.

یک مقام آگاه اعلام کرد که در ۱۵ ساعت گذشته، پهپادهای متجاوز رژیم صهیونیستی سه بار به منطقه مرزی البوکمال سوریه که با عراق هم مرز است حمله کرده اند که در اثر آن سه کامیون آسیب دید.

به گزارش مشرق، این مقام آگاه عصر امروز(دوشنبه) با اشاره به این که در این سه تجاوز سه کامیون حامل مواد غذایی که از عراق وارد خاک سوریه شده بودند، آسیب دید، اظهار داشت: به فضل خدا هیچ کسی در این اقدام تجاوزکارانه کشته نشده و فقط یک رانند سوری زخمی شده که در حال مداوا می باشد.

وی با تکذیب خبر برخی رسانه های عربی که به نقل از دیده بان موسوم به حقوق بشر سوریه مدعی شده اند که این کامیون ها حامل سلاح بوده و چند ایرانی نیز در اثر این تجاوز پهپادی به شهادت رسیده اند، گفت: برخی رسانه های عربی که عملا در خدمت صهیونیسم جهانی هستند فقط اقدام به دروغ پردازی در بسیاری از زمینه ها می کنند که اعلام شهادت چند نیروی ایرانی در حملات پهپادی و کامیون های حامل سلاح نیز در همین راستا می باشد.

این مقام آگاه تصریح کرد که فقط یک راننده حامل کامیون مواد غذایی سه کامیون آسیب دیده مجروح شده که برای درمان به یک مرکز درمانی اعزام شده است.

وی در ادامه همچنین هدف رژیم صهیونیستی از این اقدام را ادامه راه گروه تروریستی داعش عنوان و تصرح نمود: تا آذر ماه سال ۱۳۹۶ که گروه تروریستی داعش هنوز شکست نخورده بود، عناصر این گروهک مرز میان عراق و سوریه را بسته بودند و پس از داعش نیز رژیم صهیونیستی می خواهد با ادامه راه این گروه تروریستی این مرز بسته باشد تا ارتباط زمینی ایران – عراق و سوریه برقرار نشود.

این مقام آگاه با اشاره به این که پهپادهای متجاوز صهیونیستی از خاک اردن گذر کرده و خود را به مرز البوکمال در سوریه می رسانند، گفت: رژیم صهیونیستی سعی دارد منطقه ناامن باشد تا از این راه با انتقال مشکلات داخلی خود به خارج از مرزهای سرزمین های اشغالی، چند صباحی بتواند عمر بیشتری کند، ولی مقامات تل آویو باید بدانند که نابودی رژیم صهیونیستی وعده حقی است که به زودی اتفاق خواهد افتاد.

در ۱۷ آبانماه نیز یک رسانه مدعی هدف قرار گرفتن ۲۱ کامیون کاروان سوخت ایرانی در مرز البوکمال و شهادت ۲۵ نفر شده بود که در همان زمان نیز این ادعا رد شد.

در حمله یاد شده نه تنها هیچ ایرانی شهید نشده بود، بلکه فقط ۲ کامیون حامل سوخت هدف حمله پهپادهای رژیم صهیونیستی قرار گرفته بود و یک کامیون دیگر هم به دلیل نزدیکی با این دو کامیون آسیب دیده بود.

رسانه های غربی - عربی - صهیونیستی همواره با اعلام اخبار دروغ علیه ایران به دنبال جوسازی علیه جمهوری اسلامی می باشند که پخش هزاران نمونه اخبار دروغ در اغتشاشات اخیر نمونه بارزی از این اقدامات است که از روی استیصال انجام می شود.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس