کد خبر 1443297
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶
جزئیات قتل دختر ۳ ساله مشهدی از زبان قاتل شیطان صفت

جوان ۲۵ ساله‌ای که در پی وسوسه‌های شیطانی، دختر ۳ ساله‌ای را بی رحمانه به قتل رسانده بود، آخر هفته گذشته، صحنه جنایت را در حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد بازسازی کرد.

به گزارش مشرق، صبح یکشنبه گذشته، خودروهای پلیس وارد خیابان شهید شیری نژاد در کوی مهدی آباد مشهد شدند. از روز قبل مقدمات بازسازی صحنه قتل «مهرسا کوچولو» فراهم شده بود.

با دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، در حالی «ایمان- ت» (متهم به قتل) از خودروی مخصوص متهمان پرونده‌های جنایی بیرون آمد که کارآگاهان پلیس آگاهی همه تدابیر لازم را برای «امنیت» محل و حفظ جان متهم اندیشیده بودند. سکوتی سنگین در محل وقوع جنایت حکمفرما بود که صدای پابندهای آهنین متهم، در فضا پیچید. افسر پرونده بلافاصله در کنار متهم قرار گرفت و او در میان تدابیر امنیتی به درون منزلی با در آهنی کرم رنگ هدایت شد، جایی که بیستم اردیبهشت و در اقدامی ناجوانمردانه، کودکی را قربانی هوسرانی‌های شیطانی کرده بود.

هنگامی که متهم ۲۵ ساله مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد، قاضی «محمود عارفی راد» با تفهیم اتهام ارتکاب قتل عمدی و با استناد به موادی از قانون مجازات اسلامی، از وی خواست تا حقیقت ماجرا را بازگو کند چرا که اظهارات او در مراحل دادرسی مورد استنادات قضایی قرار می‌گیرد.

همزمان با ارشاد و نصایح مقام قضایی، متهم سنگدل به طور کامل خود را معرفی کرد و با بیان این که از وقوع این جنایت پشیمان است درباره جزئیات قتل «مهرسا کوچولو» گفت: آن روز بعد از ظهر وقتی از خودروی یکی از همکارانم پیاده شدم. وسوسه شیطانی عجیبی بر من غالب شده بود چرا که وقتی از سرکار به منزل بازمی گشتم، یکی از همکارانم درون خودرو فیلم‌های مبتذل و مستهجن را به من نشان داد که صحنه‌هایی از آن در ذهنم مرور می‌شد.

در همین هنگام چشمم به دخترک خردسالی افتاد که در نزدیکی منزل ما مشغول بازی بود. آن روز خانواده ام نیز به شهرستان رفته بودند و کسی در خانه نبود. زمانی که وسوسه‌های شیطانی به سراغم آمد آن دختر کوچک را صدا زدم. زمانی که «مهرسا» نزد من آمد او را به داخل حیاط کشاندم و به اتاق بردم.

آن دختر که متوجه ماجرا شده بود، شروع به داد و فریاد کرد. هرچه تلاش می‌کردم تا جیغ نکشد، بی فایده بود. از شدت ترس او را دوباره به درون حیاط بردم تا رهایش کنم، ولی وقتی در حیاط را باز کردم و به داخل کوچه نگریستم، پشیمان شدم چرا که می‌ترسیدم افراد رهگذر با سروصداهای دخترک متوجه موضوع شوند و آبرویم برود!

به همین خاطر دختر کوچک را در آغوش گرفتم و به پشت بام بردم. دیوارهای پشت بام را ساخته بودیم و از بیرون دیده نمی‌شد، اما صدای آن دختر آزارم می‌داد و من از فریادهایش می‌ترسیدم. هرکاری می‌کردم ساکت نمی‌شد. در یک لحظه او را به کنار دیوار کشاندم و با دست گلویش را محکم فشار دادم تا بیشتر از این سروصدا نکند، مدتی در همان وضعیت نگه داشتم تا این که پیکرش روی زمین افتاد و فهمیدم که دیگر نفس نمی‌کشد.

انداختن جسد دختر ۳ ساله در کیسه سفیدرنگ

اگرچه دقایقی بعد از این جنایت پشیمان شدم، اما دیگر دیر شده بود. به همین دلیل به فکر آن افتادم که جسد را بیرون ببرم تا این جرم به پای من نیفتد. کیسه سفیدرنگی که روی آن با ماژیک آبی نام فردی را نوشته بودند، برداشتم و پیکر بی جان دختر خردسال را درون آن گذاشتم. سپس نردبان را در جایی گذاشتم که قرار بود هنگام ساخت طبقه دیگر منزل پنجره‌ای در آن نصب شود بعد هم جسد را از نردبان بالا بردم و از آنجا به داخل حیاط منزل همسایه انداختم که در حال ساخت بود. آنجا قبلا یک خانه کلنگی بود و همسایه با تخریب آن، قصد داشت منزلی نوساز احداث کند.

زمانی که خیالم از جسد آسوده شد، طوری رفتار کردم که کسی در محل به من مشکوک نشود، اما به خاطر گم شدن «مهرسا» ولوله‌ای در محل به راه افتاد و همه اهالی سعی می‌کردند در یافتن او به خانواده دخترک کمک کنند. حتی پدرم زمانی که از شهرستان بازگشت به سراغ پدر «مهرسا» رفت و عکس دختر بچه را پشت شیشه تاکسی خودش نصب کرد. مادرم نیز مدام دعا می‌کرد تا دختر همسایه زودتر پیدا شود، اما من از ترس سکوت کرده بودم تا این که چهار روز بعد از این ماجرا فهمیدم پلیس جسد دختر بچه را پیدا کرده است.

بلافاصله از خانه بیرون آمدم و کنار در حیاط ایستادم. جیغ و فریاد و گریه در کوچه بلند بود و من نمی‌دانستم چه کار کنم، دوباره به داخل خانه بازگشتم، اما ساعتی بیشتر طول نکشید که کارآگاهان در کنار قاضی ویژه قتل عمد، وارد منزلمان شدند. زمانی که دستبندها را به دستم حلقه زدند، فهمیدم که دیگر هیچ راه گریزی ندارم و همه چیز لو رفته است. این بود که به ناچار ماجرا را بازگو کردم.

تشریح صحنه‌های تکان دهنده از قتل دختر ۳ ساله

متهم این پرونده جنایی در حالی که جزئیات قتل دختر بچه ۳ ساله را تشریح می‌کرد، صحنه‌های تکان دهنده این جنایت وحشتناک را نیز از لحظه رویارویی با دختر تا انداختن کیسه حاوی جسد مقابل دوربین قوه قضاییه به طور عملی بازگو کرد.

در آغاز بازسازی صحنه قتل ابتدا سروان عظیمی مقدم (افسر پرونده) به تشریح خلاصه‌ای از محتویات پرونده و اعترافات متهم در پلیس آگاهی پرداخت و در پایان «ایمان- ت» با صدور قرار قانونی (بازداشت موقت) از سوی قاضی «عارفی راد» روانه زندان شد تا دیگر مراحل این پرونده جنایی طی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 19
 • در انتظار بررسی: 12
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  51 12
  این خبر تکراری و قدیمی است، به چه منظور حال مردم رو بد میکنید و جو جامعه رو به هم میریزید؟!
  • قریشی IR ۲۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
   8 6
   این اخبار رو برای این میگن که هم برای بچه هات جانب احتیاط و مراقبت رو رعایت کنی هم برای اخلاق خودت اگر احتمالا مثل این یارو خورده شیشه توی ذاتت داری بفهمی که از دست پلیس نمیتونی فرار کنی و انتهای راه چوبه اعدامه .
  • IR ۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
   5 2
   خدالعنتتون کنه حالمو گرفتید با این خبر
 • ۸۹ IR ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  34 4
  تو این مملکت چه خبره؟
  • IR ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
   1 0
   ژن ژیان آژادی علت وسوسه شدن رو گفت تماشای فیلم مستهجن توسط همکار. حالا از این به بعد که شعار بالا عملی بشه ، بجای تصاویر مستهجن از گوشی ، تصاویر مستهجن واقعی رو جلوی چشم خواهید دید. بدتر از این اتفاقات به کرات رخ خواهد داد و گناهش هم بر گردن بی حجابها و هم بر گردن اوناییه که از بی حجابها حمایت میکنن. فهمیدن این نکته آی کیوی انشتین رو نمیخواد : هرچی از راه خدا دورتر بشیم و به راه شیطان یعنی گناه نزدیکتر ، ثمره ش خسران دنیا و آخرته ....
 • IR ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  10 1
  «خیالم از جسد آسوده شد».نمردیم معنی آسودگی رو فهمیدیم
 • IR ۱۶:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  31 2
  این انسان نیست حیوانه باید به اشد مجازات برسد.
 • IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  0 3
  خدا عذاب قبر تو پدر و مادرت رو زیاد کنه . لعنت بر پدر و مادرت
 • IR ۱۷:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  0 1
  آخه چی پیش خودش فکر کرده بود، (صدای آن دختر آزارم میداد)!!
 • IR ۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  4 2
  اعدام نکنید هشتک سلبریتی ها برای این گونه جانیان الان علی کریمی پست توییت میذاره (قهرمانی دیگر در آستانه اعدام) فقط ای کاش برای خودشان از این گونه اتفاقات بیفته
 • موریس IR ۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  6 1
  دختر سه ساله! این چه موجودی هست.تکه تکه اش کنید آتیش بزنیدش زمین از لوث وجودش پاک بشه
 • IR ۲۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  4 1
  خدایا تا ته گور ما را محافظت بفرما.
 • متین IR ۲۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  3 2
  درج این خبرها بجز بد کردن حال مخاطب چه نتیجه ای دارد؟ لطفا در این روند تجدید نظر بفرمایید.
 • مهدی IR ۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  2 1
  بابا دمتون گرم مگه روزنامه حوداث هستید این خبرها رانذارید لطفا
 • پادشاه IR ۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  2 1
  عین گناه شما، پای کارگردان فیلم مستحجن و اون همکارتون خواهد افتاد. این عدالته.
 • IR ۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  2 1
  حیوان بیرحم
 • IR ۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  2 1
  این خبر رو چند وقت پیش هم زده بودید
 • IR ۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  0 1
  فقط اره برقی،پاها اول
 • 2450850546 IR ۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
  0 0
  باسلام همچون کسانی را درملع عام سنگ سارشود تادرس عبرتی برای کسانی که همچون تصمیم زشت میگیرند گناه بچه ۳ساله چیست که نمیتونه ازخودش دفاع کنه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس