مقابل پرسپولیس غافلگیر شدیم/ بازی با نساجی آخرین حضورم در نفت است

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تاکید کرد که اگر مشکلات مالی حل نشود، دیدار با نساجی آخرین حضور او روی نیمکت این تیم جنوبی خواهد بود.

به گزارش مشرق، در روز نخست از هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در نهایت پرسپولیس با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید.

رضا عنایتی در نشست خبری بعد از این بازی گفت: این بازی دو روی متفاوت بود. ما خیلی قابل احترام بازی کردیم. وقتی جلوی پرسپولیس موقعیت ایجاد کنید تیم بزرگی هستید. با این حال تمرکز کامل را برای این دیدار نداشتیم و روی گل دوم غافلگیر شدیم. باید ریکاوری کنیم و برگردیم به ادامه مسابقات تا بتوانیم تیم را نگه داریم.

وی ادامه داد: می دانیم که کارمان بسیار سخت است. تیم ما مشکلات خیلی زیادی دارد و هر چقدر تلاش می کنیم به آرامش برسیم این امر میسر نمی شود. بعد از پنج هفته که در خدمت این تیم هستم هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است. هنوز رضایت بازیکنان جلب نشده است. این امر تمرکز ما را گرفته است و بی انگیزه تمرین می کنند. این اتفاق خیلی بدی است. مجموعه ای که انگیزه نداشته باشد نمی توانیم کار خاصی انجام دهیم. هنوز نتوانسته ایم جواب لازم را بگیریم. هم بازیکنان ناراضی هستند هم کادر فنی و هم بازیکنان. اگر این طور پیش برویم دیگر نمی توانیم قولی بدهیم.

بازی با نساجی آخرین دیداری خواهد بود که در تیم نفت مسجدسلیمان خواهم بود. اگر اتفاق مالی رخ ندهد و شرایط تیم بهتر نشود دیدار با نساجی آخرین بازی خواهد بود که روی نیمکت نفت می نشینم. دیگر کاری از دست ما برنمی آید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس