسیله دستگاه های امنیتی غربی، پادویی این حرکت را عناصری که پشت به وطن کرده بودند انجام دادند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: عده‌ای هم پیاده نظام بودند، تعداد معدودی آدم‌های مغرض، تعداد زیادی غافل و سطحی، جمعی هم ارازل و اوباش، فکر همه چیز را کرده بودند و رسانه‌های غربی ساخت بمب دستی را یاد می‌دادند. تجزیه ایران را فریاد می‌زدند. حرکت مسلحانه را ترویج می‌کردند.

ایشان در ادامه گفتند: طراحی آنها جوری بود که فکر می‌کردند کار جمهوری اسلامی تمام شده است. احمق‌ها باز هم اشتباه کردند باز هم مردم ایران را نشناختند. ملت ایران به فراخوان آنها بی اعتنایی کرد، جوانان معتقد، بسیج دانشجویی و بسیج اقشار و مردم نقشه دشمن را باطل کردند.

دشمن در تلاش است جوانان را نا امید کند

رهبر معظم انقلاب بیان کردند: دشمن سعی دارد جوان ایرانی را نا امید کند. مشکلاتی در کشور وجور دارد، کار دشمن این است که مشکلات را مرتب به رخ جوان ایرانی بکشد. این مشکلات وجود دارد. حل خواهد شد به امید خدا، دشمن سعی دارد با این مشکلات مردم را نا امید کند. ما در مواجهه با مشکلات باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: دشمن نمی‌خواهد بگذارد پدیده‌های امید آفرین که به مراتب بیشتر از مشکلات است دیده شود.

ایشان با اشاره به پیشرفت‌های حوزه فناوری و دیگر حوزه‌ها گفتند: پیشرفت های مختلف و امیدزا در کشور وجود دارد که از آینده روشن خبر می‌دهد. وقتی از امید صحبت می‌کنید برخی تلاش می‌کنند تا در این موارد خدشه وارد کنند.

رهبر معظم انقلاب بیان کردند: ما امروز در سرتاسر کشور هزارن هسته مقاومت در مساجد و هیات‌ها داریم از این هسته‌ها جوانانی برمی‌خیزند به عنوان مدافع حرم، جوانانی برمی‌خیزند به عنوان مدافع امنیت، جوانانی برمی‌خیزند به عنوان بسیجی دانشجو.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: نقطه امید آفرین آین است که دراین تلاش همه جانبه دشمن، دانشجوی انقلابی فحش ناموسی می‌شنود نا امید نمی‌شود و از میدان خارج نمی‌شود. طلبه بسیجی زیر شکنجه شهید می‌شود اما حاضر نیست آنچه دشمن می‌خواهد بر زبان جاری کند.

ایشان با اشاره به اینکه در سرتاسر کشور همچین جوان‌هایی وجود دارد، گفتند: گاهی می‌بینیم از یک روستا جوانی مثل مصطفی صفرزاده برمی‌خیزد. سراسر کشور ما از این مصطفی‌ها زیاد دارد.

رهبر معظم انقلاب بیان کردند: مسؤلان و نهادها وظیفه دارند. ایمان و امیدها را تقویت کنند. شبهه‌ها را برطرف کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به انتخابات پیش رو فرمودند: این انتخابات انتخابات بسیار مهمی است و دشمن از همین حالا توپخانه های خود را به طرف این انتخابات روشن کرده است، مشغول بمب باران انتخاباتی است که هنوز ۹حداقل ماه فاصله داریم تا آن انتخابات، باید ان شاءالله ملت ایران این بیداری را، این هوشیاری را، این انگیزه را، این ایمان و امید را روز به روز افزایش بدند و دشمن را ناکام کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 63
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 38
 • IR ۰۹:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  33 78
  آمد که بگیرد ز علی نقطه ضعفی/ بیچاره ندانست که علی نقطه ندارد. ماشالله بهش. رحلت جانسوز امام خمینی بر همه تسلیت باد
  • ناشناس IR ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   10 56
   رهنورد ، کرمی ، حسینی و ... جوون های بودن که با تحریک و فراخوان های علی کریمی و مسیح علی نژاد دست به قتل هموطنان خودشون زدن . قاتل اصلی شهیدان زینال زاده و رضازاده علی کریمی و باعث اعدام خود رهنورد هم علی کریمی قاتل است .
  • ناشناس IR ۱۳:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   10 55
   قاتلین شهید آرمان علی وردی را محاکمه کنید
  • ناشناس IR ۱۳:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   10 57
   علی کریمی ه عامل شهادت مدافعان امنیت #محاکمه_علی_کریمی_قاتل
  • ناشناس IR ۱۴:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   7 52
   امثال علی دایی ، علی کریمی ، کتایون ریاحی و ... بابت جنایتی که با فراخوان هاشون کردن باید بازداشت و محاکمه شوند #برخورد_قاطع
  • ناشناس IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   9 54
   شادی روح شهید آرمان علی وردی صلوات . ⚘⚘⚘
  • IR ۱۵:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   9 46
   خونی که در رگ ماست / هدیه به رهبر ماست
  • IR ۲۲:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   1 42
   عروج ملکوتی روح خدا از دنیای دون به عرش اعلا
  • DE ۰۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۵
   1 23
   چیزی که در اروپا ۴۰۰ صد سال سال طول کشید و هنوز کامل نشده در ایران کمتر از چهل سال طول کشید و به کمال رسید. استقلال فرهنگی و فکری و دفاعی که به رنسانس معروف است.
 • IR ۰۹:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  18 73
  الحق که مملکت داری مملکت مهدی فاطمه نیاز مبرمی به دو بزرگ جهان با نام های خمینی و خامنه ای داشت. الهی شکر
  • ناشناس IR ۱۱:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   12 56
   قوه قضاییه باید با اغتشاشگران داعشی برخورد قاطع کنند کسی که یه طلبه رو با چاقو ، سنگ ، آجر شکنجه می کنند یا شاهرگ هموطن خودش را با چاقو می زند قابل عفو نیست . #پایان_مماشات
  • ناشناس IR ۱۳:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   7 50
   قوه قضاییه سکوت به این جنایت ؟؟؟ قاتلان آرمان علی وردی را محاکمه کنید .
  • ناشناس IR ۱۳:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   5 49
   باید زن و مردی که در ویدئو شکنجه علی وردی صدایشان هست تک تک محاکمه شوند.
  • IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   24 12
   به حرف نیست الان درعمل ازحکومت بانکی اقتصادی روش مسئولین نفوذی ضدتشیعه
 • IR ۰۹:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  11 62
  چرا صدا و سیما و خصوصا شبکه کودکان پویا حتی در ماه حتی در یک فصل حتی یک برنامه معرفی امام تولید و پخش نمیکند؟ مشرق مطالبه کن لطفا
  • IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   14 12
   صداسیما خیلی تعطیله
 • IR ۰۹:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  7 63
  چرا صدا و سیما و خصوصا شبکه کودکان پویا حتی در ماه حتی در یک فصل حتی یک برنامه معرفی امام تولید و پخش نمیکند؟ مشرق مطالبه کن لطفا
 • IR ۰۹:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  5 55
  چرا صدا و سیما و خصوصا شبکه کودکان پویا حتی در ماه حتی در یک فصل حتی یک برنامه معرفی امام تولید و پخش نمیکند؟ مشرق مطالبه کن لطفا
 • ناشناس IR ۰۹:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  14 56
  آرمان ها رفتند تا آرمان های امام باقی بماند #آرمان_علی_وردی#روح_الله_عجمیان
 • ناشناس IR ۱۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  13 59
  #حمیدرضا_الداغی #آرمان علی وردی #روح الله عجمیان
  • ناشناس IR ۱۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   6 47
   روحشان شاد و یادشان گرامی 🌱❤⚘🌱❤⚘❤🌱❤
 • IR ۱۰:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  13 52
  راه علاج همه مشکلات برگشتن به خدا و مکتب امام حسین و اربعین حسین است
 • IR ۱۰:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  13 40
  راه علاج همه مشکلات برگشتن به خدا و مکتب امام حسین و اربعین حسین است
  • IR ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   33 0
   راه علاج مباره با فساد
  • IR ۱۲:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   11 11
   مکتب اربعین وامام حسین
 • ناشناس IR ۱۰:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  13 50
  آرمان عزیز 💔⚘
 • دهقان IR ۱۱:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  9 66
  خداوند امام خمینی رحمت نماید
 • IR ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  67 11
  چرا همه گرفتاری های داخلی را به گردن دشمن میاندازیم
  • محسن IR ۱۹:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   5 48
   انصافا هیچ وقت رهبری گرفتاری های داخلی رو گردن دشمن ننداخته و بارها از کمی ها کاستی ها و لزوم اصلاح روشهای مدیریتی و توجه به الگوهای موفق توصیه کردن. ولی نباید فراموش کنیم که دشمنان ما هم در ایجاد بعضی ازین مشکلات با کارهایی مثل تحریم کردن های پی‌درپی و لابی های بین‌المللی نقش دارن.
 • خون شهدا IR ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  49 5
  یکی از آرمان های امام خمینی مخالفت با کاخ سازی
  • IR ۱۳:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   47 5
   آفرین
 • IR ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  9 62
  این کلام توست یا نور خدا نور قران و کلام مصطفا ای که جان بذل نفسهای تو باد رهنمودت جمله اسباب شفا یعنی ای جان پای کاریم و بجا ایستاده همچو اصحاب صفا چشم برسوی اشارتهای تو جان بر کف مرد میدان بلا تو خمینی و خمینی تو کجا جان پاکان میشود از هم جدا دو امام و نور حق در هر دو یک نور واحد در تلالو تا خدا مست آن لبها شدیم امروز ما تشنه بودیم و توجام حق نما چند نوشیدیم از آن صهبای عشق جان گرفتیم و جوان گشتیم ما ناگهان افتاد در صوتت رگه ترس در قلبم دوانیدآن رمه موج در دریای آرامت فتاد گشت طوفانی دلم زان ترجمه کلمه ای چون سنگ بر قلبم نشست شیشه قلبم ز اشراطت شکست ای فدای لحظه هایت جان ما رحمت آور بر دل یاران مست سخت دل نازک شدیم این روزها حبس شد در سینه هامان رازها تابمان کو دیدنت آزرده حال پیش رو داریم باتو سازها این چمن با اشک تو سبز و تر است سبزی این دشت از آن بستر است ما ز صهبای رحیقت می خوریم شادی و شادابیت جان پرور است
  • IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
   6 47
   احسنت۱۱
 • ناشناس IR ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  8 43
  #آرمان_ایران❤⚘
 • IR ۱۳:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  5 50
  اتاق های ضد ایرانی تمام تلاششان خواهند کرد بیشترین فعالیت خودشونو در فضای مجازی و روی دختران ایران خواهند گذاشت ولی خداوند چیز دیگری میخواهد و هر آنچه او خواهد میشود
 • IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  8 58
  شادی روح شهدا ازاول تااخر صلوات
 • رمضانعلی محمدیان IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  12 47
  بسم الله. صحبتهای اخیر آقای ظریف دقیقا" در خلاف 180 درجه ای با بیانات امروز رهبر معظم حفظه الله تعالی بود نه این که دیپلمات ملتمس غرب از متن خبر داشته باشد رهبری نقشه دشمنی را افشاء نموده که اعضای ماسونری مستقر داخل بعنوان توپخانه دشمن که حضرت آقا فرمود مشغول ریختن آتش تهیه هستند با خواندن مانیفست انتخاباتی اشرافیت غارتگر توسط طلایه دار شان رسانه های ما باید توپخانه دشمن را هدف گرفته افشا کرده آبروی سیاسی نداشته شان را بریزند
 • یزدان US ۱۴:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  ایران رو که دوست داریم ابادش میکنیم اما اونهاییرو که به این روز انداختنش و ویرانش کردن و خفیف و خوار نه فراموش میکنیم نه میبخشیم
 • IR ۱۴:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  12 52
  ایشان با یک سخنرانی هرچه را که غرب بافته پنبه میکند خداوند حفظشان کند
 • IR ۱۶:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  7 61
  میخواید ایمان و امید ببینید لازمه فقط اربعین یه سر بزنید به کربلا
 • IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  6 69
  مساجد و بسیج باید در کنار هم باشند و با فعالیت های اقتصادی_علمی جوانان را جذب کنند
 • مجید IR ۱۸:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  6 52
  جانم فدای سید علی
 • IR ۱۸:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  5 50
  قابل توجه آنهایی که به خاطر مرغ و جوجه و گوشت خواستار تسلیم مملکت به دشمن هستند
 • جاوید ایران اتمی AU ۱۸:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  5 48
  مواضع عالی و محکم و ستودنی، ایران همیشه در آرزوی چنین رهبرانی بوده که محکم و متتقدر باشن، درود بر رهبر مقتدر با مواضع اصولی و عالی و بشدت ملی، بدخواهان ایران در آرزو و حسرت حتی یک مورد عقب نشینی رهبران ایران نوین موندن اما با شگفتی حتی یک مورد رو هم در حسرتش موندن و خواهند موند. درود بر خمینی بزرگ احیاگر قدرت و اقتدار و حیثیت ایران.
 • IR ۱۹:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  5 49
  اسرائیل و استکبار بدجور احساس خطر کرده میخوان هرجور که میتونن از داخل به ایران ضربه بزنن
 • IR ۱۹:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  4 55
  اسرائیل و استکبار بدجور احساس خطر کرده میخوان هرجور که میتونن از داخل به ایران ضربه بزنن
 • IR ۱۹:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  5 44
  انتظار فرج از نیمه خرداد کشم. ماشاالله سید علی.
 • مسعود دیپلمات IR ۱۹:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  6 39
  کسی که از دشمنی دشمن غافل شود و یا تصور کند که فریب دشمن را نمی خورد مانند کسی است که از شیطنت شیطان غافل شود و یا خود را از شیطان زرنگ تر پندارد، لذا یا ساده لوح و ابله است، یا خود را از مخلصین می پندارد!: قَالَ فَبِعِزَّتِكَ لَأُغْوِيَنَّهُمْ أَجْمَعِينَ ﴿۸۲﴾ إِلَّا عِبَادَكَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصِينَ ﴿۸۳﴾
 • IR ۱۹:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  3 47
  الحمدلله رب العالمین به وجود چنین رهبر حکیم و فرزانه‌ای از نسل نورانی حضرت زهرای اطهر سلام الله علیها اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای مدظله العالی اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم واهلک عدوهم اجمعین
 • IR ۱۹:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  4 49
  یادش بخیر امام راحل و عظیم الشأنمان حضرت آیت الله العظمی روح الله الموسوی الخمینی رضوان الله تعالی علیه. روح خدا تا همیشه در قلبهایی آقاجان دعایمان کن
 • mohsen NI ۲۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  41 3
  ٱیا امام ره راضی بود هر کاری کنییم
 • IR ۲۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  1 1
  الان میخاین بگین مشکلات کشور مقصر آمریکاست ؟؟,
 • IR ۲۱:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  3 52
  سریعا از هوش مصنوعی استفاده کنید و اگر نه از شرق و غرب کره زمین حدود صد سال عقب خواهید افتاد . استفاده های بیشمار و وسیعی در تمام زمینه ها و عرصه ها میشه کرد. مخصوصا بیزنس ها کسب و کار ها و مهدویت و دین
 • پرشیا IR ۲۱:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  0 0
  هر که ایران را دوست دارد باید یه فکر اساسی برای دولت‌های همیشه ناکارآمد بکند
 • :) IR ۲۲:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  1 5
  ما می توانیم🎈نخست وزیر بیاریم جای رئیس جمهور :)
 • IR ۲۲:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  1 38
  رهبران خوبی داشته انقلاب🌞دولت‌های خوبی نداشته
 • IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  40 0
  یک فکری برای سرمایه داری بکنید ....
 • سیدامیر IR ۲۲:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  1 43
  اللهم احفظ امامنا الخامنه ای الی ظهور الحجه علیه السلام.
 • وطن دوست IR ۲۳:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
  33 7
  درود به همه شما ایرانیان عزیز ،تنها نقطه مثبت جمهوری اسلامی ایران ، قدرت نظامی واطلاعاتی هست و حضور منطقه ای که من وطن دوست افتخار میکنم بهش. اما حکومت در اقتصاد و فرهنگ وجلو گیری از فساد ونبود ازادی بیان و ازادی پوشش فاجعه بوده و بد عمل کرده
 • IR ۰۳:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۵
  56 0
  الان مثل صدسال قبل نیست که
 • IR ۰۳:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۵
  17 23
  چه دشمنی بالاتر ازاین که یک وزیر آموزش و پرورش بشه وقتی خبرنگار می‌پرسه نظرتون درباره دربی امروز چیه بگه هنوز تصمیمی نگرفتم یعنی این آدم رو ببرن روانشناس تست ازش بگیره سریع انتقال میده تیمارستان طرف رو که به خودش و جامعه آسیب نزنه این زنجیری شده وزیر آموزش و پرورش
 • IR ۰۸:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۵
  1 65
  نگاه خاتمی ملعون وروحانی واصلاح طلبان درست است اگر ما انها راناراحت نکنیم عصبانی نکنیم دراشغال افغان کمکشان کنیم دستورات انها را انجام دهیم سند 2030راپیاده کنیم انقلاب راصادر نکنیم بهنهغزه نه لبنان وپدیگر نگاههای سرمایه های اسراعیل پابند باشیم مگرمرض دارند کاری بکارمان داشته باشند دردولت روحانی اجازه زیادی درنزدیکی به شیطان ایجاد شد اگه برجام دووسه راهم انجام داده بودن فقط دومورد میماند پذیرش دفتر همجنسبازان وشهرنو که شیطان فرش قرمز هم برایمان پهن وایران راجزیره ثبات معرفی میکرد بقول خاتمی نگذاشتند
 • سهراب آبادانی IR ۱۸:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۲
  0 0
  عشق فقط یک کلام

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس