پیش‌بینی حضور 2 میلیون زائر در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

نماینده تام الاختیار وزارت کشور در ستاد مرکزی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: پیش‌بینی ما حضور و زیارت حدود ۲ میلیون نفر زائر در حرم امام خمینی(ره) طی ۱۴ و ۱۵ خرداد است .

به گزارش مشرق، محمدحسن نامی نماینده تام الاختیار وزارت کشور در ستاد مرکزی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) روز شنبه در حاشیه برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) اظهار داشت: پیش‌بینی ما حضور و زیارت حدود ۲ میلیون نفر زائر در حرم امام خمینی(ره) طی ۱۴ و ۱۵ خرداد است اما برای روز ۱۴ خرداد حضور ۷۰۰ تا یک میلیون نفر را پیش‌بینی می‌کنیم.

وی ادامه داد: امسال مراسم ۱۴ خرداد با خیل عظیم زوار در محضر رهبرمعظم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود؛ امسال سال ویژه‌ای است و هرچه توان داریم باید در برگزاری پرشکوه مراسم براساس منویات مقام معظم رهبری و دستور رئیس جمهور بگذاریم و در این مسیر حرکت کنیم.

نماینده تام الاختیار وزارت کشور در ستاد مرکزی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) افزود: اگرچه دشمن تمام تلاشش را کرد تا به نظام ضربه بزند، اما اقدامات خوبی انجام شده و نیروهای ما جان برکف هستند؛ هر فرمانداری گفته ۱۵ ایستگاه صلواتی می‌زند اما با توجه به جمعیت زوار امسال باید این ایستگاه ها ۲ تا سه برابر شود.

نامی ادامه داد: ۲۰۰ دستگاه ون باید برای این مراسم درنظر گرفته می‌شد و شخص وزیر کشور پیگیر موضوع هستند و باید این امر محقق شود، جلسه آینده روز شنبه هفته آینده در وزارت کشور و با حضور احمد وحیدی وزیر کشور برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس