زاکانی:باید بزرگداشت و تکریم مردم را در دستور کار قرار دهیم/ حدادعادل: غرب از بازگشت قرآن‌ به زندگی مسلمانان می‌ترسد - کراپ‌شده

حداد عادل مشاور عالی رهبر انقلاب و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام طی پیامی بازگشت ناوگروه نیروی دریایی ارتش از دریانوردی دور دنیا را تبریک گفت.

به گزارش مشرق، دکتر غلامعلی حدادعادل افتخار دریانوردی موفقیت‌آمیز هشت‌ماهه به دور دنیا را اقدامی دلیرانه دانست که با مدیریت مبتنی بر دانش و تخصص و برنامه‌ریزی دقیق صورت گرفته است و نشانۀ همت بلند فرزندان این مرز و بوم و برهانی روشن بر درستی واقعیت «ما می‌توانیم» است.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

امیر دریادار شهرام ایرانی

فرمانده محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

اکنون که ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از یک دریانوردی موفقیت‌آمیز هشت‌ماهه و طی مسیر حدود شصت‌وپنج هزار کیلومتر به دور دنیا با افتخار به میهن عزیز بازگشته، این موفقیت و افتخار را به جناب‌عالی و نیروی دریایی و همه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تبریک می‌گوید. بی‌گمان این اقدام دلیرانه که با مدیریت مبتنی بر دانش و تخصص و برنامه‌ریزی دقیق صورت گرفته، نشانۀ همت بلند فرزندان این مرز و بوم و برهانی روشن بر درستی واقعیت «ما می‌توانیم» است. ناوشکن تمام ایرانی دنا که در معیت ناو یکصدهزارتنی مکران این سفر را به انجام رسانده، گواه اقتدار علمی و دانش فنی و نظامی افسران و مهندسان و مدیران صنعتی کشور در نیل به خودکفایی محسوب می‌شود.

سپاسگزاری از فرماندۀ محترم این ناوگروه و افسران و همراهان ایشان در این مأموریت پرافتخار و نیز حق‌شناسی از خانواده‌های محترم و صبور آنان وظیفه‌ای است که نباید فراموش شود. ملت ایران به فرزندان دلیر خود که با ایمان و فداکاری و تلاش، از امنیت ملی و اقتدار دریایی میهن اسلامی پاسداری می‌کنند افتخار می‌کند و برای آنان و همۀ کسانی که در راه سربلندی جمهوری اسلامی ایران تلاش و مجاهدت می‌کنند آرزوی توفیق روزافزون دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس