کد خبر 1441055
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۶
مجری شو!

اگر خودتان را در زمینه اجرای تلویزیونی مستعد می‌دانید به فراخوان مجری‌شو شبکه افق بپیوندید.

به گزارش مشرق، یکی از سیاست‌های کلان شبکه افق سیما توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی، مقوله جمعیت و همچنین توجه به جامعه زنان و خانواده است. در پیشبرد این سیاست تا به امروز این شبکه تولیدات متنوعی در قالب مستند، کار و کوتاه و برنامه تلویزیونی همچون عصر شیرین داشته و تلاش کرده تا با تمام قوا در این مسیر قدم بردارد.

در ادامه توجه به همین سیاست که یکی از نیازهای کشور نیز است، شبکه افق سیما در نظر دارد تا برنامه‌ای با موضوع خانواده و با محوریت و مشارکت اعضای این نهاد م تولید کند تا بتواند بیش از پیش نقش خود را در ارتقاء کیفیت زندگی خانوادگی در چارچوب سبک زندگی ایرانی اسلامی ایفا کند.

به همین منظور و برای اجرای این برنامه اگر خودتان را در زمینه اجرای تلویزیونی مستعد می‌دانید به فراخوان مجری‌شو شبکه افق بپیوندید.

شرایط شرکت در فراخوان به شرح ذیل است:

در صورتی که زوج هستید یک ویدئو دو دقیقه‌ای از اجرای مشترکتان تهیه نمائید و در صورت اجرای تک نفره یک ویدئو یک دقیقه‌ای به شماره ۰۹۰۱۸۳۸۱۰۳۱ در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، ایتا، بله) ارسال نمایید.

به یاد داشته باشید که ویدئوهای ارسالی را حتما به صورت افقی تهیه کنید و به همراه مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی، سن، شماره تماس)برای ما بفرستید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس