کد خبر 1442161
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
قتل پدری که ثروتش را به پای پسرش ریخته بود | جمله بهت‌آمیز مقتول به پسرش در قتلگاه؛ بابا، این کیه؟

جوانی که به طمع پولدار شدن و با وسوسه دوستش پدر ثروتمند او را به قتل رسانده است، جزئیات هولناک این قتل را بازگو کرد. 

به گزارش مشرق، جوان ۲۶ ساله ای که چند سال قبل پدر دوستش را با رویای رسیدن به ثروت به قتل رساند، هنوز خون مقتول خشک نشده بود به چنگ عدالت افتاد و پشت میله های زندان قرار گرفت.

او که مدعی بود تحت تاثیر زندگی رویایی دوستش قرار گرفته است درباره این حادثه وحشتناک گفت: مدتی بود که به منزل «ب» رفت و آمد داشتم. آن ها خیلی پولدار بودند به طوری که پسرش همه امکانات رفاهی را داشت. او خودروی گران قیمت خارجی سوار می شد و حتی پدرش برای او یک واحد آپارتمانی در منطقه برخوردار شهر خریده بود. مادرش نیز خودروی گران بهای خارجی دیگری داشت و هر آن چه را می خواست به راحتی تصاحب می کرد.

او ادامه داد: این رفاه و آسایش رویایی را کمتر دیده بودم و همیشه حسرت داشتن چنین زندگی را در سر می پروراندم تا این که یک روز دوست ۳۰ ساله ام از نقشه قتل پدرش سخن گفت. او مدعی بود اگر پدرش کشته شود خیلی زود به همه ثروت او می رسد و دیگر تا پایان عمر مشکل مالی نخواهد داشت. تعجب کردم چرا که پدر دوستم همه نوع امکانات رفاهی و آسایش کامل را در اختیارش گذاشته بود و او هیچ وقت مشکل مالی نداشت اما طمع رسیدن به همه ثروت پدر او را وسوسه می کرد.

این جوان گفت: او آن قدر از یک زندگی رویایی سخن راند که بالاخره مرا راضی کرد تا پدرش را به قتل برسانم. او می گفت : بعد از آن که ارثیه پدرش را در اختیار بگیرد مرا نیز از مال دنیا بی نیاز می کند به طوری که با آن ثروت در هر کجای دنیا که بخواهم به راحتی روزگار می گذرانم و به همه خواسته ها و آرزوهایم می رسم. آرام آرام نرم شدم و فکر کردم که نقشه او زیرکانه است و هیچ کس تصور نمی کند که من پدر او را کشته ام! ضمن این که دوستم می گفت: حتی اگر به احتمال خیلی کم دستگیر هم بشوی، باز هم من ولی دم هستم و بلافاصله رضایت می دهم تا تو از زندان آزاد شوی! و به دنبال رویاهایت بروی! این بود که خیالم راحت شد و تصمیم گرفتم در قتل پدر ۶۰ ساله او مشارکت کنم.

او افزود: دوستم برای آن که خیال مرا راحت کند ابتدا چندین میلیون تومان به حسابم واریز کرد و نقشه قتل را برایم توضیح داد ولی هر بار که قصد اجرای نقشه را داشتیم ماجرا به گونه دیگری رقم می خورد و شرایط قتل او مهیا نمی شد تا این که بالاخره یک شب وقتی در خانه نشسته بودم، پیامی از سوی دوستم برایم ارسال شد. گوشی را که نگاه کردم نشانی منزلی را دیدم و طبق نقشه فهمیدم که باید به آن جا بروم. بلافاصله کارد بزرگ و دیگر ابزار آلات قتل را درون یک کیف گذاشتم و به منطقه ای رفتم که دوستم نشانی آن را در بالاشهر برایم فرستاده بود. آن ها مهمان یکی از نزدیکانشان بودند و من با مشاهده خودروی خارجی پدر دوستم که در آن خیابان پارک بود. نقشه طراحی شده او را دوباره مرور کردم.

این جوان اظهار کرد: دوستم درهای خودروی پدرش را باز گذاشته بود به همین دلیل من به راحتی درون صندوق عقب «شاسی بلند» مخفی شدم. طولی نکشید که آن ها از منزل بیرون آمدند و سوار خودرو شدند. هنوز مسافت زیادی را در تاریکی شب طی نکرده بودند که با اشاره دوستم از صندوق عقب بیرون آمدم و از پشت سر ضربه ای با کارد به گردن مرد ۶۰ ساله زدم. او صورتش را برگرداند و با دیدن چهره من، رو به پسرش کرد و گفت: بابا! این کیه؟

او ادامه داد: درحالی که دوستم سکوت کرده بود من ضربات پی در پی دیگری را بر سروصورت و شانه اش فرود آوردم و سپس طبق نقشه ضربه ای هم به دست دوستم زدم تا ماجرای قتل را به زورگیران نقابدار نسبت دهد. او خودرو را متوقف کرد و من در منطقه الهیه مشهد به داخل یک مخروبه محصور رفتم تا لباس هایم را تعویض کنم و از آن جا هم به خانه رفتم چون جوانی مجرد بودم و کسی انتظار مرا نمی کشید. دوستم نیز در منطقه ای بالاتر از آن محل، خودرو را متوقف کرده و با جیغ و فریاد به رهگذران گفته بود که زورگیر نقابدار به او حمله کرده است ولی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی فقط طی چند ساعت او را دستگیر کردند و سپس به سراغ من آمدند.

منبع:همشهری آنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 21
 • در انتظار بررسی: 7
 • غیر قابل انتشار: 14
 • IR ۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  21 2
  اینا احمق هستن ؟ چیزی مصرف میکنن ؟! خلن بخدا ! چهارتاخبر قتل ، یا فیلمی کتابی چیزی ببینن و بخونن ، نقشه شون هم بهتره ! مخ تعطیل
  • IR ۱۶:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   15 1
   وقتی در حال مستی برای اینده شون برنامه ریزی میکنن بهتر از این نمیشه. یارو تو ناز و نعمت بوده ولی بازم دنبال اموال باباش بوده.
 • امید IR ۱۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  26 0
  چه میشه گفت. وقاحت انسان تا کجا.
 • IR ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  34 0
  پسر مقتول چ کثافتی بوه
 • IR ۱۴:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  21 0
  غمگین شدم
 • م IR ۱۵:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  26 0
  پدر بیچاره
 • حقگو IR ۱۵:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  14 9
  مطمئن باشید این فرزند از مال حرام استرزاق کرده است لذا خود کرده را تدبیر نیست
  • IR ۱۶:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   8 2
   اولین باره که واژه استرزاق رو میبینم یا میشنوم. تو دیگه کی بودی باریکلا!
 • DE ۱۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  14 0
  تف ...
 • IR ۱۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  11 5
  ثروت بی حساب و افسانه ای هرگز نمی‌تواند از راه حلال باشد و نتیجه اش پس ی خائن و قدر ناشناس است!!! و البته وزر و وبال آخرت هم دارد!!
  • IR ۱۷:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   15 4
   یاد بگیرید از چیزی که مطمئن نیستید قضاوت نکنید شما چون ثروت ندارید فکر می کنید همه از راه حرام ثروتمند شدند
  • IR ۱۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   3 1
   عزیز ۱۷۲۹ من ثروتمند واقعی زیاد دیدم انواع کارخانه دار و تاجر فرش و حاج بازاری و کارآفرین ! بسیار محترم و شریف اما هیچ کدام برای همه اعضا خانواده یک ماشین میلیاردی نمی‌خرند و برای پسر مجرد خانه لوکس نمی‌خرند و چند ویلا و باغ انچنانی ندارند و البته عاقبت به خیر هستند و دست به خیر و در نهایت به دست فرزندشان کشته نمیشوند !!!!ماجرای تاسف باری که در اینجا ذکر شده نیاز به قاضی ندارد دادگاه قبلا تشکیل شده و حکم هم اصادر شده و ما شاهد اجرای حکم بودیم! قدیمی ها به اینگونه زندگی ها و ادمهای ان میگفتند نو کیسه!!خداوند همه ما را ببخشد
 • IR ۱۶:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  15 0
  هردونفرشان بایدفورااعدام شوند. اینهاانگل جامعه اند.
 • IR ۱۷:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  8 0
  پسره سنگدل از ارث پدرش محروم شد چون در قانون قاتل از ارث مقتول محروم میشه ضمن بی آبرویی و زندان و .. حالا باید بره گدایی کنه
 • امیرعلی IR ۱۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  4 0
  یکی نیست بگه توی این مشهد چه خبره...
 • IR ۱۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  6 0
  بسمه تعالی چقدر بی غیرت و بی شرف بوده نمک نشاش پسرش
 • IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  4 3
  الان میگن کار خودشونه!
 • IR ۲۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  10 3
  مالش شد بلای جانش . کی گفته پولدارا خوش بختن ؟ بهترین ثروت فرزند سالم و صالح است که وقت پیری کمک حالته نه قاتل جانت
 • IR ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  0 0
  خدابایدچندفرصت بازگشت به آدم بده واین آدم احمق همه روندیدبگیره؟خودش میگه چندباراقدام کردندونشده.خب ی بارشوباخودتون فکرمیکردین این خداست که داره راه نجات براتون بازمیکنه.
 • CA ۰۴:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  0 0
  حالا ببینید در اغتشاشات چه تعدادی مثل این دو جوان خیلی راحت آدمکشی کردند. در واقع اغتشاشات یک فراخوان به قاتل های بیرحم مثل این دو جوان بود.
 • IR ۰۷:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  0 0
  ضمن برخورد قاطع،باید بررسی بشه که این ایده از کجا به ذهن این افراد رسیده! مطمعا بخش قابل توجه ای از ان نیز می توانند فیلم ها سینمایی ! در ترویج خشونت و ادم کشی و .. باشد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس