کد خبر 1461128
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۱
استقلال

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: حرکات و رفتارهای احساسی ساپینتو به ضرر یک تیم بزرگ است.

به گزارش مشرق، علی جباری در مورد دیدار استقلال مقابل مس کرمان، اظهار داشت: بارندگی شدید بود و از کیفیت بازی کم کرده بود. نمایش بچه‌ها در نیمه اول جالب نبود اما در نیمه دوم بهتر بازی کردند. این تیم در حد قهرمانی بازی نمی‌کند. استقلال با این شرایط به خصوص مقابل تیم‌های بزرگ به مشکل می‌خورد.

قراردادها آنقدر بالاست که هیچ بازیکنی حاضر به رفتن نیست

وی افزود: مهمتر از هرچیزی، باید کادرفنی را کنترل کرد. مربیان باید به بازیکنان روحیه و انگیزه بدهند اما مدام در حاشیه هستند. کادرفنی تیم مشکل دارد و استقلال در حد قهرمان بازی نمی‌کند. نباید این دو بازی با ملوان و مس کرمان را ملاک قرار بدهیم. آجورلو ادعا می‌کرد تیم را در حد قهرمانی بسته که اصلا چنین چیزی نیست. برخی بازیکنان اصلا در حد نام استقلال نیستند. استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگ لازم دارد. طبق قراردادهایی که بسته شده، به بازیکنانی که در حد نام استقلال نیستند چنان پولی داده شده که اگر بخواهند بروند، باشگاه دیگری آن‌ها را با این قیمت نمی‌خواهد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: قیمت‌ها خیلی بالا است. مشخص است که بازیکن می‌ماند تا پولش را بگیرد. این بزرگترین خیانت به استقلال است. لیست را طوری پر کرده‌اند که خالی کردن آن کار خیلی سختی است. چند بازیکن اصلا در حد نام استقلال نیستند اما تیمی که بسته‌اند قیمتش را ببینید. با توجه به این ارقام طبیعی است که بازیکن نمی‌رود. می‌گوید اگر من را نمی‌خواهید پولم را بدهید بروم! مدیرعامل قبلی فکر می‌کند کار مهمی کرده اما با این ارقام بزرگترین ضربه را به استقلال زده است. بازیکنی که مثلا ۲ میلیارد ارزش دارد، با او قرارداد ۱۰ میلیاردی بسته شده، به همین خاطر جای دیگری نمی‌رود که کمتر بگیرد. اصلا به این مسائل توجه نکرده‌اند. برخی هم در فضای مجازی فقط تعریف می‌کنند. این‌ها خواسته یا ناخواسته بیشتر به تیم ضربه می‌زنند.

دوست داریم استقلال در هر شرایطی برنده باشد

پلی میکر سال های دور استقلال و تیم ملی در مورد اینکه آیا با کسب نتایج اخیر و کم کردن اختلاف ۸ امتیازی آیا می‌توان به ادامه کار آبی‌ها امیدوار بود، گفت: استقلال را در این شرایط می‌توان مثبت دید و امیدوار بود اما این را هم باید در نظر بگیریم اگر رقیبان امتیاز از دست نمی‌داند، همان ۸ امتیاز اختلاف وجود داشت. ممکن است در بازی‌های بعدی استقلال امتیاز از دست بدهد و رقیبان امتیاز جمع کنند. با همه این مسائل، استقلال در خون ما است. دوست داریم در هر شرایطی برنده باشد.

رفتارهای ساپینتو به ضرر تیم است

جباری با اشاره به رفتارهای احساسی کادرفنی استقلال، عنوان کرد: این رفتارهای کادرفنی روی روحیه بازیکنان در داخل زمین تاثیر می‌گذارد. حرکات و رفتار احساسی ساپینتو به ضرر تیم بزرگی مانند استقلال است. هر حرکتی در این تیم زیر ذره بین است. اگر دیگران هم اشتباهی مرتکب شدند، مربی استقلال نباید اشتباه کند. باید خویشتنداری بیشتری داشته باشند. این رفتارها در روحیه بازیکنان تاثیر می‌گذارد و دیدیم که روزبه چشمی چقدر عصبی بود.

وی افزود: تمامی حرکات فیلمبرداری و دیده می‌شود. باید برای کادرفنی کلاسی بگذارند تا بتوانند به اعصابشان مسلط شوند. در این صورت بازیکنان هم با اعصاب راحت بازی می‌کنند. در کل استقلال شرایط خوبی پیدا کرده و ان‌شاالله بهتر از این شود. من هم دوست دارم وقتی مردم را در خیابان می‌بینم بگویند تیم‌تان خوب بازی کرد و برد. ما هم خوشحال می‌شویم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس