دوم شدن در جام حذفی لطفی ندارد/ یک مربی هرچه دلش خواست گفت، اما همه رویشان را برگرداندند!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بحث داور خارجی بی احترامی بزرگی به داوران ما است و خودشان هم می‌دانند داور خارجی نمی‌آید.

به گزارش مشرق، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد تیمش مقابل هوادار و صعود به فینال جام حذفی در نشست خبری این بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و بهتر از آن نتیجه‌ای که کسب شد. خیلی خوب و طوفانی شروع کردیم. ۲ گل خوب زدیم. بازی را در نیمه اول خیلی خوب کنترل کردیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه حریف انرژی بیشتری گذاشت و برای جبران آمد، تیم ما ناخودآگاه عقب نشینی کرد. گل خوردیم.

بیشتر بخوانید؛

پرسپولیس حریف استقلال در فینال شد/ شاگردان یحیی در یک قدمی دومین جام +فیلم

*روی هر دو پنالتی حریف بحث دارم

وی افزود: البته روی هر دو پنالتی حریف بحث دارم. در ادامه توانستیم از یک ضدحمله خوب خیلی خوب استفاده کنیم و به گل سوم برسیم. بازی راحتی برای ما نبود. آخر فصل است. بازیکنان تحت فشار شدید بدنی و ذهنی هستند. با توجه به مشکلات خاصی که دارند، نتایج خوبی گرفتند. نتیجه امروز هم خیلی خوب بود و توانستیم به فینال جام حذفی برسیم. ۶ روز وقت داریم. ریکاوری ذهنی و بدنی مهم است. باید خودمان را برای فینال آماده کنیم. امیدوارم روندی که داشتیم را تا آخر ادامه بدهیم. فینال یک دربی است و امیدواریم تیم برای این بازی سرحال و آماده شود.

*دوم شدن در جام حذفی لطفی ندارد

سرمربی پرسپولیس، در خصوص اینکه یک گام تا رسیدن به فتح سه گانه فاصله دارد، گفت: بازی فینال است و دوم شدن در این جام لطفی ندارد. برای رسیدن به فینال زحمت زیادی کشیدیم. با تیم‌های خوبی بازی کردیم. با بازی امروز هم خیلی سخت به فینال رسیدیم. قرعه‌های سختی داشتیم ولی با بازیکنانی داریم که امسال کارهای بزرگی انجام دادند و در سخت ترین شرایط توانستند تیم را به موفقیت و جام برسانند. آن‌ها لایق تقدیر و بهترین ها هستند. امیدوارم مسئولین هم احترام و توجه بیشتری به این تیم داشته باشند. مشکلاتی هست که معمولا در موردشان صحبت نمی‌کنیم ولی دلیل بر این نیست که مشکل نداریم.

* بحث داور خارجی بی احترامی بزرگی به داوران ما است

گل‌محمدی در مورد اعتراض به پنالتی‌های بازی امروز و اینکه استقلالی‌ها هم روز گذشته نظرشان این بود که در فینال جام حذفی از فغانی یا داور خارجی استفاده شود، عنوان کرد: صحنه‌هایی که در بازی امروز دیدم هیچ کدام پنالتی نبود. کارشناسان با دقت بیشتری نگاه کنند. بحث داور خارجی بی احترامی بزرگی به داوران ما است. در این شرایط سختی که می‌دانیم چقدر مشکلات سخت افزاری و مالی دارند، این صحبت فقط یک دلیل دارد. آن هم اینکه تیم داوری دربی را زیر فشار ببرند.

بیشتر بخوانید؛

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و هوادار

* خودشان هم می‌دانند داور خارجی نمی‌آید

وی افزود: خودشان هم می‌دانند داور خارجی نمی‌آید ولی با این حرف‌ها می‌خواهند تیم داوری دربی را تحت فشار روحی روانی قرار بدهند. این کارشان خیلی غیر حرفه‌ای بود. به موقع در مورد این داستان‌ها صحبت خواهم کرد. پارسال اتفاقاتی افتاد و اعتراضاتی شد و ۶ جلسه من را محروم کردند ولی اتفاقاتی که امسال افتاد، یک مربی هرچه دلش خواست گفت و هر بی احترامی کرد، همه رویشان را برگرداندند. دلیلش چیست؟ این تبعیض است. اگر من این کار را کرده بودم مطمئنم تا سال بعد تیم نداشتم، محروم بودم و نمی‌توانستم مربیگری کنم.

بیشتر بخوانید؛

واکنش عجیب ساپینتو به قهرمانی پرسپولیس

گل‌محمدی در مورد اینکه آیا منظورش تبعیض بین ایرانی‌ها و خارجی‌هاست یا استقلال و پرسپولیس، گفت: خودشان می‌دانند. رویشان را بر می‌گردانند تا بگویند ندیدیم. این درست نیست. وضعیت خوبی نیست. متولیانی که باید به این مسائل توجه کنند، خودشان می‌دانند چه کسانی هستند. امیدوارم این تبعیض‌ها بین تیم‌های مختلف وجود نداشته باشد. نمی‌دانم به خاطر خارجی بودنش است یا مسائل دیگر، نمی‌دانم چرا قدرت برخورد را از آن‌ها گرفته، این بر می‌گردد به آدم‌هایی که نگاه درستی به مسائل و مشکلات ندارند.

*دربی در هر شرایطی سخت است

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه از معدود باخت‌های این تیم به استقلال در جام حذفی بوده و آیا برنامه‌ای برای شکستن این طلسم دارد، عنوان کرد: دربی در هر شرایطی سخت است و حساسیت‌های خاص خودش را دارد. نتایج گذشته تیم‌ها تاثیری روی نتیجه بازی آینده ندارد. کاری که باید بکنیم این است که ریکاوری خوبی داشته باشیم و مشکلات تیم را تا آن موقع حل کنیم. هم مدیران و هم ما باید این دو کار را انجام بدهیم.

*واکنش به کنایه الهامی به بیرانوند

وی در خصوص اینکه ساکت الهامی در جریان بازی با کنایه به بیرانوند گفت «مثلا دو سه جام جهانی بازی کرده»، اظهار داشت: همه مربیان کنار خط واقعا تحت فشار هستند. صحبت در مورد اتفاقات کنار زمین درست نیست. هوادار کادرفنی قابل احترامی دارد و برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

*باید پای این بازیکنان را طلا گرفت

گل‌محمدی در مورد اینکه رمز موفقیت پرسپولیس دوری از حواشی و بهانه گیری است، گفت: هر تیمی نتیجه و جام می‌گیرد، همه عوامل تیم کارشان را درست انجام داده‌اند. در تیم ما هم همین اتفاق افتاد. خیلی ها کار تیم بودند و زحمت کشیدند. از تیم رسانه‌ای تا بازیکنان، تدارکات، ماساژور، مدیریت و... همه نقش داشتند. به خصوص هواداران که حمایت کردند و به بازیکنان دلگرمی دادند که توانستند نتایج خوبی بگیرند ولی بیشترین تلاش را بازیکنان داشتند. با توجه به مشکلاتی که داشتند این را می‌گویم. باید پای این بازیکنان را طلا گرفت.

*امیدوارم کارمان را تمام و کامل تر کنیم

وی افزود: تک تک آن‌ها قابل احترام هستند و برای تیم از جان مایه می‌گذارند. زحمت زیادی می‌کشند. آن‌ها در گرفتن جام تاثیر گذارند و ذهنیت خوبی داشتند. فقط ایثار و از خودگذشتگی‌شان باعث شد این تیم به موفقیت برسد. از تک تک آن‌ها چه کاپیتان و چه جوان‌ترن‌شان واقعا تشکر می‌کنم. امیدوارم همین روند را تا آخر ادامه بدهیم. کارمان را تمام و کامل‌تر کنیم.

*امیدوارم هر تیمی آرامش و تمرکز بیشتری دارد، قهرمان شود

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در ایران همواره تلاش می‌شود هواداران دو تیم راضی باشند و به همین خاطر وقتی تیمی قهرمان لیگ برتر می‌شود به تیم دیگر جام حذفی می‌دهند، گفت: نگران این مساله نیستم. بازی در نهایت ۱۱ به ۱۱ قرار است انجام شود. امیدوارم هر تیمی که حقش است، خوب بازی کرد، آرامش و تمرکز بیشتری داشت قهرمان شود.

وی در خصوص جشن قهرمانی پرسپولیس، عنوان کرد: امکاناتی که در آن شهر بود، کم بود. در هر صورت از همه برگزار کنندگان این جشن و بازی‌های لیگ فقط می‌توانیم تشکر کنیم. کارشان سخت بود. تدارک دو سکو در دو شهر مختلف انرژی زیادی از آن‌ها می‌گرفت. از آن‌ها ممنون هستیم.

*لایق این تعریف و تمجیدها نیستم

گل‌محمدی در مورد اینکه باید به او به خاطر کارهایی که در کنار فوتبال انجام داد مانند حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی، جام معرفت بدهند، گفت: لایق این همه تعریف و تمجید نیستم. تیم ما مردمی است و طرفداران زیادی دارد. دوست داریم همه مردم در آرامش و رفاه باشند. این خواسته همه مربیان و ورزشکاران است. امیدوارم شرایط اقتصادی مردم بهتر شود و بتوانیم بیشتر به هم کمک کنیم. هادی هم عضوی از این تیم بود الان احساس می‌کنیم واقعا کنار ما هست. با رفتنش داغ بزرگی به دل ما و هواداران گذاشت. یک یادگار دارد که وقتی او را می‌بینم یاد هادی می‌افتم. عشق و علاقه خاصی به خانواده نوروزی داریم. این کار برای این بود که خانواده‌اش احساس تنهایی نکنند و بدانند که کنارشان هستیم. کار خاصی اناجم ندادم. برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 16
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • هوشنگ IR ۲۲:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۴
  0 1
  هر دوی شما کیسه و لنگ جهان سومی هستید فقط بازی با کشورهای جهان سومی می خورید قدرت شما خیلی کمه
 • IR ۲۲:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۴
  2 0
  همیشه رو همه پنالتی ها بحث دارد ، با منطق این اقا اصلا هیچ پنالتی نباید برا حریف گرفت همین جمله رو ساکت هم میتونه بگه برا پنالتی شما بس کنید با گند همه چیو برا نشان دادن الکی تعصب در اوردید
 • هوشنگ IR ۲۲:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۴
  2 0
  لنگی جهان سومی این پرچم 🇯🇵🇯🇵🇯🇵🇯🇵🇯🇵🇯🇵🇯🇵🇯🇵 شما رو به یاد چی می اندازه ؟ آفرین کاشیما خخخخخخ
 • IR ۲۲:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۴
  2 0
  یعنی ساپینتو گفت من جام شرافت گرفتم و اون بالایی‌ها تا من هستم نمیذارن جام فلزی بگیرم؟؟؟ چه خبر از پرونده انضباطی شما؟؟ فصل تمام شد ولی پرونده ات ....
 • IR ۲۳:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۴
  3 0
  اگه جای تو کسی دیگه علاوه بر عربده کشی و فحاشی به داور حمله فیزیکی می‌کرد حداقل یک سال محروم میشد مظلوم نمایی کافیه رو که نیست سنگ پاست
 • پرسپولیس IR ۲۳:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۴
  3 1
  انشالله کار و قهرمانی دوم سال را تمام و کامل تر کنیم
  • IR ۰۲:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
   1 0
   به لطف داوران بزرگوار انشالله.
 • IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
  0 0
  دمش گرم،چیزی که عوض داره گله نداره، کیسه حقیر...
 • IR ۰۰:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
  1 0
  غلط کرد این آشوبگر، خودش چون این بازیهارو زیاد انجام داده خوب بلده
 • IR ۰۱:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
  0 0
  هر دو پنالتی هوادار اشتباه بود این اصلا اسمش فوتبال نیست سیرکه ..خیلی مشخصه می خوان جام رو بدن استقلال به نظرم تیم اصلا کنار بکشه بهتره..
 • پرسپولیس پارسی IR ۰۷:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
  0 0
  واقعاً عجیبه تیمی که با اشتباهات فاحش داوری فینالیست شد بعد از بازی ،در خواست داور خارجی داده....
 • IR ۰۸:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
  5 3
  خوب ظاهرا تاکتیک عوض کرده اید. ولی اگر واقعا تغییر کرده اید اول هتاکی شدید هوادارانتون به سایر تیمها رو اصلاح کنید
  • IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
   0 0
   پرسپولیس سرور اس تق لاله
 • م IR ۰۹:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
  1 0
  مسئولین ورزش طرفدار پرسپولیس زحمات بی دریغ وزیادی کشیده اند ازجمله حق وناحق کردن ازجمله بازیهای خارج از خانه پرسپولیس را به داخل خانه آورده اند و تماشاچی حریف ها رامحروم کرده وبازیهای پرسمولیس را تماشاچی وطرفدار با یار دوازدهم و داور سیزدم برگزار کرده اکد تا این تیم غیر حرفه از را به جام برطانند بعد کادر پرسپولیس فکر می کنند از شایستگی خودشان است . آره بابا سرتان ززر برف است ونمی بینید احوال خودتان را.
 • جلال میاندواب IR ۰۹:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
  0 0
  یحیی گوپ باسما
 • لنگی IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
  1 0
  اگه ریگی به کفشتان نیست چرا از آوردن داور خارجی می‌ترسید؟؟؟؟؟؟ قهرمانی های پوشالیتان همگی با کمک وزیر و داورها و ...... غیره بوده

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس