image_2023-05-20_064126894.png - کراپ‌شده

صبح امروز «شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲»، شهروز سخنوری معروف به الکس به جرم قاچاق انسان به قصد فحشا به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش مشرق؛ به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه - ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸ بود که گزارشی به دادسرای جرایم امنیت اخلاقی ارسال و در آن عنوان شد در بررسی‌های اطلاعاتی محرز شده فردی به هویت «سارا جرف دریس‌زاده» با در اختیار داشتن تعدادی از زنان و دختران در کشور امارات مبادرت به تشکیل یک شبکه فساد کرده که با بررسی‌های صورت گرفته محرز شده نامبرده یک شاخه از شبکه بین المللی قاچاق زنان و دختران شهروز سخنوری معروف به الکس است که به عنوان مدیر ارشد این شبکه تحت نظر و هدایت الکس در دوبی فعالیت می‌کند.

با دستگیری سارا جرف دریس زاده، شبکه گسترده‌ای که زنان و دختران روسپی را از شهرهای مختلف کشور سازمان‌دهی و مبادرت به قاچاق آن‌ها به چندین کشور منطقه می‌کرد زیر نظر گرفته شده و ضربه تاثیرگذاری به شبکه وارد شد

در اقدام صورت گرفته تعدادی از زنان و دختران فعال در این شبکه شناسایی و تحویل مقام قضایی شدند.

 شهروز سخنوری معروف به الکس اعدام شد

شناسایی و تشکیل پرونده برای سران شبکه فساد و فحشا

پس از تشکیل پرونده در دادسرای جرایم امنیت اخلاقی دستور شناسایی و دستگیری سران این شبکه فساد و فحشا صادر شد. پلیس پس از شناسایی یکی از مرتبطان این پرونده که در مدرسه‌ای در مالزی شاغل بود و مبادرت به صدور معرفی نامه تحصیلی جعلی برای دختران تن فروش و روسپی می‌کرد، به سرنخ‌های بسیار مهمی رسید.

با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده توسط ضابطان سرانجام نام ۴ نفر از جمله شهروز سخنوری معروف به الکس به اینترپل برای بازداشت و استرداد به ایران اعلام شد.

پایان کار بزرگترین سرشبکه قاچاق دختران ایرانی به کشورهای منطقه/ شهروز سخنوری معروف به الکس اعدام شد + عکس و فیلم

دستگیری متهمان و تفهیم اتهام آن‌ها

پس از اعلام جرم علیه متهمان پرونده، افراد مرتبط با شبکه فساد و فحشا دستگیر و تفهیم اتهام از سوی بازپرس صورت گرفت.

در بخشی از اقاریر متهمان نزد مقام قضایی نحوه عملکرد شبکه و سیستم تشریح می‌شود.

یکی از متهمان پرونده ملقب به سارینا در رابطه با اقدامات خود و کار کردن برای شبکه الکس می‌گوید: «من در آنجا وظیفه مدیریت افراد را بر عهده داشتم». متهم دیگری ملقب به مایا در تشریح عملکرد باند الکس می‌گوید: «یک روز بعد از اینکه به مالزی رسیدیم از من و دوستم با لباس نامناسب عکس‌هایی تهیه شد و این عکس‌ها با قرار گرفتن در یک آلبوم برای انتخاب افراد قرار گرفت».

این متهم ادامه داد: الکس پاسپورت ما دو نفر را گرفت و بابت هر مرحله فحشا، از ما مبلغ ۱۷ میلیون تومان درآمد داشت. پس از آن بود که الکس من را به دوبی فرستاد و در آنجا هم بابت خدمات فساد و فحشایی که می‌دادم برای الکس درآمد کسب می‌کردم. شبکه در دوبی یک مدیر اصلی (صوفی) داشت که تمامی دخترها زیر نظر او کار می‌کردند و در اصل او زنان و دختران شبکه را در دوبی تحویل می‌گرفت و پول‌های کسب شده از راه ارائه خدمات فساد را به حساب الکس واریز می‌کرد.

پایان کار بزرگترین سرشبکه قاچاق دختران ایرانی به کشورهای منطقه/ شهروز سخنوری معروف به الکس اعدام شد + عکس و فیلم

شبکه چگونه برای زنان و دختران ویزای دانشجویی می‌گرفت؟

شبکه فساد و فحشا با مدیریت الکس با ثبت یک شرکت صوری، اخذ ویزای دانشجویی دختران و زنان را انجام می‌داد. این شبکه با ارتباط گیری گسترده موفق شده بود کارهای مربوط به اقامت و اخذ ویزا را انجام داده و دختران را به مالزی اعزام کند.

الکس با اقدامات گسترده و خرج پول موفق شده بود یک کارمند ایرانی مشغول به فعالیت در بخش پذیرش سفارتخانه کشور مالزی در تهران را جذب کند و با استفاده از وی کارهای اخذ اقامت و ویزا را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

همچنین شبکه گسترده فساد و فحشای الکس به واسطه ارتباطات خود با برخی از کارکنان فرودگاه مالزی مُهر قلابی بر روی گذرنامه برخی از دختران زده و مبادرت به خروج آن‌ها از مالزی به مقصد کشورهای دیگر می‌کردند.

این شبکه دارای نفوذ زیادی بوده است به طوری که در عرض ۲۴ ساعت می‌توانست دعوتنامه و ویزای دو ماهه کشور مالزی را اخذ کند.

گستره شبکه فعالیت الکس در جذب زنان و دختران ایرانی محدود به یک شهر در ایران نبوده و وی از ظرفیت‌های مختلف در شهرهای مختلف استفاده می‌کرده است.

برای نمونه شهروز سخنوری یک فرد معروف در یکی از شبکه‌های مجازی را با توجه به تعداد بالای دنبال‌کننده‌هایش در سیستم خود جذب کرده بود و از طریق فضای مجازی نیز اقدام به تقویت شبکه فساد و فحشای خود می‌کرد.

شبکه‌ای با کارکردهای مشخص و تعریف شده

باند فساد وفحشای الکس در تنظیم روابط و نیروی انسانی خود نیز بسیار دقیق و مطابق نظام طراحی شده فعالیت می‌کرد.

افراد در این شبکه هر کدام یک عنوان کاری مشخص داشتند و وظایف به خوبی برای آن‌ها تعریف شده بود.

باند سرویس اسکورت الکس چگونه بازسازی شد؟

پس از تشکیل پرونده و فرار شهروز سخنوری از ایران و متعاقبا فرار وی از مالزی به اوکراین الکس دوباره با به کارگیری افراد فعال در داخل کشور شبکه خود را بازسازی و بدنه سرویس اسکورت زنان و دختران به خارج از کشور را بازیابی کرد.

در بدنه اصلی شناسایی شده از این شبکه گسترده ۱۲ فرد معروف که از سرشبکه‌های موثر در سیستم الکس بودند شناسایی و بازداشت شدند که این افراد وظیفه شناسایی، جذب و اعزام زنان و دختران معلوم الحال به خارج از کشور را برعهده داشتند.

این افراد که در شبکه با عنوان اینجکتور یا تزریق کننده شناخته می‌شدند در ازای معرفی هر زن یا دختر، مبالغ هنگفتی دریافت می‌کردند؛ در یک نمونه یکی از فعال‌ترین تزریق کننده‌های شبکه فردی با اسم مسیح بوده است که حداقل ۳۰ دختر را به شبکه معرفی کرده بود.

باند الکس به قدری فعال و با برنامه ریزی کار می‌کرده است که در زمانی که زنان و دختران معلوم الحال مجبور به بازگشت به کشور برای تمدید ویزای خود بودند، او جای زنان و دختران را با افراد دیگری پر می‌کرده و اجازه نمی‌داده حتی برای یک روز فعالیت‌های مخوف و کثیفش در کشور مقصد متوقف شود.

پایان کار بزرگترین سرشبکه قاچاق دختران ایرانی به کشورهای منطقه/ شهروز سخنوری معروف به الکس اعدام شد + عکس و فیلم

حمل مواد مخدر به خارج از کشور توسط این باند

در جریان تحقیقات به عمل آمده از افراد موثر در شبکه الکس مشخص می‌شود، او تنها به کارکرد افراد در زمینه فساد و فحشا بسنده نمی‌کرده و از آن‌ها سو استفاده‌های مهم دیگری نیز می‎‌کرده است.

مطابق اظهارات ثبت شده از سوی صوفی مشخص می‌شود در هنگام اسکورت برخی از دختران به مقصد دوبی باند الکس آن‌ها را مجبور به حمل موادمخدر نیز می‌کرده است و در دوبی موادمخدر ترانزیت شده را تحویل باندهای قاچاقچی دیگر می‌دادند.

الکس کلکسیونی از جرایم

الکس سال ۱۳۶۲ از ایران خارج شده بود و در کشورهایی مانند هند، امارات، آمریکا، مالزی و اوکراین زندگی می‌کرده و در طول این مدت به ایران هم رفت و آمد داشته است.

پس از دستگیری و استرداد الکس به ایران در سال ۱۳۹۹، وی در تحقیقات قضایی در پاسخ به این سوال که از چه سالی شبکه فساد را راه اندازی کرده است، می‌‎گوید: «۹ سال پیش از دوبی به ایران آمدم. قبل از ورودم به ایران پنج سال و چند ماه در امارات در زندان بودم که دیپورت شدم و به ایران آمدم. پس از ورود به ایران با دختری به نام سابیا آشنا شدم که او به من پیشنهاد طراحی یک سایت را داد».

الکس ادامه داد: سایت را برای او راه اندازی کردم و او در سایت عکس و شماره دختران را به منظور تن فروشی بارگذاری می‌کرد. برای بهتر شدن کار، اقدامات گسترده‌ای انجام دادم و آرام آرام با سرشبکه‌های سابیا در دوبی، مالزی، اوکراین و جمهوری آذربایجان آشنا شدم. با آن‌ها در کیش قرار گذاشتم و تمام افراد به کیش آمدند و از آنجا کار حرفه‌ای خود را برای گسترده‌تر کردن فعالیت‌هایم، آغاز کردم.

اخاذی الکس از اعضای شبکه

افراد اصلی فعال درشبکه الکس به منظور فرار از دستگیری احتمالی به صورت مکرر اقدام به تغییر شماره سیم‌کارت و حتی گوشی همراه خود می‌کردند.

در یک نمونه در بررسی مخاطبان تلفن همراه یکی از اعضای اصلی شبکه الکس ۱۲۳ شماره مختلف برای مدیران کشف شد که این افراد شامل مدیران، روسپی‌ها و مخاطبان خاص الکس در ایران بودند.

اما بررسی اسناد، مدارک و محتویات گوشی تلفن همراه الکس حجم بیشتری از تصاویر گذرنامه، کارت ملی، شناسنامه، متن‌ها و اصوات و همچنین شماره تلفن زن‌ها و دختران مرتبط با شبکه را نشان می‌دهد.

همچنین بررسی نرم افزارهای نصب شده بر روی تلفن همراه متهم حکایت از آن داشت که وی تعداد بسیار زیادی تصاویر و فیلم‌های مبتذل مربوط به افراد شبکه را در گوشی خود نگهداری می‌کرده و هرگاه که افرادی از شبکه برای وی دردسر درست می‌کردند آن‌ها را تهدید به انتشار تصاویر مبتذل تهیه شده از آن‌‎ها می‌کرده است.

الکس برای انتقال پول حتی با یک صرافی معتبر که در ایران، امارات و مالزی شعبه داشته همکاری می‌کرده و فردی را به عنوان مرتبط به این صرافی معرفی کرده بوده است.

الکس چگونه افراد را به سیستم وابسته می‌کرد؟

الکس سیاست شبکه را اینطور تدوین کرده بود که پس از جذب روسپی به شبکه و گرفتن ویزا و بلیت هواپیما برای او، از آنجایی که نمی‌خواست شبکه متحمل ضرر شود، توسط مدیران خود پس از ورود دختران و زنان به مقصد، پاسپورت آن‌ها را ضبط می‌کرد و در مدت زمان اعتبار ویزا و حضور زنان در کشور مقصد گذرنامه را در اختیار آن‌ها قرار نمی‌داد.

همچنین الکس در اقدامی کاملا منفعت طلبانه دستمزدها را با تاخیر و البته در چند مرحله پرداخت می‌کرد تا زنان و دختران مجبور به ادامه همکاری با او باشند.

الکس در یک مورد از همکاریش با دیگر شبکه‌های بین المللی شرایط را به گونه‌ای فراهم آورده بود که پس از مدتی شبکه مورد اشاره بیش از ۲ هزار ۶۰۰ مشتری ثابت جذب کرده و شبکه به ازای هر یک از قربانیان مبلغ ۵۰۰ دلار به حساب الکس واریز می‌کرده است.

الکس در بازجویی‌های فنی صورت گرفته می‌گوید: «از یک جایی به بعد نیاز به طراحی جدید نداشتم و فقط با زیرساختی که از قبل فراهم کرده بودم به سایت‌هایی با رنکینگ بالا تبلیغات می‌دادم و افراد جدید را جذب شبکه می‌کردم. پس از جذب افراد به سیستم از طریق عکاس‌های حرفه‌ای که استخدام کرده بودم، عکس و فیلم‎های مستهجن از زنان و دختران تهیه کرده و بر روی سایت بارگذاری می‎کردم تا از طریق این عکس و فیلم‌ها بتوانم مشتریان را داخل سایت آورده و در ادامه آن‌‎ها را نسبت به گرفتن خدمات از نفرات شاغل در شبکه متقاعد کنم».

مطابق خوداظهاری صورت گرفته توسط الکس، وی از راه «اسکورت سرویس» درآمد ۷۰ میلیارد تومانی داشته و در جای دیگر نیز درآمد دلاری خود را ۷۳۳ هزار دلار بیان می‌کند.

الکس بلافاصله پول‌های کسب شده از راه اسکورت دختران به کشورهای مقصد را به صرافی می‌سپرد تا این پول‌ها به سرعت در دوبی دریافت و از حساب خارج شوند.

الکس حتی مادر خود را نیز وارد شبکه مخوف و شیطانی کرده بود

«مادر الکس» که در کشور آمریکا زندگی میکرد در سال ۲۰۰۴ به منظور سرمایه گذاری در کشور امارات شرکتی تاسیس و در آنجا به کار خرید و فروش املاک و زمین اقدام می‌کند. پس از آغاز کارهای الکس در شبکه گسترده‌ای که فراهم کرده بوده، او برای سهولت در دریافت پول از مادرش کمک می‌گیرد.

الکس تمام پول‌های حاصل از درآمد شبکه را به شرکت مادرش در دوبی منتقل کرده و کارگزاران الکس در دوبی بلافاصله پول را از حساب شرکت خارج می‌کردند.

یکی از شروط مادر الکس برای در اختیار گذاشتن حساب شرکت و خط قرمز او این بوده است که هیچ پولی با استفاده از پاسپورت قربانیان شبکه نباید به حساب شبکه واریز شود که همین امر نشان می‌دهد الکس و باند تبهکارش برای مخفی سازی فعالیت‌های خود تمام جوانب امر را در نظر گرفته بودند و برای نقل و انتقال پول به حساب شرکت از پاسپورت مدیران امین خود استفاده می‌کردند.

به علت علاقه عجیب الکس به خرید لوازم و البسه برند و همچنین جواهرات گرانقیمت، همیشه مبلغ کمی در حساب بانکی شرکت در دوبی نگهداری می‌شده و بیشتر پول برای خرج سبک زندگی الکس هزینه می‌شده است؛ البته الکس برای اینکه بتواند همواره مادر خود را راضی به استفاده از حساب شرکتش نگه دارد، پولی را ماهانه به حساب مادرش در کشور آمریکا واریز می‌کرده است.

پایان کار بزرگترین سرشبکه قاچاق دختران ایرانی به کشورهای منطقه/ شهروز سخنوری معروف به الکس اعدام شد + عکس و فیلم

رای دادگاه مبنی بر افساد فی الارض شهروز سخنوری ملقب به الکس

با توجه به محتویات پرونده و مفاد کیفرخواست صادره، اقاریر و اعترافات متهمان در مرحله تحقیقات مقدماتی، دادرسی، استخراج فیلم‌های مستهجن و مبتذل تهیه شده از گوشی تلفن همراه متهم شهروز سخنوری و با توجه به مراتب فوق الذکر، اقاریر و اعترافات صریح نامبرده مبنی بر مبادرت به تاسیس و اداره شبکه وسیع فساد و فحشا در سطح بین المللی که در فضای مجازی فعالیت و دختران ایرانی و خارجی را جذب می‌کرده است؛ دادگاه انقلاب اسلامی تهران پس از رسیدگی پرونده اقدامات نامبردگان که به صورت گسترده انجام شده و موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور شده بود را از مصادیق افساد فی الارض تشخیص داده و رای به اعدام الکس داد.

بررسی پرونده در دیوان عالی کشور

پس از فرجام‌خواهی وکلای متهم شهروز سخنوری معروف به الکس، راجع به اتهام افساد فی الارض، دیوان عالی کشور با توجه به اینکه از ناحیه آن‌ها ایراد و اعتراضی که موثر در نقض دادنامه فرجام خواسته باشد، مطرح نشده است، فرجام خواهی را رد می‌کند.

متهم در جریان تحقیقات و در نزد مقام تحقیق در دادسرا بارها به ارتکاب اعمال مجرمانه خود و تشکیل راه اندازی زیرساخت‌های انجام اعمال خلاف عفت و فحشا در دوبی و کشور مالزی اقرار کرده است و برای جذب دختران ایرانی و ارتکاب فحشا توسط آن‎ها اقدامات متعددی انجام داده و برای معرفی این دختران وجوه مختلفی به دیگر متهمان پرداخت کرده است.

نحوه رفتار وی به طوری بوده که می‌توان آن را مصداق «گسترده» دانست و اقدامات وی نتیجه «اشاعه فساد و فحشا در حد وسیع» را در برداشته است و از محل ارتکاب این اعمال وجوه نامشروع زیادی براساس اقاریر وی و گزارش‌های ماموران نصیب متهم شده است.

از آنجایی که دادنامه صادره در این مورد وفق موازین قانونی صادر شده است، لذا در اجرای قسمت الف ماده ۴۶۹ قانون آیین دادرسی کیفری ضمن رد فرجام‌خواهی، دادنامه فرجام خواسته در این خصوص مورد تایید و ابرام قرار گرفت.

دار مجازات سزای اقدامات تبهکارانه الکس

در پی تایید رای الکس در دیوان عالی کشور، بامداد امروز «شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲»، حکم شهروز سخنوری ملقب به الکس، پس از طی تشریفات قانونی اجرا و وی به دار مجازات آویخته شد.

پایان کار بزرگترین سرشبکه قاچاق دختران ایرانی به کشورهای منطقه/ شهروز سخنوری معروف به الکس اعدام شد + عکس و فیلم

پایان کار بزرگترین سرشبکه قاچاق دختران ایرانی به کشورهای منطقه/ شهروز سخنوری معروف به الکس اعدام شد + عکس و فیلم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 147
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 29
 • IR ۰۷:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  113 4
  تف تو گور پدر همشون باید همه را زنده زنده آتش زد تا کسی جرات خیانت به ناموس ایرانیان دیگه به سرش نزنه
  • IR ۱۰:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   3 46
   دیوانه هستید؟ یعنی چی
  • IR ۱۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   37 1
   یه مش گاو گوسفند هم میگن جوون مردم کشتن نه به اعدام قطعا بی ناموس وبی غیرت هستن و دوست دارن ناموسشون دست امثال الکس بیفته
  • IR ۱۲:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   32 17
   زن،. زندگی،. آزادی،.،،، یعنی همین دیگه
  • ایرانی IR ۱۲:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   15 4
   از طبری و اکبری تا الکس در زمان ریاست آیت‌الله رییسی بر قوه قضاییه شناسایی و دستگیر شدند. آقای اژه ای شما چه کردید در این ۲سال بجز احکام آبکی و یا مماشات با ترک فعل کنندگان دولت قبل و سرشبکه های آنها در اقتصاد؟ درود بر آیت الله رییسی
  • IR ۱۷:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   5 3
   اولا اژه ای مماشات نکرد دوما تو دوره اژه ای از تاجزاده تا همین الکس تا اصلاح طلبان تا تروریست‌ها تا مفسدان اقتصادی اعم از شرکت کروز و ... محاکمه شدن
  • IR ۲۳:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   3 0
   خدا قوت خدمت سربازان گمنام امام زمان اما بای همه شان را اعدام کرد از ان کارمند بی حیای سفارت مالزی تا اینجکتورهایش و ان فرد معروف در یکی از شبکه‌های مجازی!!! با هزینه بیت المال این شیاطین در زندان نان و اب مفت بخورند که چی؟ هر کدامشان بلقوه الکس هستند
  • ایرانی GB ۰۳:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   4 0
   آخه خاک تو اون سرت بدبخت , نمی تونستی با این قد و هیکلت مثل آدم نون حلال بخوری ؟ حتما" بایستی آدم فروشی میکردی
 • IR ۰۷:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  58 8
  «مولوی عبدالحمید طالبانیِ داعشیِ انگلیسی»، به جای اینکه از مردم و منافع بحق ایران در زمینه آب سیستان و بلوچستان حمایت کند، از رئیس جمهور انتقاد کرد که چرا طالبان را ناراحت کرده است!
  • IR ۰۹:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   10 0
   هیکل چوخدی غیرت یوخدی
 • IR ۰۷:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  25 5
  هرکس بر علیه دولت مرکزی هزاران ساله ایران باشد باید نابود شود. _____ امپراطوری مهدوی ایران، لایق این است که همه مردان جهان برایش فدا شوند
  • IR ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   0 8
   خخخ
  • حاجی ازجوبشور قم IR ۰۲:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 1
   خنده ات به جا بود
 • US ۰۷:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  35 3
  اصلاح طلب ها سلطنت طلب ها منافقین تجزیه طلب ها سلبریتی های غربزده اپوزیسیون منقلی و معاندین جنبش فواحش نمیخواین برای الکس مجلس ترحیم بگیرید و جمهوری اسلامی ایران رو محکوم کنید اخه الکستون هم به درک واصل شد.
 • IR ۰۷:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  36 1
  برو به جهنم
 • حسین IR ۰۷:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  36 37
  یک نفر را کشتید.متشکریم.اما عامل اصلی ایجاد فقر در کشور راهم شناسایی کنید.افراد بی سوادی که با تصمیمات اشتباه کشوری با موقعیت استراتژیک ایران وبا درآمد نهفته بسیار را به موقعیت کنونی رسانده اند. آیا نباید بانیان وضع موجود را اعدام کنید تا فقر وتبعیض گسترده کشور خاتمه یابد.شاید آنجا دست های ناپاک بسیاری چون شما در زیر ساتور باشد؟؟؟؟؟
  • IR ۱۰:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   17 1
   ایشون قاچافچی بودن به فقر ربطی نداشتن با قاچاق دختران ایرانی پول های هنگفتی در می آوردند
  • IR ۱۰:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   30 1
   اینا دلشون فحشای آزاد و پول تن فروشی رو میخواست وگرنه این همه زن فقیر ولی محجوب و باحیا در کشور که به شکمشون سختی میدن ولی حاضر نیستن از بدنشون پول درآرن.
  • IR ۱۰:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   34 4
   عامل ایجاد فقر ؟! اولا کدام فقر ؟ امار ده ها میلیونی جراحی زیبایی چند اتومبیلها کاشت ناخنها سفرهای روزانه خارجی و داخلی نگهداری حیوانات تزیینی پیشی گرفتن قیمت املاک روستاها از شهرها به واسطه رسیدن انواع امکانات که منظورت نیست ؟؟؟ دوما با مالیات برعایدی سرمایه واگذاری حداقل 150 متر زمین رایگان 99 ساله بدون تملک شخصی برای ساخت یک طبقه و زندگی خوب به فاقدین مسکن و افت صدها درصدی قیمت ملک در نقاط مرفه شهر ها از سرگیری تمام فعالیتهای هسته ای در پاسخ به برجام بیفرجام اخذ تمام رانت دلار جهانگیری از منتفعین ان اخذ مالیات موثر و قانونی مثل همه دنیا از تمام صنوف که مثلا در مورد میوه فقط براحتی سالی 100 هزار میلیارد خواهد بود در حالی که الان 5 هزار هم نیست رعایت کامل ساعات کار حقوق مرخصی وبیمه از جانب تمام کارفرماهای خرد و کلان اخذ ضمانتهای محکم از دانشجویان دولتی تا بعد از صرف میلیاردها تومان هزینه بیت المال تخم و میوه اش را برای فرنگستان نگذارند چطورررررررررررررررررری تا سیه روی شود هر که در او غش باشد
  • ایرانی IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   10 2
   از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی که با تقدیم خون هزاران شهید بر علیه ظلم و استکبار و نوکری بیگانه به نتیجه رسید این شیاطین فقط بخاطر خشم از قطع دستشون از چپاول منابع ایران عزیز و سرنگونی مهره فاسدشون در ایران هر توطئه و جنایت و ترور و تحریم و جنگ سخت و نرمی که تونستن بر ضد ایران و ایرانی راه انداختند. تک تک این جنایات و توطئه ها که خیلیهاش به دست مزدوران استکبار از منافقین تروریست تا تجزیه طلبان بیشرف و داعشیهای خونخوار و انواع و اقسام وطن فروشان صورت گرفتن میتونستن یک حکومت و ملت رو نابود کنن اما به فضل الهی با رهبری حکیمانه امامین انقلاب و تقدیم بیش از 200هزار شهید و چندبرابر مجروح و جانباز و اسیر و صبر و فهم مردم قهرمان ایران خنثی شدند و به رغم تحریمهای بی سابقه در بسیاری از زمینه ها به کوری چشم دشمنان قسم خورده این آب و خاک پیشرفت هم داشته ایم و پرچممون سربلندتر و سرافرازتر شده. پیشرفتهایی که شیاطین بزرگ و کوچک و بوقها و مزدورانشون از شدت سوزش، تکذیب یا لاپوشانی میکنند و فقط دست روی مشکلاتی که خودشون و ایادیشون باعث و بانی اصلیش هستند میذارند و چندبرابر نشونشون میدن تا مردم رو ناامید کنن و جای شهید و جلاد رو عوض کنند. این دو نکته رو یادمون نمیره که اولا تمام دنیا و حتی ابرقدرتها هم کم و بیش دچار مشکلات اقتصادی و غیراقتصادی هستند و دوما دشمنان ایران و ایرانی با چند برابر نشون دادن مشکلات و فساد اداری و تعداد آدم بدا و سکوت درمورد موفقیتها و آدم خوبا یا انکار و تکذیبشون قصد دارند با دروغها و شایعات شبانه روزی و توسل به تحمیق افراد ساده دل، ایران عزیز رو به سمت سوریه سازی و تجزیه پیش ببرند. پس خیلی باید حواسمون جمع باشه تا دوست و دشمن رو بشناسیم و واقعیات رو برعکس متوجه نشیم و مسببان وضع موجود رو شیطان بزرگ و مزدوران وحشی وطن فروشش بدونیم که از هیچ جنایت و خیانتی برای ضربه زدن به امنیت و اقتصاد و فرهنگ ایران و ایرانی خودداری نمیکنن. یادتون نرفته که کیا با قمه کشی میخواستن بازار و پاساژها رو به تعطیلی بکشونن و میلیاردها به اقتصاد تحت فشار تحریم کشور ضربه زدن؟؟؟
 • US ۰۷:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  40 2
  خانم ترانه علی دوستی چرا خفه خون گرفتی الکس اعدام شد تو چرو سکوت کردی ؟
  • IR ۱۱:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   2 5
   کلاس ترانه علیدوستی خیلی بالاتر از الکس هست.
 • هادی IR ۰۷:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  42 2
  شانس نداشت بنده خدا اگه دیرتر دستگیر شده بود الان جزو شهدای جنبش زن زندگی آزادی بود و واسش هشتگ اعدام نکنید میزدن!!!
 • ۰۷:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  40 2
  به درک واصل شد
 • IR ۰۷:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  17 27
  خوب بود درباره گرونی ها هم اینقدر سرعت عمل داشتید
  • IR ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   12 4
   یکم شعور داشته باشی همه چیز بی ربط را بهم‌ربط ندی خیلی خوبه
  • ح IR ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   4 0
   این حمایت از این فرد معنی خاصی داره؟؟
  • IR ۱۷:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   4 1
   رای ترس از رئیسی در سال ۹۶ یادمان نرفته
 • IR ۰۷:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  هر طور نگاه می کنم الکس به نفع کشور کار می کرده به عبارتی فاجعه ها رو از خیابان های تهران جمع می کرده و صادرشون می کرده ،دقت کنید هیچ جای گزارش حرفی از اغفال زنان و دختران نیامده و حتی نگفته دستمزد اونها پرداخت نمی شده.
  • IR ۰۹:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   5 0
   شما هم آره؟
  • ارش IR ۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   4 0
   الکس که به درک واصل شد
 • علی IR ۰۷:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  17 0
  همین حالا هم شبکه های فساد و فحشا در شهرهای مختلف که اکثر گردانندگان زنان مطلقه میباشند با گردآوری دختران و زنان روسپی اقدام به انجام فساد میکنند
 • سید مرتضی IR ۰۷:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  23 1
  الله اکبر خدا را شکر اعدام این نجس رو دیدیم. این بی شرف به ناموس ایرانی تعرض کرده بود. انشالله نوبت جمشید شارمهد_ بابک زنجانی_ میلاد حاتمی_ سامان صیدی_قاتلان علی وردی_ محمد قبادلو_ محمد بروغنی_ ۷ افغان متجاوز و ...
  • IR ۱۷:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   0 2
   سلام ان شاءالله اصله بعدش کدوم افغان متجاوز؟
 • حمزه IR ۰۷:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  11 0
  بچش عذاب الهی رو
 • سید مرتضی IR ۰۷:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  22 0
  انشالله نوبت کیوان امام وردی کثیف و قاتلان حمید رضا الداغی
  • IR ۱۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   0 11
   سلام ان شاءالله اصله بعدش تو این قضایا هم دختران مقصر هستن اصلا تو قضیه آرمان وردی چرا دختران به بهانه هایی ، تنها به خانه آرمان وردی میرفتن؟
 • کاظم سعیداوی IR ۰۷:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  3 0
  سلام دست مسولان قضای که این بی شرف را اعدامکردند درد نکنه ولی کاش اول دختر خواهر و مادر وهمسر این رذل را به کشور کوبا یا مکزیک هم صادر می‌کردند یا شاید موی ای غیرت در بدنش داشته باشه و و به اندازه‌ای موی باریک بلرزه
 • IR ۰۷:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  7 0
  درود خدا بر قاطعیت دستگاه قضایی، مردم از این قاطعیت و برخورد با جانیان و متجاوین به جان و مال جامعه خوشنود و رضایت کامل دارند و دست مسوولین و قضات را در این رابطه می بوسند‌. رییس دستگاه قضا اجرکم عندالله خدا یار و یاورتان.
  • IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   0 1
   خشنود ن خوشنود بیسواد
  • IR ۱۴:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   بیسواد خودتی که نمیدونی تو مجازی، کلمات میتونن به طور خودکار تغییر کنن و یا اینکه اینقدر بعضی از صفحات کوچک هستند که دستها اشتباهی به کلمه بغلی مبخوره
 • مصطفی IR ۰۷:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  6 1
  خدا قوت خیلی ممنون/ اما ان چیزی که جگر مردم ایران رو خنک می کنه محاکمه مدیران بی تدبیره . محاکمه عاملان وضع موجوده. هر چی سلطان دارید بیارید اعدام کنید هیچی به اندازه محاکمه و اعدام یک مدیر نالایق حال نمیده
  • IR ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   اولا که هر جرمی مجازاتش اعدام نیست دوما از اینایی که گفتی هم مجازات شدن سوما رای برای ترس از دیوارکشی رئیسی بین زن و مرد در سال ۹۶ رو یادمان نرفته همچنین حماقتتان در سال‌های قبل‌تر و حتی الان رو هم یادمان نرفته
  • مصطفی IR ۱۲:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   برای کی اولا دوما می کنی ؟ کی بشه مردم ایران بفهمن همه توی یک کشتی نشستیم؛ زندگی می کنیم .
 • IR ۰۷:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  22 1
  بره به جهنم مردک بیناموس
 • IR ۰۷:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  15 1
  جزائکم الله خیرا! برای اقناع و جلب اعتماد و حمایت مردمی که توسط بابیها و بهائیان لیبرال به یغما رفته، افراد همکار این شبکه فساد جنسی از مافیای سیاسی اقتصادی فرهنگی لیبرال را بمردم معرفی کنید.
 • حسن IR ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  13 2
  اگر من کاره ای در این کشور بودم. درب قوه قضاییه رو گل می گرفتم. چنین باندی با داشتن چنین پرونده ای تنها یک نفر اعدامی داشته؟ اگر چندتا از دختران مسئولین در این باند عضو بودند و مورد تعرض قرار می گرفتند، باز هم قوه قضاییه چنین حکمی صادر می کرد؟
  • IR ۱۷:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   4 0
   آره چون قوه قضائیه عادل هست سوختیا خوارجی
  • پریناز IR ۲۳:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   0 0
   به نظر من که دختری که انقد بی خانواده ست که تک و تنها راه میفته تا دبی اونم نه برای درس و دانشگاه یا حتی تفریح بلکه برای عرضه ی خودش میره و حاضر میشه عکس برهنه ش رو ولو یک نفر ببینه از همون قماش فواحش زن زندگی و آزادی جنسین ,که همون امثال الکس ذات ناپاک اینا رو خوب شناخته بود و میدونست که دنبال چین.فکر کردید این چند ماه کشور رو برای چی به آشوب کشیدند? اینا نمی خوان از اینجا بکوبن برن تا اون سر دنیا ,میخوان ایران رو تبدبل کنن به فحشا خونه و دیسکو و کازینو.برای این جماعت که خودشون چراغ سبز نشون میدن ,از زیر سنگ هم شده ,حتما الکسی پیدا میشه تا آزادی رو با آغوش باز تقدیمشون کنه.
  • IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   اگر دقت کنی موضوع تجاوز و تعرض نبوده، این یک باند سازمان یافته ی فحشا و قاچاق و تجارت مرتبط بوده که کسی هم اغفال نشده، طرف با پای خودش میرفته همکاری می‌کرده به خاطر بی اعتقادی و علاقه به پول راحت، هر یک نفر هم چند نفر دیگه رو میاورده که خود الکس گفته چه جوری این همه آدم پیدا کرده، پس بحث اغفال یا تجاوز مطرح نیست
 • رضا.پ IR ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  6 0
  خداوندراشاکریم برمجازات این جرثومه های فساد.ولی بهتراست ازکارکثیف این هادرهمان مراحل اولیه جلوگیری وپس ازدستگیری بلافاصله محاکمه وبه سزای اعمالشان برسند تادرس عبرتی برای مفسدین دیگرباشد.
 • IR ۰۸:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  8 0
  همه مدیران و دست اندر کاران این شبکه به غیر از کارگران جنسی را دستگیر و اعدام کنید. اینها باعث اپیدمی بیماری‌های لاعلاجی می‌شوند. بیماری‌های ویروسی که هنوز برایشان درمانی پیدا نشده. مانند آرتروز ویروسی و انواع سرطانها.
 • GB ۰۸:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  62 0
  خلخالی روحت شاد
  • IR ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 1
   کسی است که امام خمینی دستور رسیدگی مجدد به پرونده های زیر دستش رو داد
 • رضا IR ۰۸:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  8 3
  روحِ نجسش در عذاب باد
 • IR ۰۸:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  55 1
  فردا میشه سوپرمن عنترنشنال و بی بی سی . بخدا مقصر این هجمه ها قوه قصاییه هست چرا باید اعدام سه تا ارازل قاتل شش ماه طول بکشه که الان ازشون مظلوم بسازن چرا باید با امثال تهمینه میلانی و علیدوستی برخورد نشه . الان با کتایون ریحایی چه برخوردی شد اخه یک میلیون جریمه و روند دادرسی چندماهه که اخرشم به ازادی شون و پرو شدن بیشتر کمک میکنه بازدارنده هست . جناب اژه ای به جا وعده خواهشا عمل کنید
 • محمدایوب IR ۰۸:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  88 1
  الان است که امروز تمام رسانه های اصلاح طلبان با نوار سیاه مزین شود وشیون راه بیندازند که یک آدم مبارز واقتصادی ومخالف نظام واز اصلاح طلبان فعال را اعدام کردند واز سازمان ملل بخواهند ایران را محکوم وبر تحریم ها بیفزایند وامثال باران کوثری دیگر زنان هنر پیشه هم اطلاعیه صادر یکی از همکاران برجسته ما را اعدام کردند عباس عبدی هم بگوید اگر در کشور آزاد می‌کردید این زنان و دختران مجبور نبودند به خارج بروند وبا بیگانه بیامیزند اگر به ما فرصت می‌دادید خودمان سروسامان می‌دادیم همانطور که شهیندخت در نظر داشت خانمهای تن فروش رابیمه کند وجواز کسب بدهد
 • سارا IR ۰۸:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  12 0
  به درک
 • IR ۰۸:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 23
  اینکه آدم نکشته بود چرا اعدامش کردید؟!
  • IR ۱۱:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   5 0
   بی ناموس
 • IR ۰۸:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  35 2
  تو رو به خدا فکری برا فضای ولنگار شبکه های اجتماعی بکنید
 • IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  27 1
  احتمالا امروز هم منتظر آه و ناله سلبریدی ها!! ی وطنی برای این هنرمند !!! خواهیم بود آیا آه و ناله این گروه امروز هم بلند خواهد شد؟ شاید
 • ارش IR ۰۸:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  6 0
  احسنت این اعدام میچسبه
 • IR ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  2 0
  از قوه قضاییه ممنونیم بامفسدان اقتصادی هم برخود شود برا فضای مجازی هم فکری کنید بزرگترین جرم ها در شبکه های اجتماعی میشه هیچ برخوردی نمیشه
  • IR ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   اتفاقا برخورد میشه
 • سید IR ۰۸:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  8 0
  الحمد و الشّکرللّه؛
 • IR ۰۸:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  6 0
  چرا اینقدر دیر؟ خیلی طول کشیده باید زودتر اعدام میشد
 • IR ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  7 0
  از لحاظ رسانه ای خودتان را تقویت کنید متاسفانه تو فضایی مجازی جای ظالم و مظلوم را کامل برعکس نشان داده میشه
 • رحیم IR ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  5 0
  رد یک جرم سازمانی، کل اعضای سازمان باید مجازات شوند و نه یک نفر
  • IR ۱۲:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   کل اعضل مجازات شدن منتها هرکسی با سطح جرمش
 • IR ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  10 0
  تسلیت به سلبریتی بیناموس
 • IR ۰۸:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  5 0
  لعن الله علی اعدالهم اجمعین لعنت بر افراد فاسد بی غیرت
 • IR ۰۸:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  4 0
  چ خبرای مسرت بخشی میبشنویم.ب این بی ناموسا رحم نکنید.بالاخره ق ق دست بکارشد.دست مریزاد
 • ح IR ۰۸:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  9 0
  سلبریدی های ازگل بیاید مناله کشی بیاید هشتگ نه به اعدام!!
 • ناشناس IR ۰۸:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  7 1
  برو به جهنم....
 • IR ۰۹:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  5 1
  باید این وحشی را زنده زنده آتش می زدند . یک بار اعدام برای این دیو صفتان خیلی کمه.
  • IR ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   0 2
   اسلام واقعی مخالف چنین کارهایی است
  • فاطمه IR ۲۱:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   0 0
   آره اتفاقا منم موافقم؛واسه چی کسی که انقدر فساد گسترده انجام داده و قربانیان زیادی هم از خودش برجای گذاشته،فقط یک بار اعدام میشه؟؟ البته بگذریم که زنان و دخترانی که عضو این سیستم و شبکه بودن، به قول خود خبرنگار، معلوم الحال بودند و خودشون تنشون میخاریده و زنان روسپی بودند و تن فروشی می کردند(که این خودش جرم محسوب میشه و مجازات داره)... ولی خب فرد یا افرادی که فحشا رو سازمان دهی می کردند،واقعا اعدام کمشونه. خیلی سخت تر و خشن تر از اینا باید باهاشون برخورد بشه که حساب کار بقیه دستشون بیاد. آدم سنگدلی نیستم ولی خب معتقدم باید با مفسدین فی الارض همیشه یه جور دیگه برخورد بشه. حتی اون زنان و دخترانی هم که کارگر جنسی این سازمان بودن، باید حکم صریح اسلام در موردشون اجرا بشه
  • IR ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   حکم صریح اسلام عالی هسته ها ولی اسلام نمیگه با خشونت اعدام کنید حتی ابن ملجم مرادی هم با یک ضربه شمشیر قصاص شد
 • محمد IR ۰۹:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  96 1
  سلام مصی باز عذادار شد .
 • IR ۰۹:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 0
  🙏🙏🙏🙏
 • IR ۰۹:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  7 1
  خدارا شکر...این روزها خبرهای خوبی از برخورد قاطعانه با مفسدین وشیطان صفتان به گوش میرسد .دعای خیر مومنین ومومنات بدرقه راه روشن نیروهای جان برکف سازمانهای نظارتی و قضایی ایران اسلامی باقی بماند.
 • ارش IR ۰۹:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  3 0
  الان ترانه علیدوستی و نوید محمد زاده توییت میزارن و این بی ناموس جنایتکار را شهید راه ازادی اعلام میکنند.
 • سعید IR ۰۹:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 2
  اینو گرفتین فردا صدتا الکس ۲ ،۳ ،۴ درمیاد !! تا مقصر اصلی فحشا و فساد که فقر در جامعه ست حل نشه این قضایا ادامه داره
  • IR ۱۵:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   البته فقر فرهنگی طبق اسناد متقن
 • استرداد IR ۰۹:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  3 0
  تف توی شرف این کسانی که به ناموس ایران و ایرانی چشم دارند اعدام کمترین مجازات برای این بی شرف هاست
 • IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  4 0
  مسئولین محترم قضایی کشور برای بار هزارم فریاد می کشیم چرا مردان و زنان فاسدی که قبل از دستگیری ظاهر بسیار زننده و فاسقی دارن وقتی دستگیر میشن اجازه میدید در دادگاه با ریش و چادر حاضر بشن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! به خدا این بزرگترین توهین به دین و مذهب و مذهبی هاست. گذشته از این چون مردم اونها رو در دادگاه میبینن ناخوداگاه تو ذهن افراد اینجور شکل میگیره که خلافکارها و اراذل ریشو و چادری هستن. خواهشا خواهشا خواهشا اونا رو دقیقا به همون قیافه همیشگی در دادگاه حاضر کنید این که دیگه نیاز به بودجه نداره!!!!!!!!!!
  • IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   خود متهمان می‌خواهند با ریش ،چادر در دادگاه باشند
 • هوشنگ IR ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 9
  چقدر اعدام ؟ بسه دیگه زرت زرت اعدام
  • IR ۱۷:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   2 0
   تا باشه مفسد نباشید
  • IR ۱۵:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   چطور لالی بگی ,چقدر ترور?بسه دیگه این همه شهید ???الهی زبونت لال و چشمات کور شه که با فهم و شعورت یکی شه.
 • IR ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  3 1
  اگر قوانینی مثل فساد فی الارض یا تشویش اذهان عمومی ، از این قوانین باید در مواردی خیلی نادر مثل همین اقا استفاده بشه
 • IR ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 1
  اگر قوانینی مثل فساد فی الارض یا تشویش اذهان عمومی ، از این قوانین باید در مواردی خیلی نادر مثل همین اقا استفاده بشه اخطار می دهیم اگر بخواهیم هر کسی که خوشمان نیامد را مسفد فی الارض اعلام کنیم یا هر فردی چند کانال تگرامی زده را به حکم تشویش افکار عمومی متهم و اعدام کنیم اینها ثبات جامعه را بهم می زند کلا باید قوانین در جهت ثبات جامعه باشد و تا جایی که امکان دارد خشونت را تبلیغ نکندتا چرخه خشونت ایجاد نشود
 • هادی IR ۱۰:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  5 22
  درود بر قوه قضائیه
 • IR ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  86 1
  «ان الذین یحبون ان تشیع الفـحشة فی الذین ءامنوا لهم عذاب الیم فی الدنیا والاخرة والله یعلم وانتم لا تعلمون؛ [۲] کسانی که دوست دارند زشتیها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکی برای آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند می‌داند و شما نمی‌دانید.»
 • IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  ملاحظه کاری بی مورد ومخفی کاری را کنار بگذارید برای پیشگیری از فریب خوردن زنان ودختران بیشتر درآینده با وعده ووعیدهای آنچنانی وآگاهی خانواده ها از سازوکار این جنایتکاران جلساتی با حضور متخصصین وکارشناسان وتشکیل میز گرد تشکیل وهشدار لازم داده شود تا عبرت آموزی شود
 • IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  ملاحظه کاری بی مورد ومخفی کاری را کنار بگذارید برای پیشگیری از فریب خوردن زنان ودختران بیشتر درآینده با وعده ووعیدهای آنچنانی وآگاهی خانواده ها از سازوکار این جنایتکاران جلساتی با حضور متخصصین وکارشناسان وتشکیل میز گرد تشکیل وهشدار لازم داده شود تا عبرت آموزی شود
 • IR ۱۰:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  2 0
  خدارا شکر ، از تمامی سربازانی که در دستگیری این حیوان و قوه قضائیه بابت اقدام درست سپاسگزاریم .
 • سید مرتضی عابدی NL ۱۰:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 3
  نظر ما چه ارزشی دارد .....
  • IR ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   شما؟
 • IR ۱۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  اگر ترانه علیدوستی اظهار نگرانی می کنند اعلام کنند تا مسئولین تصمیم دیگری بگیرند.
 • IR ۱۱:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  3 0
  چه قیافه نسناس و چندش آوری هم داره 🤮💩
 • IR ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  2 0
  الهی صد هزار مرتبه شکرت
 • IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 1
  تو رو قرآن هر کیزقتل ظلم بیشرفی دزدی کرده اعدام کنید.ولی مرد،باشیدـتسویه سیاسی نکنید.تو وسطها.
  • IR ۱۷:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   یک مورد از تصفیه سیاسی در دوران جمهوری اسلامی ایران را نام ببر
 • علی IR ۱۱:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  2 0
  لاشه متعفن این بیشرف را جلوی سگهای ولگرد بندازید حیف این خاک مقدس مبادا که دفن شود .
 • IR ۱۱:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  ......مرد دنیا 🤮💩👹
 • غروب IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 4
  معلوم نیست چرا زندانی شد واعدام کردن.
  • IR ۱۲:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   3 0
   اینهمه توضیح کشک بود؟
 • IR ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 1
  با پاک کردن صورت مسئله نمی توان بحران کشور را حل کرد چرا دختر ایرانی از کشور خودش گریزان است که برای فرار از این کشور تن به هر کاری بدهد
  • IR ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   چقدرم تو واقعیت اینجوریه خخخ کلا ۷۰۰ نفر اینجوری بودن که اون ها هم عاشق عریانی بودن چون عکسهای برهنه شان را در فضای مجازي منتشر میکردند
 • علی IR ۱۲:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 1
  اون دخترانی که وارد این باند وفحشا شدن همینجوری نبود که بزور رفتن خودشون هم می خواستن
  • IR ۱۴:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   1 0
   خودشون هم عکسهای برهنه شان را در فضای مجازی منتشر میکردند و الکس از این طریق ، طعمه هایش را شکار می‌کرد
 • از شهرستان سراب IR ۱۲:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  3 0
  بیشرف بیغیرت تو شرف و غیرت داری تو مسلمونی تو ادمی تو حیوون هم نیستی
 • IR ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  سه لیتریهای دلسوز مفسدین نظری ندارن؟!
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  3 0
  باید آتیشش زد مرتیکه وطن فروش
  • IR ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
   0 2
   خیر
 • IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  2 0
  چه پول کثیفی به دست می اورده برای دوروز دنیا تا ابد جهمنی شد واقعا این پولها خوردن داره ناموس مملکت رو در اختیار اجانب قرار بدی خدایا رحم کن به ما عاقبت به خیر شیم امین
 • IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  حیف اون سگی که این موجود کثیف بغل می گرفته!
 • رضا IR ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  الان مسیح و پالانی و همکارهای داخلی این بی همه چیز به درک واصل شده ، داد وفغان راه میندازن . نه به اعدام!!!!
 • رضا IR ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  الان مسیح و پالانی و همکارهای داخلی این بی همه چیز به درک واصل شده ، داد وفغان راه میندازن . نه به اعدام!!!!
 • IR ۱۳:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 1
  سرعت اعدام ها کمه
 • IR ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  الحمدالله که الان در جهنمی که برای خودش درست کرده تا ابد عذاب خواهد کشید.
 • IR ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  به غرب تسلیت می گیم توسعه فساد محدود میشه اعدام سرانجام
 • مهسا IR ۱۷:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  شیطان چطور اروم اروم تو رو به اسارت خودش در میاره !!! خانمهای عزیز ایرانی مراقب پوشش وعکسهای مجازیتون باشین که سودجویان خوب بلدند بازیتون بدن
 • IR ۱۹:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 1
  یه مدت اعدام خونم کم شده بود
 • IR ۲۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  0 0
  انشا الله جاش تو جهنم همیشگی باشه
  • IR ۱۱:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۴
   0 0
   سلام ان شاءالله اصله
 • محمدایوب IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  شهیندخت می خواست فاحشه ها رو بیمه کنه ودر جهت کار الکس اسامی زنان تنها را به کشورهای خارجی داده بود تا در راستای کار الکس استفاده کنند اصلاح طلبان در چنین کارهایی پیش تازند
  • IR ۱۶:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   شهیندخت مولاوردی هم مجازات شد دیگه البته طبق سطح جرمش
 • IR ۲۳:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
  1 0
  لعنت خدا و رسول خدا بر همه مفسدین بخصوص این جرثومه فساد که چه جنایتی علیه زنان ایرانی انجام داد و لعنت خدا و رسول خدا بر همه فتنه گرانی که با شعار زن زندگی آزادی زمینه چنین فسادهایی را فراهم می کنند تا این جنایتکاران از آنها بهره برداری کنند
 • IR ۰۰:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
  1 0
  ژن، هرزگی ، اژادی
 • محمدرحمتی ازقم IR ۰۴:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
  0 0
  مسوولان کشور هم دراین جرم کثیف شریک هستند. مملکته به جایی رساندن که زنان ودختران ایران بخاطر امرار معاش مجبور به تن فروشی میکنند...
  • IR ۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   اولا فقر به اون صورت خیلی گسترده نیست دوما اون دختران ذاتا هرزه بودن
 • محمدرحمتی ازقم IR ۰۴:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
  0 0
  طراح نقشه برای الکس یاشهروز سخنوری کی بوده
 • IR ۰۵:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
  0 0
  نمونه ی این کار کثیف الکس تو ایران هم هست
 • IR ۰۵:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
  0 0
  دست به دار آویختنتون عالی
 • حسین IR ۰۸:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
  0 0
  کار خوبی. ولی چرا مفسدان اقتصادی که باعث فقر و بدبختی این مردم شدن. و بعضی ها رو مجبور به فساد کردن رو اعدام نمی‌کنند. ایشون پارتی نداشت
  • IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   چرا پارتی های دم کلفت اصلاحی زیاد داشت .
  • IR ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
   0 0
   مقشدان اقتصادی اعدام شدن بعدش فقر و بدبختی مردم به خاطر گوش نکردن برخی از جامعه به حرف ولی فقیه است
 • IR ۱۵:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
  2 1
  سلام. تمام افرادی که زحمت کشیدن واین مزدور و وطن فروش را رصد کردند خسته نباشید.
 • IR ۲۱:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۱
  0 0
  خدا نیروهای امنیتی، سپاهی، اطلاعاتی ونیروهای نظامی و انتظامی ایران قوی راحفظ کنه، درود بر سربازان گمنام امام زمان علیه السلام. لعنت به ظالمین و فاسدین وتبهکاران
 • IR ۲۱:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۱
  0 0
  کثافت کاری حد ومرز نداره، لعنت به همه‌ی فاسدین وهمه ی اختلاس گرها وهمه ی بذهکاران
 • IR ۱۱:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳
  0 0
  این باند فساد و فحشا گسترده بوده و اون طور که معلومه باید افراد نفوذی و کثیف این باند رو شناسوند و اعدامشون کرد
 • IR ۱۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۴
  0 0
  بعید میدانم تمام ماجرا همین باشد که ارائه شده
 • امیر IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۳۱
  0 0
  دست نیروهایی که این شیطان را دستگیر کردند می‌بوسم هزار آفرین قوه قضاییه
 • امیر IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۳۱
  0 0
  دست نیروهایی که این شیطان را دستگیر کردند می‌بوسم هزار آفرین قوه قضاییه چرا این را نگهداری کرد که دوسال بیشتر زنده باشد و اما بقیه باند را چکار کردید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس