کد خبر 1461212
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
ساپینتو

باشگاه مس کرمان اعلام کرد که به دلیل آنچه «رفتارهای زشت و تحریک آمیز سرمربی استقلال» خوانده، از وی به مراجع ذی‌صلاح شکایت می‌کند.

به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های مس‌کرمان و استقلال در هفته هجدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران دیروز در کرمان برگزار شد که در نهایت استقلال توانست با نتیجه ۳ بر ۲ مس‌کرمان را مغلوب کند. این دیدار حواشی و جنجال‌های زیادی داشت که با اخراج ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم فوتبال استقلال نیز همراه بود. از این رو باشگاه مس بیانیه صادر و اعلام کرد:

متأسفانه رفتارهای زشت و تحریک آمیز سرمربی تیم فوتبال استقلال در دیدار روز گذشته برابر مس کرمان موجب تنش و صحنه‌های ناشایست آخر بازی دو تیم شد که از همین رو باشگاه مس کرمان شکایت خود را از وی به مراجع ذی صلاح اعلام می‌کند اما ماجرای این بازی و رفتارهای زشت سرمربی استقلال که البته در برخی بازی‌های گذشته این تیم نیز سوابق زیادی در این موارد وجود دارد، به این شرح است که در زیر مشاهده می‌کنید:

بر اساس رشته تصاویری که می‌بینید، سرمربی استقلال درست بعد از گل سوم این تیم به سمت نیمکت تیم مس کرمان با نشان دادن حرکات دست و الفاظی که مشخصا چهره وی ماهیت کلام را مشخص می‌کند، به شکل عجیبی موجب تحریک نیمکت نشینان تیم مس کرمان می‌شود. ضمن اینکه آقای کالی تروئبا مربی اسپانیایی مس نیز به زبان و صحبت‌های مطرح شده از سوی سرمربی استقلال کاملا مسلط بود که الفاظ به کار برده شده از سوی سرمربی استقلال در این صحنه جای تأسف بسیار داشت.

اما در ادامه و زمانی که داور چهارم رفتار تحریک آمیز سرمربی استقلال را به داور بازی گزارش می‌دهد تا وی از زمین اخراج شود، بازهم رفتارهای تحریک آمیز سرمربی استقلال تهران ادامه پیدا می‌کند و این بار وی در زمانی که از سوی مقامات ورزشگاه و نیمکت نشینان تیم خود به سمت رختکن هدایت می شود به شکل ناباورانه ای یکی از مسئولین اجرایی هیات فوتبال را به زمین پرت می کند که تصاویر و عکس های این موضوع را نیز در ادامه مشاهده می کنید.

این هم پایان ماجرا نبود و سرمربی استقلال پس از این اتفاق این بار و در زمان خروج از زمین به سمت جایگاه ویژه، خبرنگاران و رو به مقامات رفتارهای توهین آمیز و زننده خود را انجام می‌دهد. در نهایت زمانی که ساپینتو به ورودی رختکن خود می‌رسد به رفتارهای تحریک آمیز خود همچنان ادامه می‌دهد که در این مکان با عوامل نیروی انتظامی نیز درگیر می شود تا مجموعه‌ای کامل از رفتارهای توهین آمیز، زشت و زننده از سوی سرمربی استقلال در این بازی صورت گرفته باشد که از ابتدا تا انتها نقش آفرین صحنه گردان آن لقب گیرد. از همین رو باشگاه مس کرمان مطابق مستندات خود شکایتش را از سرمربی استقلال به مراجع ذی صلاح اعلام می‌کند و امیدوار است در این زمینه برخورد قانونی با ایشان صورت گیرد.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس