کد خبر 1471052
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
پولادگر: انوشیروانی هندوانه به شرط چاقو بود/ چرا رضازاده در مجمع نبود؟

معاون قهرمانی وزارت ورزش گفت: انوشیروانی در دوره سرپرستی فدراسیون وزنه‌برداری نشان داد مدیر توانمندی است و برای مجمع مانند یک هندوانه به شرط چاقو بود.

به گزارش مشرق، محمد پولادگر در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری بیان کرد: مهم‌ترین تصمیم را در وزنه‌برداری گرفتید. به آقای انوشیروانی تبریک می‌گویم که توانست رای کامل از مجمع بگیرد. او دوره سرپرستی خوبی داشت و مجمع آزمون و خطا کرد و رای داد. انوشیروانی هندوانه به شرط چاقو بود.

‌او ادامه داد: وزنه‌برداری بعد از کشتی پرافتخارترین رشته ورزشی ماست. همیشه مردم از این رشته توقع مدال داشتند؛ آن هم خوش‌رنگ‌ترین. وزنه‌برداری همیشه مایه افتخار ما بوده است. کشورها حاضرند چند مدال بدهند اما حتما مدال قوی‌ترین را بگیرند که به همت قهرمانان این رشته مانند رضازاده که نمی‌دانم چرا امروز نیست و بهداد سلیمی این شعار المپیک به نام ایران شد و افتخار بزرگی است.‌ دوره کوتاهی از عمر وزنه‌برداری بانوان می‌گذرد اما افتخارات فراوانی کسب شده است و نویدبخش کسب افتخارات بیشتر است و انتظار در مردم هم ایجاد شده است.

بیشتر بخوانید:

رئیس فدراسیون وزنه برداری انتخاب شد

پولادگر با اشاره به دوران سرپرستی انوشیروانی تاکید کرد: انوشیروانی در دوره سرپرستی ثابت کرد مدیر توانمندی است. اینکه رشته‌ای با این همه افتخار یک المپین در راس آن قرار بگیرد، دور از انتظار نبود. از رشته‌های دیگر هم این انتظار داریم یک المپین در راس آنها باشد. انوشیروانی دو امتیاز ویژه دارد: اول اینکه ثابت کرد تجربه مدیریتی چقدر تاثیرگذار است و خوب است افراد المپین، تجربه مدیریتی داشته باشند. او تجربه سرمربیگری را هم داشت. دوم اینکه موفق شد همه المپین‌ها و چهره‌های پرافتخار این رشته را دور هم جمع کند که کار بزرگی است و صمیمانه از او تشکر می‌کنم. خواهش می‌کنم توجه ویژه‌ای به پیشکسوتان مانند علی مرادی و محمد نصیری داشته باشد.‌ ما می‌خواهیم اساسنامه را به گونه‌ای تغییر بدهیم که دو نفر از پیشکسوتان به عنوان عضو هیات‌رییسه باشند و این در ماه‌های آتی اتفاق می‌افتد.

او در پایان داد: انتظار داریم در بازی‌های آسیایی و المپیک این رشته مدال‌های خوش‌رنگ و زرینی کسب کند. توقع کسب مدال در بخش بانوان را هم داریم. برای انوشیروانی آرزوی موفق می‌کنیم و چهار سال فرصت دارد که عمل کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس