فرانسه سوابق ننگین و شرم آوری از نقض حقوق بشر در کارنامه خود دارد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای اقدام اهانت آمیز نشریه فرانسوی علیه مقدسات اسلام را محکوم کرد.

به گزارش مشرق، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت اقدام اهانت آمیز نشریه فرانسوی علیه مقدسات اسلام بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است:

«بسم اللّه الرحمن الرحیم»

سلسله اقدامات زنجیره‌ای وهن آمیز و اصرار چندین باره نشریات و روزنامه‌های غربی برای اهانت به ساحت مقدسات اسلام، پیامبر اعظم (صلی اللّه علیه و آله و سلم)، مرجعیت و بزرگان دینی، به رویکردی تحریک آمیز و زشت علیه دیگر ادیان الهی - آسمانی و مقدسات برای ضربه زدن به باورها و ارزش‌های دینی و اعتقادی و انحراف افکار عمومی از معارف حقه مکتب نورانی اسلام بدل شده و نشان از سقوط شدید فکری، اعتقادی و انحطاط اخلاقی آنان دارد.

اقدامات حقارت آمیز عمدی دوره‌ای برخی روزنامه‌ها و نشریات زنجیره‌ای غرب در نسبت دادن اقدامات مجرمانه و پلید گروه‌های تکفیری - تروریستی و وهابی سلفی این فرزندان نامشروع آمریکا، فرانسه و دیگر کشورهای غربی و دست ساخته استکبار جهانی به اسلام و پیامبر اکرم، تلاشی مذبوحانه برای گمراه کردن افکار عمومی جهانی و بزرگترین ظلم به ساحت سید و سرور بشریت، حضرت رسول اللّه (صلی اللّه علیه و آله و سلم) و مقدسات و مرجعیت این پناهگاه و ملجاء مستضعفان جهان است.

جهان، این روزها از یک سو شاهد هنجارشکنی و بی حرمتی فلسطین اشغالی و تعرض به ساحت مسجد الاقصی اولین قبله مسلمین است و از سویی دیگر شاهد هتک حرمت حریم اسلام و مرجعیت عالی مذهبی و سیاسی توسط یک نشریه رسوا و مبتذل فرانسوی است.

در پی اقدام موهن نشریه فرانسوی در توهین به مرجعیت، مقدسات و ارزشهای دینی و ملی؛ قلب میلیون‌ها مسلمان جریحه دار شده و احساسات پاک آنان به غلیان در آمده و موجبات بروز نفرت و انزجار و خشم انقلابی مسلمین جهان از این اقدام نفرت آمیز شده است.

بی تردید این حرکات شنیع، طراحی شده اتاق‌های فکر غربی، در راستای جنگ ترکیبی - شناختی و رسانه‌ای علیه مسلمان است.

فرانسه که به دروغ خود را مهد تمدن و آزادی و مدافع حقوق بشر، کودکان و زنان معرفی می‌کند، سوابق ننگین و شرم آوری از نقض حقوق بشر در کارنامه خود دارد، هنوز هزاران جمجمه شهدای انقلاب الجزایر، از زنان و مردان کودکان بی گناه مسلمان الجزایری که به دست اشغالگران فرانسوی به شهادت رسیده‌اند، در موزه مردم شناسی پاریس نگهداری می‌شود.

ملت مسلمان ایران، ضمن اعلام انزجار و خشم شدید از این گونه اقدامات نفرت آمیز، دولت فرانسه را مسئول عواقب این اهانت بی شرمانه علیه مقدسات مسلمانان جهان می‌داند.»

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۶
  1 1
  والبته این کشور نقش بسیار مهمی در روی کار آمدن جمهوری اسلامی داشتند فراموش نکنید مدیون آنهائید سال 57 نوفلوشاتو پاریس
  • محمد IR ۲۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۶
   0 1
   چرت گفتی اساسیا
  • IR ۰۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۷
   0 0
   فرانسه برای شما نقش ایفا می کند از نوکرانش در کف خیابان گرفته تا فرستادن جاسوس معلم تا یاد دادن ساخت کوکتل مولوتوف و صدور بیانیه سیاسی و دخالتهای دیگر این شمایید که رسوایید فرانسه خود موزه جنایت علیه بشریت است موزه هزران سر از تن جدا شده الجزایری ها در نبرد آزادیبخش برو لا اقل برای یک بار از یک منبع درست یک صفحه چیز درست وحسابی بخون !
 • ایرانی با غیرت IR ۱۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۶
  1 1
  جنایات فرانسه به خصوص اقداماتی که علیه " جمیله بوپاشا " ازادیخواه الجزایری انجام داد لکه ننگی است بر دامان الوده فرانسه و فرانسویان!
 • US ۰۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۷
  0 0
  فرانسه شرمنده شد
 • SE ۰۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۷
  0 0
  حاجی فرانسه از موقغی که تو پاچه نظام کرد شده دشمن شماره ۱نظام!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس