هرزه پردازی یکی از ابزارهای قدرتمند جنگ علیه خانواده است که قلب، روح و وجدان زنان و مردان جوامع مختلف از غرب گرفته تا شرق را هدف قرار داده است. با ظهور اینترنت و تلوزیون های ماهواره ای تمامی جوامع جهان هدف یک تهاجم هرزه پردازانه قرار گرفته که نتایج این هجمه روانشناختی و جامعه شناختی با توجه به آمارهای مربوط به «خانواده» در کشورهای مختلف با گذر زمان بیش از پیش آشکار می شود. عمدتا یهودیان در قالب توليدکنندگان، بازیگران و فروشندگان محصولات هرزه پردازانه مدیریت این کار کثیف را در جهان به عهده دارند.

گروه گزارش ویژه مشرق:  «خانواده هسته ای باید متلاشی شود و مردم باید راه های بهتری برای زندگی با هم پیدا کنند. از هم پاشیدگی خانواده ها هم اکنون یک فرایند انقلابی است. خانواده ها که پشتیبان ستمی مانند قرار دادن مردم در واحدهای کوچک جدا از هم بوده اند دیگر قادر به اتحاد برای مقابله با منافع همگانی نیستند». کارکردهای خانواده، لیندا گوردون، ژورنال وومن، پاییز 1969

«ما نمی توانیم بی عدالتی موجود بین مرد و زن را بدون نابود کردن ازدواج از بین ببریم». روبین مورگان، 1970.

«در سال 2000 آرزومندم که کودکانمان را به جای افراد باورمند به خدا معتقد به پتانسیل های انسانی بار بیاوریم». گلوریا استینم، ویراستار مجله MSهرزه نگاری یا پورنوگرافی: تحقیر طبیعت انسان و ارزش خانواده

دست یابی به اهدافی که به صورت نمونه هایی در جملات بالا نشان داده شد از آرزوهای دیرینه زمینه سازان و برپاکنندگان نظم نوین جهانی است. برنامه ریزان این نظم شیطانی به خوبی می دانند که مهمترین چالش پیشروی آنها در پیشبرد بعد اجتماعی این نظم، «خانواده» و پیوستگی عاطفی انسان ها در درون آن به هم دیگر در زیر چتری از معیارهای اخلاقی- انسانی در جوامع مختلف است. از این رو طراحان دنیای جدید ابزراهای مختلفی را برای از بین بردن این سد بزرگ پیش بینی کرده و با تمامی قوای مالی، فکری و ایده پردازی سیاسی- اجتماعی و روانشناختی خود جنگ عظیمی را علیه «خانواده» به راه انداخته اند که از جبهه های مختلفی همچون فمینیسم، تحرکات ضد اجتماعی، تبلیغ انزوا و زندگی مجردانه، تبلیغ همجنس بازی، حیا زدایی، عادی نشان دادن عدم پایبندی به موازین اخلاقی، تبلیغ بی بندوباری و نیز هرزه پردازی هدایت می شود. در این گزارش به طور ویژه به این جنگ هرزه پردازانه علیه انسان، خانواده و جامعه می پردازیم.

هرزه پردازی یکی از ابزارهای قدرتمند جنگ علیه خانواده است که قلب، روح و وجدان زنان و مردان جوامع مختلف از غرب گرفته تا شرق را هدف قرار داده است. در دنیای ارتباطات دست یابی به محتواهای جنسی به راحتی از طریق تلوزیون، فیلم ها، کانال ها و سایت های اینترنتی مقدور شده است. به بیان دیگر با ظهور اینترنت و تلوزیون های ماهواره ای تمامی جوامع جهان هدف یک تهاجم هرزه پردازانه قرار گرفته که نتایج این هجمه روانشناختی و جامعه شناختی با توجه به آمارهای مربوط به «خانواده» در کشورهای مختلف با گذر زمان بیش از پیش آشکار می شود.

اصرار بر دم غنیمت شماری خودخواهانه برای لذت جویی به هر قیمتی، شاکله درونی و ذات پورنوگرافی را تشکیل می دهد. هرزه پردازی افکار معتقدین به نجابت و عفت و پاکی و مسئولیت اخلاقی در برابر خداوند را به مسخره می گیرد و زنان و مردان و کودکان را استثمار کرده جایگاه انسانی آنها را فروکاهیده و شرافت و حقوق آنها را چپاول می کند. هرزه پردازی تحقیر و تنزل احساسات و کنش های طبیعی جنسی انسان به یک پدیده شدیدا اعتیادآور، مخرب، اخلاق زدا، فساد آور و مهلک است که با فرصت طلبی عوامل فعال در پیاده سازی بخش اجتماعی نظم نوین شیطانی سامان داده شده تا راه زندگی اخلاقی و نجیبانه بر انسان عصر ارتباطات و رسانه بسته شود.هرزه پردازی جسم، روح و ذهن را به آلودگی می کشاند.

هرزه پردازی نگاه و تصور طبیعی فرد نسبت به واقعیت و هدف روابط جنسی را تغییر داده و بذر گرایش های انحرافی جنسی را در روان بیننده می پراکند. بر اساس مطالعات محققین بنیاد ملی تحقیقات خانواده کانادا، تصورات غیر واقعی خطرناکی در ذهن فرد استفاده کننده از آثار هرزه پردازانه شکل می گیرد که موجب دست زدن به برخی رفتارهای زننده و ضد اخلاقی از جانب او می شود. برای مثال نتایج مطالعات نشان می دهد که در میان مردان معتاد به هرزه پردازی که اقدام به تجاوز به عنف به زنان کرده اند؛ باوری شایع بوده مبنی بر این که "زنان خود باعث و بانی مورد تجاوز قرار گرفتن می شوند زیرا که آنها از رابطه ای که شکل تجاوز داشته باشد لذت می برند و فرد متجاوز یک انسان عادی بوده و بدون مشکل است!" ریشه این تصور خطرناک که دروازه ورود به حریم جسمی افراد دیگر و ارتکاب کثیف ترین جنایات است در تصویر غیرواقعی ارائه شده از روابط جنسی در هرزه پردازی است که ذهن فرد را به صورت حق به جانبی برای ارتکاب جرایم جنسی قانع می سازد.


اعتیاد به هرزه پردازی خطرناک تر از اعتیاد به مواد مخدر

بر اساس مطالعات دکتر ویکتور کلاین که متخصص درمان اعتیاد به سکس است، استفاده مکرر از محنویان هرزه پردازی قابلیت احساس لذت در زندگی عادی زناشویی را از بین می برد و به تدریج منجر به کشیده شدن فرد به سوی محصولات حاوی اعمال خشونت آمیز و غیر انسانی جنسی می شود که در نهایت به انحراف جنسی و ارتکاب جرایم سکسی همچون تجاوز به عنف و تجاوز به کودکان می انجامد. با رسیدن فرد به این درجه احتمال گرایش به هرگونه انحراف جنسی وجود دارد و دیگر برگشتن از این گرایش ها گاهی حتی با به وجود آمدن "احساس گناه سنگین" در فرد نیز غیر ممکن می شود.

کارشناسان اذعان دارند که درمان اعتیاد به پورنوگرافی می تواند بسیار سخت تر از درمان اعتیاد به مواد مخدر باشد. درمان اعتیاد به مواد مخدر اکثرا با سم زدایی شروع می شود تا مواد از بدن خارج شوند. اما در اعتیاد به هرزه پردازی بنا به گفته دکتر لیدن، از اساتید دانشگاه پنسیلوانیا "تصورات ذهنی ایجاد می شود که به طور دائمی در ذهن کاربر جاگیری می کند و با سیستم شیمیایی مغز درگیر می شود." به همین دلیل است که معتادان به تولیدات مستهجن می توانند به طور واضح همه جوانب فیلم های مشاهده شده در مدت ها قبل را توضیح دهند. سم زدایی روانی این نوع اعتیاد بسیار سخت بوده و گاهی در حد غیر ممکن است که در این حالت دیگر فرد از شان انسانی خارج شده و در حالات مهلک روانی-جنسی قرار می گیرد.

مهمترین موضوع در این رابطه این است که افتادن در این مسیر به تدریج و در یک حالت غیر قابل تشخیص روی می دهد. به عقیده دکتر کلاین: «مانند سرطان رشد کرده و پخش می شود و بسیار به ندرت به خودی خود جمع شده و از بین می رود و درمان آن سخت است. مردان مبتلا به اعتیاد به هرزه پردازی اکثرا آن را انکار می کنند و درنتیجه قابل پیش بینی است که از مواجهه با آن خودداری می کنند که منجر به ناهماهنگی های زناشویی بین زوجین می شود و گاهی به طلاق منجر می گردد و گاهی نیز موجب از هم پاشیدن روابط عاطفی موجود بین افراد دیگر می شود».هرزه پردازی به همه آسیب می رساند:

نهادهای مدافع اخلاق در اروپا و آمریکا در دفاع از خانواده با هرزه پردازی مبارزه تبلیغاتی انجام می دهند.


طبق مطالعات ارتباط اثبات شده ای بین اعتیاد به محصولات هرزه پردازی و تجاوز به عنف و دیگر خشونت ها نسبت به زنان و کودکان وجود دارد. بخش زیادی از افراد دستگیر شده در مورد خشونت های جنسی از تمایل شدید به استفاده از محصولات حاوی پورنوگرافی خشونت آمیز اعتراف می کنند. در اوایل مشاهده صحنه های خشونت آمیز جنسی فرد متوجه تاثیر آن بر کارکرد روانی خود نیست اما رفته رفته گرایش به خشونت جنسی و تخیلات مربوط به آن در فرد ایجاد شده و با تداوم استفاده از این محصولات این گرایش در مسیری کاملا تدریجی برای او عادی و لذت بخش می شود. پورنوگرافی سطح و اهمیت رابطه جنسی بین زوجین که به عنوان وجهی از عشق و ابراز عواطف محبت آمیز به صورتی کاملا اخلاق مدارانه بین زن و مرد روی می دهد را به عملی کاملا حیوانی تنزل می دهد که می تواند هرگونه گرایش حتی خشونت آمیز و ضد انسانی را شامل باشد. در واقع پورنوگرافی یک تفسیر و تعبیر ضد انسانی از یک واقعیت زیبا و مهم وجود انسان است که در آن روابط انحرافی هیجان انگیز و مطلوب جلوه داده می شود و بر کامجویی شخصی بدون در نظر گرفتن حرمت افراد دیگر تاکید شده و زن و مرد و کودک به صورت اشیایی برای لذت جنسی معرفی می شود.طبق یافته های روانشناختی، هرزه پردازی زمینه ساز تجاوز به عنف و اقدامات ضد اخلاقی فراوانی است.


هرزه پردازی و نوجوانان

به عقیده برخی محققین، هرزه پردازی بر تکوین طبیعی مغز کودکان تاثیر منفی دارد. آمارهای جهانی نشان می دهد که پسربچه های 12 تا 17 ساله از گروه های عمده مراجعه کننده به محصولات حاوی هرزه پردازی هستند. در واقع برای اکثر آنها این محصولات اولین و ساده ترین مسیر برای کنجکاوی ها و آموزش های جنسی محسوب می شود در حالی که این سایت ها و فیلم ها از هرگونه آموزش و بیان واقعیت ها و مسائل بهداشتی خالی بوده و نوجوانان را در معرض بیماری های جنسی و روانی مختلف قرار می دهند.تاثیر ناگوار هرزه پردازی بر کودکان همواره مورد توجه مدافعان کیان خانواده در سراسر جهان بوده است.


تصویری که هرزه پردازی در ذهن نوجوانان مذکر از جنس مونث می آفریند بسیار تحقیرآمیز است به طوری که تمامی وجود انسانی و تن دختران و زنان را در اذهان نوجوانان پسر در حد یک شئ که نسبتی با احترام و عواطف ندارد پایین می آورد. در نتیجه امکان ایجاد رابطه طبیعی حاوی نگاه انسانی و محترمانه بین دو جنس از بین رفته و زمینه ارتکاب به تجاوز و تعدی جنسی فراهم می شود. بدیهی است قربانیان جنایات جنسی تا مدت های مدید و گاه تا آخر عمر با یک رنج پنهان درونی دست به گریبان بوده و در نگاه طبیعی آنها به روابط اجتماعی و به خصوص روابط زناشویی و زندگی خانوادگی اخلال های بزرگی ایجاد خواهد شد.

دکتر جودیت رایسمن (Dr.Judith Reisman) مدیر انستیتو آموزش رسانه ای و یکی از مخالفان هرزه پردازی می گوید: «مشاهدات عصب شناختی در مورد پاسخ غریزی مغز به تصاویر و صداهای مستهجن نشان می دهد که تماشای این تولیدات یک رویداد بیولوژیک مهم است که آگاهی فردی برای تصمیم گیری را مختل می کند که این اتفاق برای مغز منعطف و تحت تاثیر قرار گیرنده کودکان مضر است زیرا که قدرت دریافت واقعیت از سوی آنها را از بین برده و در نتیجه تاثیرات نامناسبی بر سلامتی جسمی و روحی، آسایش و شادی آنها می گذارد».فعالان فراوانی در سراسر جهان با تشکیل تجمع های اعتراضی نسبت به هرزه پردازی معترضند.


از هم پاشیدن خانواده

هرزه پردازی بر رفتار تاثیر گذاشته و گرایش ها را هدایت می کند. پیام های آن در ابتدا اغوا کننده هستند زیرا خیالی بوده و بنابراین بسیار هیجان آورتر از واقعیت نمایش داده می شوند. در اشخاصی که از هرزه پردازی استفاده می کنند انتظارات غیرواقعی اعجاب آوری در مورد روابط جنسی شکل می گیرد که منجر به آسیب دیدن روابط بین فردی و اجتماعی و خانوادگی آنها می شود. در واقع هدف اصلی اشاعه هرزه پردازی همین است که اعتماد و صداقت که دو رکن اصلی یک ازدواج است را از بین ببرد. از آنجا که ارتباط به سایت ها و تولیدات هرزه عمدتا به صورت مخفیانه انجام می گیرد؛ این مخفی کاری اکثرا منجر به رفتارهای فریب آمیز و دروغگویی می شود که در نتیجه در زوج ها احساس مورد خیانت واقع شدن و حس شک به وجود می آید. آنها نمی توانند بفهمند که چرا دیگر برای همسرشان خوشایند نیستند و یا چرا همسرشان برایشان جذابیت قبلی را ندارد. همانطور که در بالا تاکید شد هدف هرزه پردازی از هم پاشیدن خانواده است و دست یابی به این هدف بدون این که اعضای خانواده متوجه باشند به تدریج روی می دهد.
معرفی نماد روبان سفید و هفته مبارزه با هرزه پردازی

از اقدامات جهانی علیه این پدیده ضد انسانی

اینترنت و هرزه نگاری

در همایش سال 2003 وکلای خانواده در آمریکا، دو سوم وکلای شرکت کننده از نقش تاثیرگذار اینترنت در طلاق صحبت کردند. هزره پردازی آنلاین بیشترین تاثیر مثبت را در میان هرزه پردازی های اینترنتی بر رشد طلاق داشته است. این در حالیست که در نیمه نخست دهه نود که هنوز اینترنت توسعه و گسترش نیافته بود، تاثیر فیلم ها و مجلات هرزه بر طلاق چیز قابل توجهی نبود.

بیش از 75 درصد محصولات هرزه اینترنتی در آمریکا تولید می شود. نزدیک به 15 درصد در اروپا و مابقی در سایر مناطق. بیش از 70 میلیون نفر در طول هفته به سایت های هرزه سر می زنند که حدود 20 میلیون آنها از آمریکای شمالی هستند. آلمان، انگلستان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا از بزرگرترین مشتریان هرزه پردازی آنلاین در اروپا هستند. در آلمان کاربران اینترنتی سایت های هرزه به طور میانگین در هر ماه 70 دقیقه صرف این سایت ها می کنند. در میان اروپاییان مراجعه کننده به این سایت ها افراد بالای 50 سال بیش ترین زمان را در این سایت ها می گذرانند. حدود 70 درصد از ترافیک سایت های مستهجن در طول روز روی می دهد. در میان محتویات حدود 100 هزار سایت، تصاویر و فیلم های مستهجن در مرود کودکان مشاهده می شود.اینترنت و شبکه های اجتماعی نقش پر رنگی در گسترش و نفوذ هرزه پردازی در جوامع داشته است.


یکی از اساتید گروه انسان شناسی دانشگاه تهران در سال 87 در مورد ایران می گوید: "انفجار بزرگی است که در گسترش سایت‌های پورنوگرافی در ایران رخ داده است. روابط مبهم و متناقض بین جنسیتی، افزایش شدید ایدز، گسترش شدید سایت‌های پورنوگرافیک و پورنوگرافی زیر زمینی و محتوای آنها، خشونت علیه زنان و کودکان و سوء استفاده از آنان‌، از موارد آسیبی روابط بین جنسیتی محسوب می‌شوند. این قبیل سایت‌ها از پر بینده ‌ترین سایت‌ها در بین مخاطبان ایرانی می‌باشد." این گفته نشان می دهد که ایران یکی از اهداف اصلی جنگ بزرگ و ویرانگر هرزه پردازانه است و برنامه ریزان امنیت اجتماعی ایران نیز متوجه این موضوع می باشند.

سردار كمال هاديان‌فر، رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات ناجا در مردادماه سال جاری در گفتگو با ایسنا بر پاكسازي فضاي مجازي از محتويات غيراخلاقي تاكيد كرده است و از وجود برنامه هایی برای مقابله با رشد و توسعه خطرناک استفاده از محتویات هرزه اینترنتی خبر داده است؛ که به دنبال آن سايت خبري هافينگتون پست در تيتر خود "ايران با كمك غول شبكه‌هاي اجتماعي به جنگ پورنوگرافي مي‌رود" آشکارا به واژه جنگ اشاره کرده است.


اشاعه دهندگان اصلی هرزه پردازی در جهان

در این جا نیز همچون اکثر رویدادها و پدیده های ضد بشری و ضد انسانی در جهان رد پای یهود و صهیونیسم آشکار است. يهوديان در قالب توليدکنندگان و فروشندگان محصولات هرزه پردازانه و نیز بازيگری در فيلم هاي هرزه مدیریت این کار کثیف را در جهان به عهده دارند. در تاریخ آمریکا بين سالهاي 1890-1940 با يهوديان مهاجري مواجه می شویم که  در انتشار ادبيات، ترانه، لطيفه ها و رمان، مجله ها و نوشته هاي هرزه پردازانه فعالیت داشته اند.

معروف ترين توليد کننده و فروشنده محصولات هرزه در دوران پس از جنگ جهانی دوم، روبي استورمن یهودی بوده است که در دهه 70 میلادی کنترل بازار هرزه نگاري در آمريکا را در دست داشته است. او در پايان دهه 60 بزرگ ترين پخش کننده نشریات مستهجن در آمریکا بوده و با گسترش تجارت خود بيش از 200 فروشگاه کتاب مستهجن در سراسر آمریکا دایر نمود. او سینماهای مخصوص هرزه پردازی را در آمریکا برپا ساخت و پس از مرگش در اواخر دهه 90 پسرش ديويد به عنوان جانشین او کسب و کار خانوادگي را ادامه داد. اکنون يهودي 43دیگری به نام استيون هيرچ جای استورمن در این کار را گرفته است به گونه ای که او شرکت مايکروسافت هرزه پردازی جهان ناميده می شود که توليد کننده بيشترين فيلم هاي هرزه در آمريکا محسوب می شود.منابع و مآخذ:

http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/2010/jul/02/gail-dines-pornography

http://www.deseretnews.com/article/700066752/New-initiative-sheds-light-on-pornographys-impact-on-families.html?pg=all

http://www.aftabnews.ir/vdcdjz05.yt05x6a22y.html

http://www.wecaretoo.com/Organizations/CAN/nffre.html

http://criminaljustice.state.ny.us/missing/i_safety/porn_dangers.htm

http://www.drjudithreisman.com/archives/2011/10/porn_numbs_body.html
http://www.focusonthefamily.com/marriage/divorce_and_infidelity/dealing_with_pornography.aspx

http://www.drjudithreisman.com/erototoxin.html
http://www.catholicculture.org/commentary/articles.cfm?id=134

http://www.drjudithreisman.com/archives/2005/12/the_sex-industr.html

http://www.americanhumanist.org/HNN/details/2012-04-a-humanist-argument-against-pornography

http://www.huffingtonpost.com/2012/07/24/iran-facebook-police-porn-cyber-crimes_n_1699632.html


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 15
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 19
 • سیدمحمد ۱۷:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
  1 1
  ردپای صهیونیست ها و در راس آنها رابرت مورداک به وضوح دیده میشه.جدیدا شاهزادگان قطر ، امارات و عربستان هم در این زمینه با خرید سایتای پورنو سرمایه گذاری می کنند.اینها جهان را به سمت شیطان پرستی می کشانند.تمام نمادهای شیطان در قرآن نظیر تهمت، دروغ، آزادی جنسی و...را به دست گرفته اند و گسترش می دهند.هدف اصلی آنها، بیزاری مردم از دین هستش.بهترین راه مبارزه با آنها، گسترش تفکرات ناب دینی خصوصا اسلام ناب محمدی می باشد
 • sahar ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
  2 1
  یک نکته هم من اضافه می کنم خواهش می کنم این نظر را تأیید کنید. در ایران نیز عده ای این روزها در ایران، ازدواج موقت را برای دختران جوان و باکره تجویز می کنند. حتی گاهی وقت ها این سخن را از دهان کسانی می شنوی که کلی تعجب می کنی و قبلا آنها را به عنوان انسان های خوب و خوش فکر می شناختی. متأسفانه ازدواج موقت برای دختران جوان مشکل ازدواج را پیچیده تر می کند و دختران جوان ما را به سمت هرزه گری پیش می برد. من دختر بسیار خوبی را می شناسم که بسیار مؤمن بود. به دلیل اینکه شرایط ازدواج دائم برایش پیش نیامده بود با وجودی که دختر زیبایی بود، به تجویز یکی از این آقایان به ازدواج موقت رو آورد و متأسفانه طعمه بسیاری از آقایان جوان متأهل ظاهرا مذهبی شد و حالا صرفا از این دختر یک روح آسیب دیده باقی مانده است. نمی دانم غیرت و تعصب این آقایان ظاهرا مذهبی کجا رفته است. اگر دختر بی پناهی را می بینند چرا غیرت به خرج نمی دهند و او را به یکی از دوستان مجرد خود برای ازدواج دائم معرفی نمی کنند؟ چرا سریعا آن را طعمه شهوت پرستی خود قرار می دهند؟ چرا به آن دختر به چشم ناموس خود نگاه نمی کنند؟ اگر دیندار بودن ما در این مواقع خود را بروز ندهد پس کجا قرار است دیندار و غیرتمند باشیم؟ آیا دیندار بودن فقط به معنی هر شب از صبح تا شب در هیئت های مذهبی بودن است؟ امروز کسی نیست که جواب آن دختر را بدهد. فردا هم اگر شرایط ازدواج موقت برایش ایجاد نشود سرخورده خواهد بود و اگر شرایط ازدواج دائم هم برایش پیدا شود همیشه یک چیز او را تا پایان عمر رنج خواهد داد. اسلام ناب محمدی، اسلامی است که از دختران جوان حمایت می کند و اگر ازدواج موقت را حلال می داند برای زنان بیوه یا مطلقه و یا برای دخترانی که واقعا امیدی به لحاظ سنی برای ازدواج دائم ندارند تجویز کرده است. نه برای دختر جوانی که هنوز شاداب است و با ازدواج موقت و پنهانی مثل غنچه ای که هنوز نشکفته پژمرده و پرپر خواهد شد. راهکار حل مشکلات اجتماعی مان، کنار گذاشتن خواسته های بی جا و تشکیل زندگی قرآنی است که در این صورت بسیاری از پسران هم به سمت ازدواج خواهند رفت و در انتخاب همسر به این نگاه نمی کنند که چقدر زیبایی ظاهری دارد، چقدر پول دارد، چقدر جهیزیه می آورد و پدرش چه کاره است. خدایا به دختران مجرد این مملکت کمک کن.
 • ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
  0 0
  اگر فقط به یک آیه از قرآن توجه کنیم مسأله حله: چشم های خود را بر نامحرم ببندید.
 • عابر پیاده ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  0 0
  آقا این منابع و ماخذتون که همه فیلتره.
 • ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  1 0
  نه
 • ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  0 0
  وقتی این مقاله را می خواندم حس می کردم به جهنم دارم نگاه می کنم ، جهنم چیزی جز نفس پلیدی نیست ، هدف اصلی صهیونیزم جهانی نابود کردن نفس پاکی است و گمراه ساختن افراد بشر و دور کردن انسان ها از خدا و کشاندن انها به قعر جهنم است صهیونیزم با استفاده از بهترین و موثرترین ابزار یعنی فیلم ، روح و روان انسان ها را هدف گرفته و پیام های منحرف کننده و گمراه کننده خود را به وسیله فیلم های مبتذل در گوش روان انسان ها ی بی خبر امروز می خواند و با تلاش بی وقفه مجالی برای فکر کردن و تشخیص و تمیز به مخاطبانش نمی دهد روح و روان انسان ها به خصوص جوان ها در معرض بمب باران تیرهای زهرآگین و آلوده کننده شیطان است که توسط رسانه صهیونیزم یعنی فیلم های مبتذل اینترنت و ماهواره انجام می شود حال در این میان کشور ما که مدعی پرچمداری و الگوی دینمداری در دنیا است برای پاسداری از پاکی و دین مداری در محدوده ذهن و روان ادم ها چه کار کرده است ، در کشور ما تا به حال چند فیلم و سریال ساخته شده که توانایی حنثی سازی اثر اینگونه فیلم ها را داشته باشد چرا مشکل حجاب و اخلاقیات در جامعه ما حل نشده و به تدریج بدتر می شود ، اینها به خاطر ان است که فیلم سازی کشور ما که وظیفه فرهنگ سازی برای مردم جامعه و مقابله با نفوذ انحرافات و القائات صهیونیزم را به عهده دارد در حد لازم و مورد انتظار نیست
 • میثم ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  0 0
  راست میگه دیگه... کار خلاف مقررات فکر کنم حرامه.
 • ۱۸:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  0 0
  هزار آفرین...
 • حامد ۲۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  0 0
  با تشکر از مقاله مفیدتان. پیشرفتهای تکنولوژیک همانطور که تاثیرات مثبت بر زندگی دارد، در این حال میتواند تاثیر منفی نیز داشته باشد. مثل استفاده نادرست از خودرو در خیابانها و جاده ها. لزوم استفاده درست از دستاوردهای تکنولوژی نیاز به آموزش درست از آن و حتی سخت گیری از طرق مختلف مثل تصویب قوانین دارد . در مورد مقابله با تاثیر منفی اینترنت بر نو جوانان و همینطور بر خانواده ها همانطور که در مقاله نیز شما اشاره کردید، فعالیت های بسیاری در کشورهای صنعتی از سوی نهادهای مختلف صورت میگیرد که استفاده از تجارب آنها میتواند مفید باشد. به عنوان مثال میتوان به انتشار کتابهای بیشماری اشاره کرد که برخی از آنها حتی در دبیرستانها نیز تبلیغ و تدریس میشود
 • ۲۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
  0 0
  مشرق جون و آقا یا خانمی که این مقاله رو نوشتی .... دست مریزاد. خیلی عالی بود. تاثیر گذار بود واقعا. آقا این کارای اینجوری عمیق رو بیشتر کنید.
 • ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
  0 0
  به عنوان یک دانشجو می خواهم تذکری بدهم و آن اینکه چرا مشرق به زمینه های پذیرش و عطش جامعه ما به این چیزی که هرزه پردازی میگید نمی خواد بپردازه؟! چرا ننوشتید که کشورمون از رکورد داران مراجعه به این فیلم ها و سایت ها هست و دلیلش رو بررسی نکردین تو این مقاله؟!
 • ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۶
  0 0
  تنها راه تمسک به قرآن و اهل بیت علیهم السلام است. موفق باشید التماس دعا
 • ناشناس ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۳
  0 0
  نانجیب رابرت مورداک دشمن قسم خورده اخلاق وجوانمردی ومسلمان فکر میکنی تا کی دوام بیاری شاید شعورت نمیرسه از هر دستی بدی از همون دست میگیری امیدوارم به خدا دراین دنیا شاهد قیمه قیمه شدنت ودران دنیا خدا میداند چه شنجه های هولناکی در انتظارت باشد که این همه دختر وپسرو کودک ونوجوان معصوم را به بیراهه کشاندی هیتلر ضد فرهنگی ملعون.
 • ۰۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۳۰
  0 0
  خدا پدر هیتلر رو بیامرزه
 • XRumerTest ۱۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
  0 0
  Hello. And Bye.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس