ستایشی

سخنگوی قوه قضاییه گفت: به رگبار بستن مردم بی دفاع و حافظان امنیت و کشتن جوانان این ملت با چاقو و قمه و سلاح گرم در کف خیابان ها نشان از نقشه شومی می دهد که با آگاهی ملت ایران دفع خواهد شد.

به گزارش مشرق، نشست خبری مسعود ستایشی با خبرنگاران رسانه‌های داخلی برگزار شد.

در این نشست قرار است سخنگوی قوه قضائیه آخرین وضعیت پرونده‌های مهم قضائی و دستاوردهای اخیر قوه قضائیه را تشریح کند.

مسعود ستایشی در سیزدهمین نشست خبری خود با خبرنگاران ضمن تسلیت به خانواده‌های شهدا و کشته شدگان حوادث اخیر گفت: صحنه‌هایی که در خیابان و میدان برخی شهرها رخ داد به خوبی عمق خواب‌های آشفته و برنامه‌های آنان برای ایران یکپارچه را نشان داد.

وی با بیان اینکه این افراد به دنبال مخدوش سازی امنیت کشور هستند گفت: این افراد کسانی هستند که پشت رسانه‌های پر رنگ و لعاب تروریست‌های کف میدان را تجهیز می‌کنند. دشمن کشتار و اغتشاش را تجویز می‌کند و با ایجاد شبه‌های پی در پی به دنبال اعتصاب بود که به شکست منجر شد. به رگبار بستن مردم و کشتن جوانان با سلاح گرم، اسلحه و قمه و کشته سازی ها نشان از نقشه شوم دشمن است.

ستایشی با تاکید بر اینکه تروریست‌های رسانه‌ای صحنه آرایی را از ابتدا فراهم کردند، اظهارداشت: این افراد خود دستور ترور مردم و زنان و کودکان بی دفاع و مدافعان مظلوم امنیت را می‌دهند.

سخنگوی قوه قضائیه ادامه داد مبارزه ما با تروریست‌ها سخت خواهد بود.تروریست‌ها با این رفتار خود نشان می‌دهند که حاصر نیستند هزینه رفتار خود را بدهند و دست رنگین شده به خون خود را مخفی می‌کنند.ملت ایران سابقه فعالیت منافقان و تجزیه طلبان را از یاد نبرده است و خوب است تروریست‌های امروز به عقبه فعالیت این گروهک‌ها بیاندازند.

دشمن امروز چهره واقعی خود را نشان داده است

ستایشی با بیان اینکه دشمن امروز چهره واقعی خود را نشان داده است گفت همین مسئله منجر به همبستگی ملت ایران شده است امروز حتی کسانی که از مسئولان گلایه دارند اما درخواست برخورد قاطع با تروریست‌ها را دارند نشان از همین مهم است.تروریست‌های امروز همان تروریست‌های اقتصادی و رسانه‌ای هستند.

وی افزود: قوه قضائیه علم خون خواهی زنان و کودکان و مدافعان امنیت را در دست گرفته و بر اساس تدابیر اتخاذ شده با دقت و سرعت وظیفه خود را عملیاتی کرده و تروریست‌ها را به سزای عمل خود می‌رساند و به زودی زود بساط این شرارت‌ها جمع خواهد شد.

قوه قضائیه از خون شهدای اخیر امنیت نمی‌گذرد

سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایرانی متزلزل و بی هویت است گفت: این آرزوی خام محکوم به ابطال است. قوه قضائیه از خون شهدای اخیر امنیت نمی‌گذرد و این خون‌ها پایمال نخواهد شد.

وی در ادامه و با تبریک هفته بسیج گفت: نهال نوپایی که امام راحل در آغازین روزها بنا نهاد امروز تبدیل به شجره مبارک تنومندی شده که حافظ استقلال و امنیت عمومی ملت بزرگوار ایران اسلامی است و هر روز کارآمدی بسیج بیشتر می‌شود

تشکیل قرارگاه پیگیری و اجرای فرامین و سیاست‌های ابلاغی رهبری

ستایشی از تشکیل قرارگاه پیگیری و اجرای فرامین و سیاست‌های ابلاغی رهبری خبر داد و گفت: برای اجرای این فرامین قرارگاهی منسجم و پیگیر مستقر کردیم که منویات و نگاه ایشان به قوه قضائیه اجرایی شود. رهبری در فرمایشات شأن در هفتم تیر سال جاری دستوراتی را جهت پیگیری و اجرا به مسئولان قضائی ابلاع کردند همچنین بر اساس قانون تکالیفی متوجه قوه قضائیه است و در دستگاه قضائی به منطور اجرای این دستورات قرارگاهی به ریاست معاون اول قوه قضائیه تشکیل و هفته گذشته دستورالعمل این قرارگاه از سوی رئیس قوه قضائیه تصویب شد.

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا سامانه ارسال پرونده‌ها به کارشناسان رسمی هنوز به نتیجه نرسیده است گفت: این سامانه یک نسخه آزمایشی دارد که نامش ارجاع هوشمند است که در سامانه مدیریت قضائی قرار دارد این اقدام در جهت ارجاع عادلانه کارشناسی به کارشناسان رسمی دادگستری از ناحیه قضات است. سامانه دیگری به نام ۱۵۱۵ داریم که مرکز وکلا و کارشناسان دادگستری و ۲۰۲۰ متعلق به کانون وکلای دادگستری است و حسب نیاز ارجاعاتی صورت می‌پذیرد و تلاش ما این است که سامانه موجود با ظرفیت‌های دو سامانه مذکور ارتباط برقرار کرده تا توزیع عادلانه به بهترین نحو و به صورت خودکار انجام شود.

وی افزود: ۳ ماه برای قطعی شدن این سامانه زمان نیاز است، سامانه ارجاع هوشمند وظیفه ارجاع پرونده به شعب را هم دارد تا عدالت در ارجاع در نظر گرفته شود.

تمهیدات قوه قضائیه برای حل مسئله دارو در کشور

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی در خصوص تمهیدات قوه قضائیه برای حل مسئله دارو در کشور گفت: موضوع فرایند دارو و موارد مرتبط و اقدام در جهت تولید و توزیع از نظر فرایندی اجرایی است و ارتباط مستقیمی با دستگاه قضائی ندارد اما همواره تاکید رئیس قوه قضائیه بر این بوده که ملاک برای ما رفع مشکلات مردم است و هر اقدام و کمکی از ناحیه قوه قضائیه بر بیاید، دریغ نشود. آماده ایم که در حیطه قانونی و کاری خود مشکلات این حوزه را رفع کنیم.

برخورد قصایی با اخلالگران حوزه ارز و طلا

ستایشی در پاسخ به سوالی در خصوص برخورد قصایی با اخلالگران حوزه ارز و طلا گفت: اهتمام ما این است که نداریم التهابات در شرایط کشور باعث سواستفاده دشمن شود و در همین رابطه همکاران ما در حوزه ضابطیب، خدمات و برنامه‌های مؤثری داشتند و اعلام می‌کنیم که در مجتمع ویژه جرایم اقتصادی در ماه جاری ۲۱ نفر به اتهام اخلال در نطام اقتصادی از طریق معاملات بدون مجوز تفهیم اتهام شدند و قرار قانونی متناسب با جرم صادر شده است و تاکید شده افرادی که بی گناه بودند بلا درنگ آزاد شود. از این تعداد ۸ نفر آزاد شدند و ۱۳ نفر دیگر هم جرم به انها منتسب است با صدور قرار بازداشت موقت در زندان هستند. در رابطه با ارز فردایی هم ۱۴ نفر دستگیر شده و تفهمیم اتهام شده و قرار تأمین مناسب برای انها صادر و یک نفر از آنها یا وثیقه و تعدادی هم با قرار کفالت آزاد شدند و به زودی زود این افراد در مرحله دادسرا تعیین تکلیف خواهند شد.

جزئیاتی از حوادث خاش و زاهدان

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی مبنی براینکه در حوادث خاش و زاهدان چه پرونده‌هایی تشکیل شده و اطلاع رسانی این موضوع هم مثل دادگاه‌های اخیر خواهد بود؟ گفت: نسبت به سفر نماینده رهبری باید گفت که این سفر، سفر موفقی ارزیابی شده و مؤثر بوده است. این سفر برای بررسی اوضاع و احوال منطقه مورد بحث و تدقیق در مسائل منطقه و دیدار چهره به چهره با خانواده شهدا و جان باختگان اخیر و استماع دغدغه‌های آنان صورت گرفت.

وی بیان داشت: این سفر با استقبال گسترده مردم منطقه و سران طوایف و علما مواجه شد و با تاسی به این توجه، بر اساس مصوبات سفر نماینده رهبری و مصوبات شورای تأمین استان و با تأکیدات مستمر رئیس قوه قضائیه نسبت به تعیین تکلیف قانونی و عاجل پرونده‌های مطروحه داشتند، اقداماتی صورت گرفته است. ۴۲ نفر از متهمان به لحاظ پشیمانی، آزاد شدند و بقیه تا ۱۰۰ نفر قرار بود تعیین تکلیف شوند که امروز محقق شده و ۱۰۰ نفر دیگر هم آزاد شدند. آزادی برخی از متهمین دلالت بر اینکه تمام است نیست بلکه برخی‌ها با قرار تأمین صادره آزاد شدند. این افراد باید نشان دهند که از کرده خود و حضور در اغتشاشات پشیمان هستند.

مطالبه عموم برخورد قاطع با متهمان و مجرمان است

ستایشی گفت: مطالبه عموم برخورد قاطع با متهمان و مجرمان بوده و همه در برابر قانون یکسان هستند.
نسبت به مسائلی که آنجا مطرح شده و اینکه ممکن است کسی از مأمورین خسارتی وارد کرده است باید گفت که دستگاه قضائی ملجا آسیب دیدگان است.

جزئیاتی از پرونده الهام افکاری

ستایشی در پاسخ به سوالی در خصوص پرونده الهام افکاری گفت: بر اساس گزارش‌هایی که داریم الهام افکاری از نام برادر معدومش استفاده کرده و اقدام به تحریک عده‌ای از افراد مستعد و همراهی آنان در برخی تجمعات کرده و این فرد قصد خروج از کشور را داشته و حکم جلب وی صادر و هنگام خروج از کشور دستگیر شده است. اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور از طریق همراهی با معاندین نظام به عنوان اتهام به وی تفهیم شده است و ایشان در زندان به سر می‌برد. مشارالیه ارتباط با عناصر فعال رسانه‌ای و شاخص برانداز داشته است و در تعامل با شبکه تروریستی ایران اینترنشنال اقدام به اعلام خبرهای کذب داشته است.

دروغ پراکنی برخی سلبریتی‌ها در جریان تیراندازی ایذه

سخنگوی قوه قضائیه در خصوص ادعاهای برخی سلبریتی ها در خصوص دروغ پراکنی این افراد در جریان تیراندازی ایذه گفت: بارها سوال شده بود که چرا با این افراد به اصطلاح شاخص در مجموعه‌های مختلف برخورد نمی‌شود؟ نگاه دستگاه قضائی این نبود که افرادی که واجد شرایطی بوده، برخوردی صورت بگیرد اما ما تاکید می‌کنیم که همه در برابر قانون یکسان هستند و تذکر و ارشاد یک میزانی دارد و کسانی که این افراد در ذهنشان مقبول بودند این را بر نمی‌تابند و برخورد قاطع می‌خواند در این راستا کسانی احضار شده و به دلیل عدم حضور جلب شدند. این افراد به ظاهر شاخص صحبت‌هایی می‌کنند که جامعه را تحریک می‌کنند تا عده‌ای که غفلت دارند به کف خیابان بیایند.


کسانی که سخن بیهوده و غیر مستندی بگویند، قطعاً دستگاه قضائی با آنها برخورد می‌کند.

وی افزود قوه قضائیه بر اساس وظیفه قانونی خود در این رابطه حساسیت به حرج داده و جلوی شایعه سازی و تهمت و دروغ پراکنی را خواهد گرفت. از ابتدا هم اعلام کرده بودیم که فضای عمومی فضای بیان مطالب غیر واقع و ایجاد تنش و تشنج نیست. همگان نسبت به اظهار نظر آزاد هستند و مطابق با قانون اساسی آزادی بیان دارند اما نه آن چیزی که هنجار شکنی باشد و مطالب خلاف واقع بیان شود. این هنجار شکنی ها قابل بررسی است و بر اساس بررسی‌ها و یافته‌های متعدد، متأسفانه برخی از حوادث اخیر نشأت گرفته از این حوادث است.

سخنگوی دستگاه قضائی در خصوص اجرای قانون هوای پاک گفت: این موضوع در دادستانی کل کشور و با نظارت دادستان و در حوزه امور حقوق عامه در دستور کارقرار گرفته و به صورت ویژه پیگیری شده و جلسات متعددی تشکیل شده است. موضوع ترک فعل‌ها را باید گفت که ترک فعل‌ها به هیأت‌های بازرسی مربوطه ارجاع داده شده و کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و سازمان بازرسی گزارشی داده که در شعبه ۲ دادسرای ویژه کارکنان پرونده‌ای تشکیل و افرادی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی در راستای عدم اجرای قانون هوای پاک، احضار شدند و امید داریم به زودی این موضوعات تعیین تکلیف شود. نتیجه‌ای هم سازمان بازرسی از پیگیری‌ها داشته و اقدامات خوبی انجام و دستگاه‌های ضعیف در اجرای قانون اعلام شدند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آرای صادره در دادگاه‌های بدوی با سرعت صورت گرفته و ممکن است از کیفیت بکاهد نظر شما در این رابطه چیست گفت: قضات در صدور آرا و اتخاذ تصمیمات قانونی به هیج وجه گرفتار حرف‌ها و شرایط و هیجانات نمی‌شوند و بر اساس مقر قانون تکالیف خود را انجام می‌دهند در برخی موارد قاضی نمی‌تواند در صدور رأی تعلل کند مگر در برخی شرایط خاص از جمله اصلاح ذات البین، گاهی هم برای رسیدن به واقعیت، باید موارد مختلفی مورد توجه قرار گیرد که این نیاز به صرف وقت بیشتری دارد. تمام تلاش ما این است که بدون در نظر گرفتن مطالباتی که برخی برای سرعت بخشی و برخی برای تأخیر در رسیدگی داشتند، قانون را مبنا قرار داده و با دقت متضمن سرعت اقدام می‌کنیم.

آخرین وضعیت پرونده حادثه اوین

ستایشی در خصوص آخرین وضعیت پرونده حادثه اوین گفت: در حال تحقیقات از ۴۲ متهم هستیم و با توجه به شلوغی و ترافیک رسیدگی در آن مجموعه این پرونده با جدیت در حال رسیدگی است و واجد محرمانگی است. پس از مشخص شدن ابعاد اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سخنگوی قوه قضائیه در خصوص آخرین وضعیت صدور کیفرخواست‌های صادره برای اغتشاشات اخیر گفت: تا کنون در شهر تهران ۱۱۱۸ کیفرخواست صادر شده است .۲۴۳۲ محکومیت هم در سراسر کشور صادر شده داست.

۴۰ نفر از اتباع خارجی در اغتشاشات اخیر دستگیر شدند

مسعود ستایشی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخورد قوه قضائیه با عناصر خارجی بازداشت شده در اغتشاشات اخیر به چه صورت است و چند نفر از دستگاه اطلاعاتی فرانسه بازداشت شده‌اند؟ گفت: آنچه در حوزه اتباع فرانسوی مطرح بود این بود که قبلاً دو نفر در اردیبهشت ماه به اتهام جاسوسی و اقدام علیه امنیت بازداشت شدند که پرونده در مرحله تصمیم است.

وی افزود: نسبت به اتباع بیگانه در کشورهای مختلف تا کنون ۴۰ نفر از اتباع خارجی در اغتشاشات اخیر دخیل بودند و برخی از آنها کف میدان بودند.
ستایشی در خصوص کشورهای این اتباع گفت: متأسفانه اسامی کشورهایی که مدعی حقوق بشر بودند هم در این لیست دیده می‌شود و بعضاً این افراد در کف خیابان حصور داشتند که بازداشت شدند.

وی با بیان اینکه تحقیقات واجد محرمانگی است گفت: مستحضر باشید افراد بازداشتی مطابق قوانین ایران بازداشت هستند.

فعالیت رسانه‌های فارسی‌زبان ضدایرانی مغایر ضوابط بین‌المللی است

وی در ادامه در خصوص طرح دعوی در محاکم بین‌الملل به طرفیت رسانه‌هایی که در آتش اغتشاشات می‌دمند، گفت: این رسانه اقدام به جنگ روانی می‌کنند و بر اساس آن اقدام مجدانه و مؤثری در بحث جمع‌آوری مستندات از نهادهای ذی‌مدخل کرده است و به محض قطعی شدن جمع‌آوری مستندات، اقدامات قضائی لازم را انجام می‌دهیم. معاونت حقوقی ریاست جمهوری و وزارت امور خارجه هم اقداماتی در این باره داشته‌اند.

وی افزود: معاون بین‌الملل قوه قضائیه اخیراً سفری به نیویورک داشت و به صورت فردی و جمعی با نمایندگان ۱۰۰ کشور دیدار و گفت‌وگو کرده و نقش مخرب رسانه‌های معاند را تبیین کرد.
وی ادامه داد: همچنین مصاحبه‌هایی انجام و اقدامات بی بی سی و سعودی اینترنشنال در مصاحبه با عناصر جدایی‌طلب را مطرح کرد و سکوت کشورهای غربی در خصوص حوادث تروریستی در شاهچراغ و ایذه را مورد اشاره قرار داد و اعلام کرد که فعالیت رسانه‌های فارسی‌زبان ضدایرانی مغایر ضوابط بین‌المللی است و انگلیس را مسئول آن می‌دانیم.

آخرین وضعیت پرونده به شهادت رساندن نادر بیرامی

سخنگوی دستگاه قضا در رابطه با آخرین وضعیت پرونده به شهادت رساندن نادر بیرامی گفت: سالگرد درگذشت یکی از بزرگان منطقه کرمانشاه بوده و عده‌ای از اغتشاش گران با حضور در محل سه نفر از مأموران را با سلاح سرد مجروح و برادر عزیز ما بیرامی را شهید می‌کنند در این جریان ۵۲ اغتشاش گر دستگیر و ۳ ضارب نیز شناسایی شدند که یک نفر ضمن اقرار در بازداشت به سر می‌برد.

وی در ادامه و با اشاره به حادثه ایذه گفت: برای قضیه ایذه خیلی غصه خوردیم و پس از حوادث اخیر نسبت به حافظان امنیت و مردم عزیز حاصل شد شاهد خبر ناگوار ایذه بودیم. در رابطه با افرادی که خبر دروغ بدهند و روان مردم را مختل و اعصاب آنها را بهم بریزند دستگاه قضائی برخورد قاطع داشته و از این موارد نمی‌گذرد. اگر کسی مدعی است ابراز دلایل باید بکند. احضارها و تذکرات قانونی به عده‌ای از این افراد داده شد و برخی هم توجه کرده و ابراز ندامت کردند البته عده‌ای هم به احضار ها بی توجه بوده که در نهایت بازداشت شدند.

از حادثه تلخ ایذه سرنخ‌هایی داریم

وی افزود: از حادثه تلخ ایذه سرنخ‌هایی داریم از طریق ضابطین عام و خاص به دست دستگاه قضائی رسیده و وصول شده و این اخبار را جمع آوری می‌کنیم تا به جمع بندی دقیق برسیم. این را عرض کنم که تخریب عمدی دوربین‌های نظارتی از سوی تروریست ها در شب قبل جنایت با هدف اغتشاش بوده و کشته سازی موجب شده که نیت شوم افرادرا نشان می‌دهد.

سخنگوی دستگاه قضا بیان داشت: تعدادی هم در این رابطه بازداشت شدند و کارهای علمی و فنی برای کشف جرم در محل وقوع حادثه صورت گرفته است. این ها نشان دهنده این بوده که فتنه از سوی اراذل و اوباش بوده است. تا کنون ۵۷ نفر در این رابطه شناسایی شدند که ۴۹ نفر بازداشت و ۸ نفر با قرارهای وثیقه و کفالت آزاد شدند.جمعی از هم‌وطنان ما شهید شدند و عده‌ای این شهادت ها و اقدامات را می‌خواستند شکل دیگری بدهند اما آنچه مشخص است این است که در درجه اول از سوی اراذل و اوباش بوده و ممکن است با برخی تروریست‌های شاخص هم ارتباط پیدا کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 48
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۱۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  8 8
  تا وقتی تروریست‌ها هستند سختگیری کنید
  • IR ۱۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   6 5
   به نر و ماده تروریست ها رحم نکنید و ملت را از شر آنها راحت نمایید
  • رضا IR ۱۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   6 0
   منتظر اقدامات شما هستیم... بلاخص در حوزه تروریست های اقتصادی و اختلاس گران و رانت خواران...، که این چنین خون ملت و امت را توی شیشه کرده اند
  • IR ۱۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   2 1
   شما میگین تروریست. پدر یکی از کشته شدگان در بوکان چنان با مظلوم نمایی در مسجد سخنرانی حماسی می کرد و گریه زن و مرد ر و درآورده بود که نگو نپرس. بلاخره ما نفهمیدیم اینی که خونه مردم رو آتیش می زنه و گفته پدر من میرم و این مملکت رو آزاد می کنم!!! اینقدر مظلوم بوده یا رفته خونه آتیش بزنه و کلانتری بگیره و نبروی امنیتی بکشه و مملکت رو به سمت تجزیه ببره که کشته شده؟
  • IR ۱۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   2 0
   اگر قوه محترم قضایی بموقع ورود نکند و جلوی دروغ گویی سایتها و روزنامه ها و افراد سلبریتی را نگیرد ، متاسفانه در به آشوب کشیده شدن کشور سهیم خواهد شد! هرکس هر پیامی را انتشار میدهد باید صحت آنرا ثابت کند و الا باید تاوان دروغگویی خود را تحمل کند.
  • منتقد گمنام IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
   1 0
   ریشه آشوب در سیاستهای فرهنگی غلط دولت است.
 • IR ۱۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  8 5
  از اول همه دلسوزان ایران واسلام گفتند کاپیتولاسیون سلبریتی ها و دانشجویان را کنار بگذارید گوش نکردید عاقبتش شد همین !!!!!!
  • IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   4 1
   والا . از اولش هی گفتن دانشجو هی گفتن دهه هشتادی . انقدر گفتن که همه باورشون شد اینا هر کاری کنن هیچ اشکالی نداره حتی اگه کشتن آدم باشه . هنوزم به پشتوانه همین رویه مزخرف چپ و راست همین دو تا قشر زحمتکش مفت خور !! میریزن بیرون وگرنه بقیه مردم سرکار و زندگیشونن .
 • IR ۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  9 8
  نمی‌خواهید این بی حجابها جمع کنید یعنی این جرم و قسمتی از اغتشاش نیست خیلی دوست داری طول بکشه بعد بگید که دیگه عادی شده
  • IR ۱۴:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   0 2
   حجاب قضیه فرهنگیه
  • IR ۱۵:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   3 0
   نخیر جناب حجاب قانونه . هر کی ناراحته بزنه به چاک . مثل اون احمقایی که میگن ما میخوایم لخت باشیم هر ناراحته بره کشور دیگه !!! یعنی من مملکت اسلامیمو ول کنم برم مثلا اروپا حجاب بگیرم ؟؟؟ عقل در این حد دیگه تا تهش خودتون برید .
 • CN ۱۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  11 3
  تکرار مکررات از سوی قوه مقتدر!!!! قضاییه!!
  • رضا IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   1 0
   منتظر اقدامات شما هستیم... بلاخص در حوزه تروریست های اقتصادی و اختلاس گران و رانت خواران...، که این چنین خون ملت و امت را توی شیشه کرده اند
 • IR ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  4 4
  جمع خواهد شد
 • IR ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  4 2
  این هیاهو زودتر از انچه فکر کنید تمام می شود ما اطمینان داریم
 • حمید IR ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  6 1
  ای مرجع قضایی ؛ اقدام انقلابی
 • IR ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  5 2
  کاری کردید تا بچه حزب اللهی ها با دست و پای بسته جلو دروازه بایستند و انواع غذا و امکانات و آزادی عمل را در اختیار سلبریتی ها و داعشجوها و افسادطلبان گذاشتید تا با زدن توپ به سر و صورت بسیجی و مردم متدین سرشان گرم شود و واق واق نکنند !! حالا نمیتوانید با ضرب و زور این خودشیفتگان را از خر مراد پیاده کنید ...خودکرده را تدبیر نیست
 • IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  4 0
  اغتشاشگر تنها منطقش زور است
 • کاظم ۱۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  2 0
  احسنت. تروریست های اقتصادی جامعه رو هم باید دستشونو قطع کنید. اینم مهمه استاد. کسانی که سرمایه های و اموال مردم رو ترور می کنند. اینها بدتر از تروریست های جانی هستند
 • IR ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  0 3
  ما از شما متنفریم.
  • IR ۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   4 0
   اونا هم از شما اغتشاشگران متنفرن
  • IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   3 0
   به درک اسفل السافلین
  • IR ۱۷:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   2 0
   ما هم از وطن فروشهایی مثل تو متنفریم
  • IR ۱۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   1 0
   ما هم متنفر هستیم
 • IR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  2 0
  بانیان ومبلغان داخلی اغتشاشگران روزنامه ها زنجیره ای وسایت های افسادطلبان است چرا قوه قضایه بااینها برخورد نمی کند خوراک بی بی سی و انترنشنال هم همین طیف خائن فراهم می کنند
 • IQ ۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  0 0
  امیدوارم الان مرز تمرچین بسته بخاطر آشوب های پیرانشهر خواهشا زودتر جمع ش کنید علی نگهدارتون
 • ح IR ۱۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  2 0
  سلبریتی بی وطن مالیات نمیده اونوقت من باید مالیات بدم؟ مالیات منو از اینا بگیرید!
 • IR ۱۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  1 0
  کسانی که با ترک فعل،فضای مجازی را ساماندهی نکردند ودر اختیار دشمن قراردادند را،محاکمه کنید،تا باور کنیم که جدی هستید.
  • IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   1 0
   این یک حرفی است حسن کلید پیدا کنید مقصر اصلی بی بندوباری درکشور
 • شریف زاده IR ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  3 0
  آقای قوه قضائیه هروقت اراده کردید حکم اعدام حداقل بیست نفر از اغتشاشگران را عملیاتی کردید. خیابان ها کم کم آرام می گیرند. تا وقتی دست روی دست گذاشتیدو اقدامی نکردید. اینها پر روتر از روز قبل می شوند. و برای حرف شما هم تره خورد نمی کنند. اول اعدام را برای جانیان اجرا کنید. سپس دم بزنید که ما ایل می کنیم . بیل می کنیم. ببخشید فعلا دارید حرف مفت می زنید.
  • IR ۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   0 3
   میشه دروغ نگی؟
  • IR ۱۵:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   2 0
   میشه شما هم زیر همه کامنتها زر نزنی ؟؟ چند میگیری طرفداری رفقای قاضیتو بکنی ؟
 • IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  3 1
  جمع میشه هرچی بدبختی از احکام بی مجازات شماست هارتر از قبل به کارش ادامه میده
  • IR ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   0 0
   حرف الکی نزن
 • IR ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  1 0
  وقتی عامل اجرا کننده عدالت خودش سست باشه انتظار عدالت از چی دارید اخه ؟؟
  • IR ۱۴:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   0 3
   دروغگو
  • IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   0 2
   دروغگو
 • IR ۱۵:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  1 0
  فعلا که گذشتی
 • IR ۱۵:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  1 0
  جریمه هر پست ضد ملی برای سلبرتی ها یا صد میلیون جریمه نقدی یا یک هفته پست در مناطق مرزی. بگذارید مردم انتخاب این پهلوان پنبه هارو ببینن
 • IR ۱۶:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  0 0
  خخخ
 • نادری IR ۱۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  2 1
  به نر و ماده این شورششیها رحم نکنید
 • مینا IR ۱۸:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  1 0
  به زودی یعنی کی؟چقدر دیگه باید فرصت کشتن به فرصت طلبها داده بشه دوماه کافیه
 • IR ۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  2 0
  من وخانواده ام مذهبی هستیم وهمیشه حامی انقلاب بوده ایم ...یک تقاضای عاجزانه از آقایان رئیسی و اژه ای وفرزندان مکرم رهبری و روحانی وخاتمی دارم که لطف کنند فقط لطف کنند زنان ودختران خود را چندروزی زحمت داده و اجازه دهند در مترو سوار شوند اگر توانستند در پوشش امنیتی که در حکومت اسلامی وجود دارد در مقابل فحاشی و توهین وکتک کاری عده ای ارازل و فواحش بند پاره کرده و رها شده از جانب رافت اسلامی همسرانشان طاقت بیاورند بعد ما هم این وضعیت را میپذیریم......از مشرق هم میخواهم خواسته مودبانه ومنطقی بنده را بی کم وکاست درج کند و خود را مدیون مردم در آخرت نکند
  • RU ۰۸:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
   0 0
   دمت گرم حرف دل مردم را زدی
 • سعید IR ۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  0 0
  اولا طبق فرمایشات مقام عظمای ولایت ، هیچ کس ، هیچ غلطی نمی تواند بکند . دوما ، مردم انقلابی ایران اسلامی به مسئولین خودشون اعتماد دارن که نخواهند گذاشت چند جاهل خیابانی از دست قانون فرار کنند . سوما ، به خودمان ببالیم که راه انقلاب را به گونه ای پیموده ایم که دشمنان جرأت رویارویی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نداشته و دست به دامن چند فریب خورده جاهل بیسواد می شوند . خشم دشمنان از عجز و ناتوانی‌شان است . شک نکنید . پس بابت این همه خداوند را شاکریم .
 • IR ۰۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  0 0
  اشخاص و مجریان تلویزیون ماهواره ای که ترور خشونت و هرج و مرج و خسارت به مردم را لیدری تشویق کردند باید هر چه شدیدتر تنبیه گردند
 • NL ۰۵:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  0 0
  تا اینجای کار که ........
 • RU ۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  1 0
  اگر خوب دقت کنید اکثر کسانی که دستگیر شده اند اولا سریع به شکر خوری افتاده اند در ثانی غالبا مشروب خوار و معتاد و هم جنس باز و فاسد بوده اند ....حالا وقتی گفته میشود انقلاب فاحشه ها ....عده ای زود جبهه میگیرند و این در حالیست که حتی به اصطلاح باسواد ترین این جماعت در بهترین دانشگاه تهران حتی شعارهایشان مثبت هیجده است طوری که لاتهای چاله میدانی انگشت به دهان مانده اند ...در کردستان و بلوچستان هم اوضاعشان کاملا معلومه....بطور کلی جمهوری اسلامی در برابر هیولایی شیطانی و سراسر فساد ایستاده و گفتن عباراتی چون مطالبه گری و اعتراض از طرف برخی سیاسیون معلوم الحال یک نوع ماله کشی است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس