نگرانی رئال مادرید: کروس می‌خواهد خداحافظی کند

به نظر می‌رسد که تونی کروس، ستاره آلمانی، تصمیم نهایی‌ برای آینده‌اش در فوتبال را گرفته است.

به گزارش مشرق، قرارداد تونی کروس با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و دو طرف هنوز به صورت رسمی برای تمدید این قرارداد به توافق نرسیده‌اند.

کروس پیش از این مدعی شده بود که شاید در پایان قرارداد فعلی‌اش با این باشگاه تصمیم به خداحافظی از دنیای فوتبال بگیرد و اعلام کرده بود که دوست دارد با پیراهن رئال با دنیای فوتبال وداع کند.

او بازیکن کلیدی رئال مادرید در قهرمانی‌های متعدد این تیم در لیگ قهرمانان در چند سال اخیر بوده و زوجی رویایی را در کنار لوکا مودریچ در مرکز زمین تشکیل داده بود.

با این که پیش از این گفته شده بود که این بازیکن آلمانی قصد دارد تصمیم نهایی‌اش را در ماه فوریه به مدیران رئال که مشتاق تمدید قرارداد او هستند اعلام کند اما حالا روزنامه آ.اس خبر داده که مدیران بسیار نگران این موضوع هستند که کروس تصمیم به خداحافظی از فوتبال داشته باشد.

آنها این طور احساس کرده‌اند که این بازیکن در حال بررسی این گزینه است و ممکن است تصمیمش برای انجام این کار بسیار جدی باشد، موضوعی که مطابق میل رئال نیست و آنها امیدوار هستند که بتوانند چند فصل دیگر با کروس همکاری داشته باشند.

حالا باید دید که آیا مدیران رئال موفق به متقاعد کردن او به ادامه حضورش در مستطیل سبز و برنابئو خواهند شد یا تصمیم کروس برای ترک دنیای فوتبال جدی است.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس