رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مشکل استکبار با جمهوری اسلامی ایران است که اگر پیشرفت بکند و رونق بگیرد و جلوه کند در دنیا منطق لیبرال دموکراسی دنیای غرب باطل خواهد شد.

به گزارش مشرق، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) در دیدار صدها نفر از مردم اصفهان، اصفهان را شهرِ تحسین برانگیز علم و ایمان و هنر و جهاد خواندند و با اشاره به اینکه چالش اساسی امروز ما، چالش پیشرفت در مقابلِ «توقف و رکود و ارتجاع» است افزودند: استکبار در صف‌آرایی مبنایی در مقابل ملت ایران با تشدید ایران ستیزی، همه امکاناتش را برای القای ناامیدی و بن بست به اذهان مردم بخصوص جوانان بکار گرفته و امروز مهمترین شاخص اثبات ایران‌دوستی هر فرد، «پرهیز از یأس‌آفرینی و امیدسوزی» و «ترویج روحیه کار و تلاش و امید» است.

رهبر انقلاب با تأکید بر تلاش روزافزون مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی گفتند: صحنه گردانان اصلی اغتشاشات اخیر که نتوانستند مردم را به صحنه بیاورند درصددند با ادامه شرارت‌ها، مسئولان را خسته کنند اما اغتشاشات جمع خواهد شد و ملت با تنفر روزافزون از آنها با نیروی بیشتر و روحیه تازه‌تر، به کار و تلاش و پیشرفت ادامه خواهد داد.

رهبر انقلاب اسلامی در سخنان خود به تحلیل چالش اصلی دنیای استکبار با ایران اسلامی پرداختند و گفتند: مشکل اصلی استکبار با جمهوری اسلامی این است که اگر این نظام پیشرفت و در دنیا جلوه کند، منطق لیبرال دموکراسی دنیای غرب باطل خواهد شد.

علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است؛ بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد/ فریب‌خوردگان، موعظه و عاملان جنایت، تخریب و تهدید به اندازه گناه‌شان مجازات شوند

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به سلطه دنیای غرب بر کشورهای مختلف با منطق لیبرال دموکراسی افزودند: در سه قرن اخیر به بهانه نبود آزادی و یا نبود مردم سالاری، منابع کشورها را غارت کردند و اروپای فقیر به قیمت به گِل نشستن بسیاری از کشورهای ثروتمند، ثروتمند شد.

ایشان با اشاره به شگرد غربی‌ها که به اسم آزادی و دموکراسی، علیه آزادی و مردم سالاری در کشورها اقدام می‌کنند، افزودند: کشور افغانستان یک نمونه نزدیک و بارز است که امریکاییها به بهانه مردمی نبودن حکومت، به آنجا حمله نظامی کردند اما بعد از ۲۰ سال جنایت و غارت، همان حکومتی که علیه آن اقدام کرده بودند، سرکارآمد و آنان با فضاحت خارج شدند.

رهبر انقلاب گفتند: اکنون یک نظام، برمبنای دین و مردم سالاری واقعی در ایران، به مردم خودش هویت داده و آنها را زنده و در واقع منطق لیبرال دموکراسی غربی را ابطال کرده است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: عده‌ای در داخل بر مبنای تبلیغات غرب، می‌گویند در نظام اسلامی آزادی و مردم سالاری نیست در حالی‌که بیان همین سخنان نشانه آزادی است و روی کار آمدن دولت‌هایی که از نظر تفکر سیاسی شباهتی به یکدیگر ندارند نیز نشانه حق انتخاب مردم و مردمی بودن نظام اسلامی است.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه اگر جمهوری اسلامی در مقابل امریکا و استکبار کوتاه می آمد و زیربار قلدری و زورگویی آنها می رفت، فشارها کمتر می شد اما آنها بر کشور مسلط می شدند، افزودند: در این سالها هرگاه صدای قدرتمندیِ جمهوری اسلامی بلندتر بوده است، تلاش دشمن برای پنجه زدن به نظام اسلامی بیشتر شده است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: چالش اساسی و امروز کشور ما، چالش «پیشرفت و توقف و رکود و ارتجاع» است، زیرا ما در حال پیشرفت هستیم ولی قدرتهای استکباری از پیشرفت ایران اسلامی مضطرب و ناراحت می شوند و حرص می خورند.

علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است؛ بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد/ فریب‌خوردگان، موعظه و عاملان جنایت، تخریب و تهدید به اندازه گناه‌شان مجازات شوند

ایشان افزودند: به دلیل همین ناراحتی و عصبانیت، امریکاییها و اروپایی ها با همه امکانات وارد میدان می شوند اما هیچ غلطی نمی توانند بکنند، همانطور که قبل از این هم نتوانستند و در آینده هم نخواهند توانست.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در کارزار اساسی ایران و استکبار، امریکا در خط مقدم قرار دارد و اروپا پشت سر امریکا ایستاده است، گفتند: در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه رؤسای جمهور امریکا اعم از کارتر، کلینتون و اوبامای دموکرات، و ریگان، بوش و آن سبک مغز قبلیِ جمهوری خواه تا رئیس جمهور فعلی بی هوش و حواس که می خواهد مردم ایران را نجات دهد، همه در مقابل جمهوری اسلامی ایران ایستادند و از هرکسی هم که توانستند از جمله رژیم صهیونیستی به عنوان سگ هار و زنجیری خود و برخی کشورهای منطقه کمک گرفتند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: با وجود همه این تلاش‌ها، دشمنان ملت در مجموع ناکام ماندند، البته مشکلاتی همچون تحریم، ترور دانشمندان هسته‌ای، ‌بکارگیری انواع شگردهای سیاسی و امنیتی و دادن رشوه به عده ای در داخل برای حرف زدن علیه جمهوری اسلامی، بوجود آوردند ولی نتوانستند حرکت ملت ایران را متوقف کنند.

ایشان تأکید کردند: در شرایط فعلی که با چنین کارزار و چالشی مواجه هستیم، ‌وظیفه آحاد مردم و مسئولان و همچنین روشنفکران، نخبگان، جوانان و جوامع علمی دانشگاهی و حوزوی،‌ ‌تلاش برای پیشرفت در همه عرصه های علمی، هنری، اقتصادی، سیاسی، اخلاقی و معنوی است.

رهبر انقلاب پیشرفتها را زمینه ساز استحکام و اقتدار نظام خواندند و افزودند: هدف دشمن متزلزل کردن ارکان اقتدار نظام است، ‌بنابراین همه باید موضوع پیشرفت را با جدیت دنبال کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه با طرح این سؤال که «چگونه پیشرفت کنیم؟» گفتند: پیشرفت نیازمند ابزارهای متعددی است اما مهمترین ابزار پیشرفت، امید است بنابراین دشمن با همه توان خود بر روی القای ناامیدی و بن بست متمرکز شده است.

علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است؛ بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد/ فریب‌خوردگان، موعظه و عاملان جنایت، تخریب و تهدید به اندازه گناه‌شان مجازات شوند

ایشان با اشاره به امکانات گسترده رسانه ای دشمن همچون شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی و تلویزیون های مزدور برای از بین بردن امید افزودند: با وجود همه این تلاش ها، خوشبختانه امید و حرکت برای پیشرفت در کشور زنده است.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: دشمن تلاش دارد تا علاوه بر مردم و جوانان، حتی مسئولان نیز امید خود را از دست بدهند و متأسفانه دشمن یک امتداد داخلی هم دارد که آنها هم تلاش دارند با استفاده از روزنامه ها و فضای مجازی، القای یأس و ناامیدی بکنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: مشکل اقتصادی داریم که ان‌شاءالله حل خواهد شد اما در بخش های دیگر در حال پیشرفت هستیم البته همه تمرکز بر این است که نسل جوان از این پیشرفت ها آگاه نشود، به همین علت دشمن و امتداد داخلی آن، این پیشرفت ها را کتمان و یا کوچک نمایی می کنند.

ایشان به چند نمونه از پیشرفت ها و حرکت های رو به جلو در هفته های اخیر اشاره کردند و گفتند: دستیابی دانشمندان ایرانی به روش جدید برای درمان سرطان خون، بومی سازی یکی از تجهیزات استخراج نفت و گاز، ‌افتتاح خط آهن در بخشی از سیستان و بلوچستان که بخش مهمی از خط آهن شمال به جنوب است، افتتاح چندین کارخانه، راه اندازی اولین پالایشگاه فراسرزمینی، بهره برداری از ۶ نیروگاه برق، رونمایی یکی از بزرگ ترین تلسکوپ های جهان، پرتاب موشک ماهواره بر و رونمایی از یک موشک جدید، همه نمونه هایی از حرکت رو به جلو کشور، آن هم در زمانی است که دشمن تلاش دارد با برخی اغتشاشات مانع این حرکت شود.

رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه جوان ایرانی در همین روزهای شرارتِ دشمن، زنده و با انگیزه است، افزودند: یکی از شاخص‌های اساسی ایران‌دوستی، امیدآفرینی است، بنابراین کسانی که القای ناامیدی و بن‌بست می‌کنند، ایران‌ستیز هستند و نمی توانند ادعای ایران‌دوستی داشته باشند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: نگذارید کسانی که دشمن ایران هستند، در قالب دفاع از منافع ملی، ‌القای یأس کنند. نویسندگان، شاعران، دانشمندان، روحانیون و همه افراد تأثیرگذار امیدآفرینی کنند و شاخص ها و نشانه های امید و پیشرفت در جامعه را سرِ دست بگیرند.

علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است؛ بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد/ فریب‌خوردگان، موعظه و عاملان جنایت، تخریب و تهدید به اندازه گناه‌شان مجازات شوند

رهبر انقلاب در بخش دیگری از سخنانشان هدف اصلی صحنه‌گردانان اغتشاشات اخیر را به میدان آوردن ملت دانستند و گفتند: حالا که نتوانستند مردم را به میدان بیاورند در حال شرارتند تا بلکه بتوانند مسئولان را خسته کنند البته اشتباه می‌کنند چرا که این شرارتها موجب می‌شود مردم، خسته، و از آنها بیزارتر و متنفرتر شوند.

ایشان در این زمینه افزودند: این حوادث و جنایت‌ها و تخریب‌ها مشکلاتی برای مردم و کسبه درست می‌کند اما افراد در صحنه و پشت صحنه این شرارتها، بسیار حقیرتر از آن هستند که بتوانند به نظام آسیب بزنند.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد و ملت ایران با نیروی بیشتر و روحیه تازه‌تر حرکت در میدان پیشرفت کشور را ادامه خواهد داد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، توانایی فرصت‌سازی از تهدیدها را جزو طبیعت یک ملت با ایمان دانستند و با اشاره به نمونه‌های تاریخی همچون جنگ احزاب و همچنین دفاع مقدس، خاطرنشان کردند: در جنگ احزاب که همه طوایف مشرکان به میدان آمدند، نه تنها دلهای مؤمنان نلرزید بلکه با یادآوری وعده خداوند، بر ایمانشان افزوده شد و از این تهدید، فرصت ساختند همچنانکه ملت ما نیز در دفاع مقدس و در مقابل جنگ احزاب و پشتیبانی همه‌جانبه دنیا از متجاوز، تهدید را به فرصت تبدیل کرد و به همه دنیا نشان داد شکست نمی‌خورد.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: سابقه فرصت‌سازی مردم ایران در دفاع مقدس موجب شد تا همین امروز هم هر گاه دشمنان به فکر استفاده از برگ نظامی می‌افتند متوجه باشند که ملت ایران شکست‌ناپذیر است، همچنان‌که بارها به آمریکایی‌ها و مخالفان خود گفته «آمدن‌تان با خودتان است اما رفتن‌تان نه» و در صورت تجاوز، گرفتار و نابود خواهید شد.

ایشان حماسه ۲۵ آبان ۱۳۶۱ و اعزام پر شور و انگیزه‌تر جوانان دلاور اصفهانی به جبهه‌ها را نمونه دیگری از فرصت‌سازی از تهدیدها برشمردند و گفتند: در اغتشاشات اخیر نیز ملت از این به‌اصطلاح تهدید، فرصت ساخت و حقیقت و جهت‌گیری خود را در راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان که با همه سالهای قبل متفاوت بود با شعار علیه آمریکا نشان داد.

علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است؛ بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد/ فریب‌خوردگان، موعظه و عاملان جنایت، تخریب و تهدید به اندازه گناه‌شان مجازات شوند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نمونه دیگری از تجلّی فرصت‌سازی ملت را تشییع شهدای اغتشاشات اخیر اعم از شهدای مردمی، امنیت و شهدای بسیجی و انتظامی دانستند و گفتند: جوان ناشناخته‌ای همچون روح‌الله عجمیان به شهادت می‌رسد اما جمعیت عظیم مردم در نقطه مقابل خواست دشمن به صحنه می‌آیند و می‌گویند شما جوان ما را به شهادت رساندید ولی ما همگی پشت آن جوان هستیم.

ایشان فرصت دیگر ساخته شده از دل اغتشاشات را، عیان شدن چهره صحنه‌گردانانِ مدعیِ طرفداری ملت ایران برشمردند و افزودند: عداوت با همه خواسته‌ها و مقدسات ملت ایران یعنی دشمنی با اسلام، قرآن‌سوزی، مسجدسوزی، دشمنی با ایران و سوزاندن پرچم و بی‌احترامی به سرود ملی، چهره صحنه‌گردانان واقعی را روشن کرد.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: ادعا می‌کنند طرفدار ملت ایران هستند در حالی‌که ملت ایران، «ملت مسلمان» و «ملت قرآن و امام حسین» است؛ آیا کسانی که به امام حسین و به اربعین و راهپیمایی میلیونی آن اهانت و بی‌حیایی می‌کنند، طرفدار ملت ایران هستند؟

ایشان در تبیین چگونگی برخورد با عناصر مرتبط با اغتشاشات بر ضرورت تفکیک صحنه‌گردانان، فریب‌خوردگان، عاملان جنایت و افراد پول گرفته تأکید کردند و گفتند: این افراد یکجور نیستند. کسی را که بی‌توجه به خواست حقیقی دشمن، با او همراهی کرده یعنی فریب خورده اما جنایتی نکرده است چه دانشجو باشد چه غیر دانشجو، باید متنبّه و موعظه و هدایت و بیدار کرد و با پرسش از او که آیا این حرکت موجب پیشرفت کشور است یا ضدّ آن، او را به فکر کردن وادار و هوشیار کرد تا با دشمن هم‌صدایی نکند و به تعبیر امام بزرگوار همه هر چه فریاد دارند بر سر آمریکا بزنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حکم عاملان جنایات اخیر را متفاوت خواندند و تأکید کردند: عاملان جنایت، قتل، تخریب یا تهدید به آتش زدن دکان و ماشین کاسبان و مردم، و آن کسی که با تبلیغات آنها را وادار به این کارها کرده، هر یک باید به اندازه گناهشان مجازات شوند.

ایشان در این زمینه افزودند: البته مجازات باید به‌وسیله قوه قضائیه‌ ای که با قدرت و سلامت و پر انگیزه است انجام شود و هیچ‌کس حق ندارد خودسرانه و به خیال خود دست به مجازات بزند.

ایشان با اشاره به تعبیر امیرالمؤمنین از پیامبر اکرم به طبیبی که هم داغ دارد و هم مرهم، استفاده بجا از مجازات و نصیحت را مورد تأکید قرار دادند و افزودند: تا این ساعت بحمدالله دشمن شکست خورده است اما دشمن هر روز کید و مکری دارد و با شکست امروز، ممکن است سراغ اقشار مختلف همچون کارگران و زنان برود اگرچه شأن بانوان و کارگران با شرف ما بسیار بالاتر از آن است که تسلیم بدخواهان شوند و فریب آنان را بخورند.

رهبر انقلاب با اشاره به بکارگیری ترفند «لشکرسازی کاذب» و «انبوه‌سازی دروغ» در رسانه‌های ضد ایران با هدف تأثیرگذاری بر افراد غافل و بی‌خبر، گفتند: آنچه واقعیت دارد، حضور انبوه مردم در میدانهای مختلف دفاع از انقلاب، و تودهنی آنها به بدخواهان است.

علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است؛ بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد/ فریب‌خوردگان، موعظه و عاملان جنایت، تخریب و تهدید به اندازه گناه‌شان مجازات شوند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان، مشکلات اقتصادی را یک واقعیت خواندند و افزودند: نامگذاری سالهای متعدد با شعارهای اقتصادی و تأکید به مسئولان برای علاج این مشکلات، با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد صورت گرفت اما دهه نود از لحاظ اقتصادی دهه خوبی نبود و اگر به آن توصیه ها عمل می کردند و اقدامات لازم را انجام می دادند، وضع امروز کشور و مردم متفاوت می شد البته تحریم ها هم در مشکلات مؤثر بود.

رهبر انقلاب با اشاره به تلاش جدی و در برخی موارد مؤثر مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی گفتند: تلاش بیشتر دستگاه ها و همکاری و همدلی و هم افزایی مردم و مسئولان، زمینه ساز حل مشکلات موجود خواهد بود و ان‌شاءالله در این زمینه نیز مشت محکمی بر دهان دشمن زده خواهد شد.

رهبر انقلاب در آغاز سخنانشان مردم اصفهان را حقیقتاً شایسته تمجید دانستند و افزودند: اصفهان شهری با هویت کامل ایرانی و اسلامی و شهر زنده‌ی علم و ایمان و هنر و جهاد است.

ایشان، استان اصفهان را عالم‌پرور خواندند و با تجلیل از علمای پرشمار این منطقه گفتند: اصفهان شهر ایمان و محبت به اهل‌بیت و شهر میراث‌های ارزشمند و کم‌نظیر هنرهای مطلوب ایرانی است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تشریح جلوه‌هایی از عمق هویت انقلابی مردم اصفهان گفتند: اصفهان اولین شهری بود که در حکومت ستم‌شاهی در آن، حکومت نظامی برقرار شد.

ایشان با اشاره به حماسه آفرینی های لشکر امام حسین (ع) و لشکر نجف به عنوان دو لشکر رزم آور استان اصفهان افزودند: تقدیم حدود ۲۴ هزار شهید، دهها هزار جانباز، هزاران آزاده و وجود خانواده های سرافرازی که از ۲ تا ۷ شهید تقدیم اسلام و انقلاب و ایران کرده اند، اسناد افتخار و نشانه های هویت انقلابی و جهادی استان است که پاسداری از این آثار پرعظمت، وظیفه هر انسان با وجدان است.

رهبر انقلاب با اشاره به تشییع حدود ۳۶۰ شهید در ۲۵ آبان ۱۳۶۱ در اصفهان گفتند: این همه جوان خونین پیکر می توانست یک شهر را از درد و غم فلج کند اما اصفهانی ها با روحیه و انگیزه مضاعفِ ایمانی، همان روز جوانان بیشتری را به جبهه ها فرستادند و کاروان عظیم کمک های خود را راهی مناطق جنگی کردند.

علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است؛ بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد/ فریب‌خوردگان، موعظه و عاملان جنایت، تخریب و تهدید به اندازه گناه‌شان مجازات شوند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مقابله با فتنه ها را از دیگر خصوصیات برجسته مردم اصفهان برشمردند و گفتند: در این چهار دهه هر وقت لازم شده مردم اصفهان در دفاع از اسلام و انقلاب سینه سپر کرده و وارد میدان شده اند.

ایشان با اشاره به گله های مردم اصفهان در عین برخورداری از ویژگی های انقلابی و ایمانی گفتند: مسئله آب اصفهان مهم است و مسئولان دولتی که برنامه های خوبی برای حل این مشکلات دارند باید در کار و تلاش بیشتر، شب و روز نشناسند.

رهبر انقلاب، فداکاری و جهاد مردم دیگر شهرهای کشور را در کنار مجاهدت‌های مردم اصفهان باعث پیروزی کامل و درخشان ایران در دفاع مقدس خواندند و افزودند: جوانان، واقعیات آن آزمایش کم نظیر را نمی دانند که چگونه ملت ایران بدون هیچگونه حمایت در مقابل همه دنیا و کمک های همه جانبه ناتو، ورشو، امریکا و شوروی سابق و اروپا به صدام، ایستاد و پیروز شد.

در ابتدای این دیدار، نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه اصفهان، مردم اصفهان را پیشتاز میدانهای فداکاری برای انقلاب و خدمات اجتماعی خواند و گفت: جمهوری اسلامی نیز متقابلاً خدمات وسیعی در بخش‌های زیرساختی همچون راه‌سازی و اتصال شهرها و روستاهای استان به شبکه‌های آب، برق و گاز انجام داده است البته مشکل آب اصفهان بخصوص در بخش کشاورزی هنوز برطرف نشده است که امیدواریم با اهتمام دولت جدید این مشکل نیز حل شود.

منبع: دفتر مقام معظم رهبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 165
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 32
 • IR ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  جانم فدای رهبر
  • IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   28 35
   آمین!
  • IR ۱۴:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   24 41
   زنده باد ایران اسلامی و رهبر عزیزمون
  • IR ۱۵:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   18 29
   از مهمترین کلیدواژه های سخنرانی امروز رهبر عزیز و حکیم، عبارت «امتداد داخلی» دشمن بود: «متأسفانه دشمن یک امتداد داخلی هم دارد که آنها هم تلاش دارند با استفاده از روزنامه ها و فضای مجازی، القای یأس و ناامیدی بکنند... مشکل اقتصادی داریم که ان‌شاءالله حل خواهد شد اما در بخش های دیگر در حال پیشرفت هستیم البته همه تمرکز بر این است که نسل جوان از این پیشرفت ها آگاه نشود، به همین علت دشمن و امتداد داخلی آن، این پیشرفت ها را کتمان و یا کوچک نمایی می کنند.»
  • IR ۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   21 29
   لعنت بر غرب، دشمن پیشرفت ایران عزیز
  • IR ۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   20 32
   این جمله عالیست :«علت عصبانیت غرب، پیشرفت های جمهوری اسلامی است». از ادعای ناتوانی ایران در آفتابه ساختن در زمان نوکرشون پهلوی، رسیدیم به ساخت موشک هایپرسونیک و درمان سرطان و واکسن کرونا و... ، عصبانی اند چون ما رو ماکزیمم آفتابه ساز میخوان
  • IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   14 22
   غربی ها از پیشرفت و امید و شادی ایرانی ها متنفرند، ازجمله در فوتبال. برای همین نوکراشون رو اجیر کردند تا نکنه فوتبال ایران پیشرفت کنه و باعث شادی و امید ایرانیان بشه. فوتبالیست ها جوابشون رو بدهند
  • IR ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   17 14
   حمله صدام، ترور مجاهدین خلق، تحریم و آشوب تروریستی آمریکایی اخیر همه حداقل ۲ نقطه مشترک داشتند: ۱-ایجاد غم و غصه و ناامیدی در ایرانی ها ۲-مانع پیشرفت ایران شدن. اما به لطف خدا شکست خوردند و بیداری بیشتر و اتحاد بیشتر برای ایران عزیز آوردند.
  • IR ۱۵:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   16 24
   مردم توی دهن دشمن زدند و «پیشرفت ایران» رو انتخاب کردند، نه «آتش و خون و پسرفت» رو. مردم عزییییییییییییز ایران
  • IR ۱۵:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   22 28
   خدا حفظ کنه رهبرمون رو
  • IR ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   18 21
   آيت‌الله حسن‌زاده آملي فرمودند:رهبر عظيم‌الشأن‌تان را دوست بداريد، عالمي،‌ رهبري، موحدي، سياسي، دينداري، انساني، رباني، پاك منزه، كسي كه دنيا شكارش نكرده، قدر اين نعمت عظمی را كه خدا به شما عطا فرموده، قدر اين رهبر ولي وفي الهي را بدانيد، مبادا اين جمعيت ما را، مبادا اين كشور ما را، مبادا اين كشور علوي را، اين نعمت ولايت را از دست شما بگيرند. خدايا به حق پيامبر و آل پيامبر سايه اين بزرگ‌مرد، اين رهبر اصيل اسلامي حضرت آيت‌الله معظم خامنه‌اي عزيز را مستدام بدار.
  • IR ۱۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   16 25
   درود بر رهبر آزادگان زمان
  • IR ۱۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   8 19
   من هم فدایی رهبرم
  • IR ۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   5 9
   «حضرت آقا ضمن تاکید بر مجازات اغتشاشگران و محرکان داخلی فرمودند: اگر به تذکرات گوش میدادند وضع اقتصادی الان اینگونه نبود» یعنی حجت بر دستگاههای امنیتی قضایی برای بازداشت سریع و محاکمه ترک فعل کنندگان و پول، دلار و سکه پاشان و رانتسازان (که با عملکردشان خصوصا ۸سال اخیر در نارضایتی و اغتشاش اخیر دخیلند) تمام گردید.
  • IR ۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 6
   من برخی قضات دادسرای فرهنگ و رسانه را می‌شناسم بعضا کاملا سکولار و اصلا اراده و اعتقادی برای برخورد ندارند لذا دادسرا و دادگاه انقلاب باید ورود کند برای این سلبریتی های حامی اغتشاش
  • IR ۰۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   5 7
   ای غرب از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر
  • دادا IR ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   3 5
   پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.
 • IR ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  41 49
  کاش یکی از مردم مستقیما به رهبری گزارش میداد. یکی از بدیهای این نا آرامیها این بود که الان دولت یک بهانه دیگر برای ناکارآمدی وزرایش پیدا کرد بعد از بی کفایتی حسن!
  • IR ۱۴:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   20 15
   تو هنوز خیال میکنی رهبری از اوضاع خبر نداره
  • IR ۱۴:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   15 35
   اولا رهبری کاملا بر اوضاع مسلطند دوم اینکه این دولت اهل کاره و مثل دولت فشل حسن نیست
  • IR ۱۵:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   9 25
   دولت رئیسی عزیز اهل بهانه نیست، اهل کاره. واکسن و برق تابستان و ... اینو نشون داد
  • IR ۲۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   16 2
   آره خیلی اهل کاره
  • IR ۱۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 0
   رهبری کاملترین گزارشها را از منابع مختلف دریافت میکنن
 • IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  74 65
  ای جانم به فدای رهبر
  • IR ۱۴:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   20 14
   آمین!
 • حمید IR ۱۴:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  31 31
  کنش اجتماعی و اغتشاش رو با داستان و افسانه از طریق رسانه شروع میشه بعد براساس تراژدی پی در پی هیجانات برانگیخته میشه که به نوعی در تجربه وحس مشترک اغتشاشگران وجودداره وهر کسی نقشی به خیال خودش انجام میده و ارضا میشه که خیال میکنن دنبال خیر مشترک و جمعی هستند
  • IR ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   10 10
   کیه ندونه کارهای مصی وهمپالگیهای کثیف وفاسدودروغگویش را
  • IR ۲۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 8
   دقیقا هنوز دو ماه نگذشته ، مهسا ، داستان و افسانه بود
  • IR ۲۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   4 1
   توَهم حاد داری
  • IR ۱۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   1 1
   بله
 • IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  49 41
  اغتشاشگران جریمه نقدی کنید. که وازارت بهداشت بتواند آمبولانس جدید وپیشرفته خریداری کنه .دل مردم شاد بشه. و برای اغتشاشگران عبرت بشه آمبولانس و وسایل بیت المال خورد نکنن. هرفردی که نیروی انتظامی بازداشتش کرده.باید براش پرونده درست بشه و جریمه نقدی بدهد.
  • IR ۱۴:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   5 0
   :)
  • IR ۱۴:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   11 6
   قاضی کی بودی تو ؟
  • IR ۱۸:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   8 2
   باشه دیگه چی؟!!!
  • IR ۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   5 0
   😂😂😂 خب بدهکار میشه
  • IR ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 2
   موافقم
 • NL ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  9 34
  بیشتر از سر حسادت
 • US ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  12 24
  دل با صحبتهای این ابرمرد دوران آرام میگیره
 • IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  9 24
  خدا حفظتون کنه ما قدر شما رهبر فرزانه رو میدونیم و شاکر خداوند و دعاگوی شما هستیم.. عزت و ذلت دست خداست،، خدا که بخواد به این مملکت و مردمش عزت میده و دشمنان بدکار و بدکردار رو رسوا و ذلیل می‌کنه.
  • IR ۱۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   4 6
   انشاءالله
 • IR ۱۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  10 20
  روحی لک الفداء اقاجان اگر شما اشاره بکنی با زن و بچه و پیروجوان می رویم بسط همشون جمع میکنیم . جانم فدای رهبر عزیز تر جانم سید علی خامنه ای .
  • IR ۱۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   6 7
   آمین!
  • IR ۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   0 5
   دولت ، مجلس ، قانون
 • IR ۱۴:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  7 19
  بساط اغتشاشگران را مردم جمع خواهند کرد
  • IR ۲۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   9 3
   مردمی راکه اغتشاشگرمینامید کی هستند؟
  • IR ۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   4 0
   پس دولت پشمه؟
  • ایمانی IR ۱۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
   0 0
   اغتشاشگران جزو مردم نیستند.
 • قاسم سلیمانی IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  8 23
  خوشبحالمون که همچین آقایی داریم . خدا حفظش کنه وقتی ادم صحبتهاشو گوش میده آرامش عجیبی پیدا میکنه
  • IR ۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 5
   اولین مساله امنیت ملی ایران ـــ پرورش جوانان توسط اسب تروآ ی آمریکا ــ فرمانده کل ارتش ؛ امیر موسوی: آمریکایی‌ها، ۱۰ سال پیش گفتند: سربازان ما در ایران؛ میلیون‌ها کاربر اینترنت ؛ هستند. اینترنت اسب تروآ ی آمریکا است . ادوارد اسنودن: آمریکا از اینترنت جهانی برای جاسوسی استفاده می کند. .پرورش یافتن نوجوانان ما توسط اسب تروآ ی آمریکا ؛ باید اولین مساله امنیت ملی ما قرار بگیرد.
 • DE ۱۴:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  8 20
  آقا بسیار عالی مسائل رو تحلیل کردن
 • سعید IR ۱۵:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  6 18
  نظام مقدس جمهوری اسلامی حیوانات درنده تری از این سگ های وحشی را رام کرده و قلاده زده . تکلیف اختشاشگر که معلومه ، آن دسته از افرادی هم که فریب خورده اند ، فرصت زیادی برای تعیین موضع ندارند . فقط یادشان باشد که به غلط کردن روز آخر نیافتند .
  • IR ۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 6
   دقیقا
  • IR ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 2
   دقیقا
 • IR ۱۵:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  12 3
  انتقال آب به اصفهان و یزد و کرمان سمنان با هدف توسعه کشاورزی
 • خلیل IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  6 18
  اولاً اینکه جانم فدای رهبر دوم از اینکه چنین رهبر با درایتی دارم بسیار خوشحالم سوم سعی میکنیم طبق فرمایش ایشان امید را در جامعه زیاد کنیم چهارم خداوند این امتداد داخلی که رهبر فرمودند را بی آبرو و مفتضح کند و انشاالله هر چه زودتر مردم اینها را بشناسند این پیاده نظام آمریکا و اسرائیل را
  • IR ۱۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   7 9
   ان شاالله این انقلاب به انقلاب حضرت حجت متصل خواهد شد
 • GB ۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  4 16
  اختشاش گران و جانیان گستاختر شدند , با این قشر باید از موضع قدرت حرف زد .
  • IR ۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   9 3
   از کجا مطمینی اگر موصع قدرتت رو بیشتر کنی اونها هم قویتر نشن ؟
  • ایمانی IR ۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 1
   احسنت.
  • ایمانی IR ۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 1
   احسنت.
  • IR ۱۶:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 0
   شما میگین اغتشاش ما میگیم اعتراض
  • حقگو IR ۱۸:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
   0 0
   اعتراض هیچوقت اغتشاش نمیشه. اینکه جان ومال مردم را از بین ببرند اسمش اعتراض است.؟! در کجای دنیا ازبین بردن جان ومال اسمش اعتراض است.؟!
 • IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  5 12
  غربی ها از پیشرفت و امید و شادی ایرانی ها متنفرند، ازجمله در فوتبال. برای همین نوکراشون رو اجیر کردند تا نکنه فوتبال ایران پیشرفت کنه و باعث شادی و امید ایرانیان بشه. فوتبالیست ها جوابشون رو بدهند
  • IR ۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 2
   فوتبال نون و اب میشه ؟
 • کاظم IR ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  17 0
  متاسفانه در زمینه اقتصادی ایران بسیار عقب‌ماندگی دارد و همین بستر اعتراضات را فراهم می کنند
  • IR ۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   4 4
   عقبماندگی در حد اتم
  • IR ۱۴:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 0
   هم هسته ای داریم هم جبهه شیاطین زوروزروفسادوکسری بودجه بینشون اختلاف ودشمنی وتهدیدبه هم است
 • DE ۱۵:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  9 10
  اگر ایران به امریکا امتیاز بده و از استقلالش صرف نظر کنه و مثل عربستان حرف گوش کن امریکا باشه فوراً تمام اغتشاشات و اعتصابات و ناآرامی ها تمام میشه . فکرکردید این اغتشاشات خودجوشه ؟
  • IR ۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   6 2
   ایران چه امتیازات خاص و منحصر به فردی در حد و اندازه های امتیازات عربستان داره که برای غرب وسوسه انگیز باشه ؟ دو تاش بوگو
 • IR ۱۶:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  7 15
  علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است
  • IR ۱۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   6 10
   عصبانی باشند و از این عصبانیت بمیرند
 • US ۱۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  6 11
  معلومه که دشمن تحمل ورود ایران به حوزه ی ابرقدرتها را ندارد
  • IR ۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 5
   ولی بخواهند یا نخواهند این میر برای ایران یکطرفه س. چون تمام علوم بومی شده اند
 • IR ۱۶:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  6 9
  سلام بر رهبرم امام خامنه ای عزیز
 • IR ۱۶:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  6 9
  ما نه انرژی اتم داریم نه هایپر سونیک داریم وهمش شعار میدهیم وانواع هزینه های جانی ومالی میدهیم برای چیزنداشته!/چهارتا موشک وپهپاد هن هم دازیم که خیلی بچه ها توخونه هاشون دارند=حالا اینها برای چی ناراحتند!؟ از طرف یه مزدور سعودی خخخخخخخخخخخخخخ
  • IR ۱۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 7
   به حول و قوه الهی ای انقلاب به رهبری امام خامنه ای در اوج خواهد بود
  • ایرانی IR ۱۸:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   2 3
   خودت متوجه شدی چی گفتی واضحتر بگو ماهم بدانیم.!
  • رسول IR ۱۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   2 3
   منظورت چیه؟!
  • IR ۱۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   2 2
   منظورم اینه که ما همه ی اینا رو دارمیم و دشمن هم اینو میبینه و میدونه. دشمن میدونه ما داریم از مرز یک کشور معمولی خارج شده و وارد عرصه ی ابرقدرتها شده ایم و برای همین چه با شورش و اغتشاش و چه با القای خودتحقیری میخواد جلوی این ورود رو بگیره. منتها اینو باید جوانان ما بفهمند و همراهی نکنند با نقشه های دشمن
  • ایرانی IR ۱۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   2 3
   خودت رو مسخره کن مزدور سعودی...!!!
  • ایرانی IR ۱۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 3
   خداروشکر همه چی وهمه پیشرفت هاراداریم چشم دشمنان اسلام و مسلمین جهان کور باد.
  • IR ۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 2
   اینقدر نظرات انتقادی را تغییر میدهند که اصل مطلب را نشود رساند
  • IR ۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   2 1
   ایرانی // ۴ تا از این همه چیزها در صنعت و اقتصاد که میگی داریم و باعث کوری چشم دشمنان شده بگو ، جهاد تبیین کن؟
  • IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   0 2
   بذار اونا بگن نداریم. از سوزشون هست. به لطف خدا داریم و خوبشم داریم
  • ایرانی IR ۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 1
   4 تا پیشرفت که چیزی نیست انقدر تعداد پیشرفت زیاده قابل بیان نیست. کمی خودت دقت کنی متوجه میشوی. مرز انتقاد ومسخره وتوهین هم فرق دارد که چند پیام بالاتر گفته.
  • IR ۲۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 2
   جانم فدای رهبر.
  • ایرانی IR ۰۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   1 1
   مشرق چرا جواب جوابم را فوری چاپ کردی ولی جوابم به جوابها را تا حالا چاپ نکردی.؟! که تبیین بشود.
  • ایرانی IR ۰۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   1 1
   مشرق کسیکه 4//پیشرفت گفته وتبیین خواسته چاپ کن تا تبیین بشود.
  • ایرانی IR ۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   1 0
   خوبست توکه گفتی 4//پیشرفت متن خبر را بخوانی تا بدانی چقدر پیشرفت داشته ایم.
 • IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  7 16
  ما منتظر اشاره رهبری برای جارو کردن اغتشاشگران هستیم
  • IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   7 5
   اغتشاش یا اعتراض؟
  • IR ۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   11 4
   بیا جلو در خونه ما رو هم جارو کن خاک اندازم بیار
  • ایرانی IR ۱۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 4
   احسنت عالی.
  • ایرانی IR ۱۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 5
   احسنت عالی.
  • IR ۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   0 8
   لبیک یا خامنه ای
  • IR ۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 4
   اغتشاش و آدم‌کشی با دستور صهیونیست‌ها، مفهوم شد کلنگی؟
  • IR ۰۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 2
   اون لحظه هم میرسه صبور باش برار
 • IR ۱۷:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  5 5
  پیشرفتها چشم دشمنان را کور خواهد کرد ان شاالله
  • IR ۱۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   2 5
   سلام ان شاءالله اصله
  • IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   0 2
   انشالله
 • IR ۱۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  8 10
  دلمون آروم شد با صحبتهای رهبری
 • شهرام IR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  2 2
  در همین حد کشش هست و باید امید رو زنده کرد
 • علی IR ۱۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 3
  سلام، بیشتر باید روی افکار عمومی کار کرد
  • IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 1
   اول رو جیبشون کار کن
 • CA ۱۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  3 7
  خدا پشت و پناه رهبر عزیزمون و مردم ایران است
 • IR ۱۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  5 7
  ای رهبر آزاده آماده ایم آماده
 • هومن IR ۱۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  3 5
  صد در صد ما الان تو منطقه به عنوان یک بازیگر حضور داریم و همچنین توانسته ایم به یکی از قدرت های جهانی(در حوضه نظامی) تبدیل شویم و دیگه کشور های مدعی نمیتونن در مقابل ایران قد علم کنن،در حوضه اقتصاد هم مسئله و صورت مسئله وجود داره اگه بخوایم صورت مسئله را حل کنیم به جایی نمیرسیم و اگه بخواهیم مسئله را حل کنیم باید از افراد متفکر و خلاق در جامعه استفاده کنیم چرا بعضی از نخبه های خلاق جامعه دارند از ایران فرار میکنن؟چون از اونها استفاده نمیشه و اگر نه ما الان چنتا امیر کبیر داشتیم که به دنبال توسعه مملکت بودند،منظورم اینه که باید از ظرفیت ها استفاده کنیم،در بحث اقتصاد و تورم هم متاسفانه نتوانسته ایم کار زیادی انجام دهیم و اینو باید قبول کنیم،الان شما می‌بینید چقدر پول داره در بازار های مختلف جابه جا میشه ما باید حجم این پول را کاهش دهیم(خب بنده اقتصاد نخوانده‌ام) تورم بالای چهل درصد هست و مردم از این قضیه بشدت ناراضی هستند متأسفانه یه عده اغتشاشگر دارند تمام زیرساخت ها را نابود می‌کنند باید جلوی این عده گرفته بشه اینها تحت تأثیر رسانه های معاند هستند و ابزار دست بیش نیستند رسانه هایی همچون بی بی سی و غیره نمیتونن پیشرفت ایران را ببینند و کلا با ایران خباثت دارند و شیاطینی بیش نیستند هر گاه ایران یه پیشرفت حالا چه بزرگ چه کوچک میکنه اینها صداشون در میاد...ببخشید دیگه خیلی طولانی شد و امیدوارم از از دیدگاه بنده درست تعبیر بشه.
  • IR ۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   5 4
   قدرت نطامی بدون قدرت اقتصادی ،طبل تو خالیه
  • IR ۱۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   3 0
   مشکلات اقتصادی ناشی ازرانت ویکدرصدی سرمایه دارشدن رقیق درمسئولین که جرم هم هست وباشفافیت بایدبااین جرم مقابله بشه هست که مطالبه رهبرهم شفافیت است ولی نشریه اقتصادبین المللی ایران راصاحب کمترین بدهی وبیشترین رشدبومی علم داردوانبارهای موشکی وبازدارندگی قدرتمندی داردوتاسیسات بومی اش راانجام داده والان وقت رشدوابرقدرتی دراقتصاداست وعوارض مثل مجروح وبیماروخودکشی ودائم الخمرناشی ازفسادوخشونت وسلاح ومخدرلیبرالیسم راهم ندارد
 • نازنین IR ۱۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  4 8
  چقدرهبرمهربون ودلسوزی داریم لعنت به بدخواهانش
 • IR ۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  5 4
  پیشرفت یک حکومت اسلامی قطعا برای غرب دردسر ساز است چون اونها ادعا دارند یک حکومت دینی هیچ موفقیتی نمیتونه داشته باشه. و موفقیت ایران میتونه حتی بنیانهای حکومت لیبرالی و سکولار را به لرزه در بیاره
  • IR ۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   4 1
   دو تا موفقیت رو بگو
  • IR ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   2 1
   تولیدواکسن نانو هسته ای ولیزری وکشتی اقیانوس پیما کاملابومی مثل ناسا هم نیستیم که چندملیتیه ووقتی روسیه تحریمشون کرد ماهواره برهاش مثل بستنی قیفی جدیداسقوطمیکنه اهان ماهواره بریادم رفت وهزاران نمونه دیگر
 • IR ۱۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  7 7
  دید بلند رهبری باعث وسعت خاطر و آرامش درونی میشه علیرغم اینکه در این هفته ها بسیار آشفته بودیم و نگران
 • IR ۱۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  5 9
  امپراطوری باستانی ایران دوباره زنده شده است و اینبار مردان امپراطوری برای شاه جهان مهدی فاطمه خواهند جنگید.
  • IR ۲۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   3 6
   هژمونی ایران اسلامی
  • IR ۲۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   0 2
   به لطف خدا
 • IR ۱۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  6 9
  خدایا از عمر من کم و به عمر رهبرم بیفزای
  • بابک IR ۲۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   6 3
   ایشالله
  • IR ۲۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   7 1
   پس برو مدافع امنیت بشو
  • رسول IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
   0 0
   احسنت منم همینطور.
 • سعید IR ۱۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  6 10
  دو تا شبکه با ۴ تا زن معلوم الحال و یک زن وطن فروش مثل مصی علی نژاد و چند تا دختر مدرسه ای وعده ای اراذل و اباش آرامش مملکت را بهم ریختند
  • IR ۲۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 6
   اونام تو گونی میان عجله نکن
 • IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  5 4
  توکل بر خدا
 • IR ۱۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 5
  ای جانم به فدای چنین رهبر حکیم و فرزانه ای خدایا تو حافظش باش از هرگونه بلیات و دشمنان داخلی و خارجی و شر شیاطین اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم واهلک عدوهم اجمعین
 • مهدی یار IR ۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 4
  جانمان فدای رهبر عزیزمان امام خامنه ای. حفظه الله.
 • مهدی یار IR ۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 3
  جانمان فدای رهبر عزیزمان امام خامنه ای. حفظه الله.
 • IR ۱۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 3
  ان شاالله به زودی رونق و جلوه پیشرفت های کشور توی زندگی مردم لمس بشه
 • IR ۲۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 3
  براستی دشمن تا حال باخته. بزودی شاهد شکوه کشور و زندگی عالی در کشور خواهیم شد
 • IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 2
  مشرق حواست باشه
 • IR ۲۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 2
  اگر نفوذیهای دشمن را کنار بگذاریم این پیشرفتها باعث بهتر شدن اوضاع مردم خواهد شد
 • IR ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 3
  ما آماده ایم برای اطاعت از دستورات رهبری
 • IR ۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 3
  به لطف خدا غرب در مقابل ایران بزرگ زانو خواهد زد
 • محتشم IR ۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  4 2
  آیه ای از کوثری / خامنه ای امتداد ادم و نوح و حسین ع است / سبک زندگی ما حسینی است و تا مهدی عج در این راه پاینده هستیم
 • IR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 2
  یک کشور تروریست اروپایی هست که ضربات بسیاری به مردم ایران وارد کرد و مردم شهید و جانباز بسیار در اثر این حملات دادند البته شهدا و جانبازان بسیاری که حتی در این زمره نامشان قرار نمیگیرد و لیبرالیسم با این همه ضربات فکر میگرد ایران میپاشد ولی اتفاقی نیفتاد برای همین فوق العاده عصبانی هست
 • IR ۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 2
  به یاری خدا با رهبری خامنه ای کبیر قدس را فتح خواهیم کرد. اگر دنیا جلوی این سید عظیم الشان بایستد خودش تنها پیش میره.
 • BE ۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 1
  کابالیست و فراماسونها شیطان پرست هستند. آنها با تحقیر و فساد کنترل می کنند. آنها مانند موریانه ها ستون های جامعه را می خورند. خانواده گلبول قرمز یک جامعه سالم است. نقش ها و هویت ما و همچنین حمایت عاطفی و مادی لازم را برای ما فراهم می کنند. این تضمین می کند که جوانان به درستی به دنیا می آیند، دوست داشته می شوند، و به درستی بزرگ می شوند و از سالمندان مراقبت می شود. خانواده ما حلقه ما در زنجیره ابدیت است. بنابراین شیطان پرستان همیشه خواهان نابودی آن بوده اند. آنها به دنبال زنانی رفتند که آنها را بی ثبات، بیهوده و ضعیف می دانستند. آدم ویشااپت نوشت: «هیچ راهی برای تأثیرگذاری بر مردان به اندازه زنان وجود ندارد. بنابراین، اینها باید مطالعه اصلی ما باشند. ما باید خود را به حسن نظر به آنها تلقین کنیم، به آنها نکاتی مبنی بر رهایی از ظلم افکار عمومی و دفاع از خودشان بگویم. رهایی از هر قید و بند برای ذهن برده شده آنها تسکین عظیمی خواهد بود و آنها را بیش از پیش از کار خواهد انداخت و باعث می شود که با غیرت برای ما کار کنند، بدون اینکه بدانند که چنین می کنند. زیرا آنها در این کارزار به تحسین شخصی می پردازند.>>
 • IR ۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  1 4
  مردم آنچنان اغتشاشیون زا جمع کنن که در تاریخ بشریت درس عبرت بشه و ضرب المثل بشه براآیندگان صبر داشته باشید مردم ایران مردم نجیبی هستن اما زمانیکه کاسه صبرشون لبریز بشه دیگه کسی جلودارشون نیست در حافظه تاریخ ثبت خواهد شد
 • مهدی IR ۰۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  1 4
  زنده باد رهبر عزیز و غیور
 • US ۰۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  2 5
  لطفا بگردید دنبال رابطه بین علی دایی و مسیح علی نژاد . آیا در سفر علی دایی به امریکا بین این دو نفر تقسیم کار صورت گرفته است ؟ علی دایی به وضوح موضع خود نسبت به مسیح علی نژاد را با گذاشتن گل روی سر مسیح علی نژاد روی نقشه سیاه شده ایران را یک بار فریاد زد . چند روز پیش علی دایی در فراخوان برای حسین رونقی رفت دم در بیمارستان . امروز مسیح علی نژاد در هالیفاکس کانادا در جلسه ای در حضور حامد اسماعیلیون گفته امثال حسین رونقی رهبران آینده ایران هستند
  • . IR ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   1 2
   مسیح اشتباهه. مصی
  • . IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   1 1
   مصی
  • ایمانی IR ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   4 1
   همون ذلت برای مصی ذلیل نژاد بس که جیره خوار دشمنان اسلام است.
  • وطن دوست IR ۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   1 0
   مصی ذلیل نژاد زیاد حرف نزن، یکی از همین روزها خودت طناب دارت رو بگردنت می‌اندازی. ان شاء الله.
 • IR ۰۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  1 3
  خدا پشت و گناهت باشه سید علی عزیتر از جانمان
 • IR ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  1 2
  درود
 • IR ۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  1 2
  درود
 • IR ۱۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  4 2
  اگر در این دنیا نفهمیم که "لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است" و "ولایت فقیه، ادامه راه انبیاء است"، فهمیدن آن دنیا سودی نخواهد داشت. آیه صریحش در قرآن کریم عبارتست از: اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم. یا علی
 • ایرانی IR ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  1 2
  درود خدا بر حضرت ماه.
 • IR ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  1 2
  درود
 • IR ۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  1 2
  احسنت
 • اصغر IR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  3 1
  خانومها نباید فکر کنن فردا که همه چیز آروم شد دیگه کاری ندارند در واقع الان که شلوغی هست با حجاب و شخصیت زنها کاری ندارند ولی اینها راحت آتش به اختیار هستند
  • تهماسبی IR ۱۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 1
   منظورت رو توضیح می‌دهی.؟
  • اصغر IR ۰۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
   1 0
   طهماسبی داری ردمو میزنی؟
  • تهماسبی IR ۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
   0 1
   نه.! اصغر آقا واقعا متوجه منظورت نشدم.
  • تهماسبی IR ۲۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
   0 0
   منظورت مشرق که میخواد رد همه رو بزنه.!
 • IR ۱۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  0 2
  ان شاالله
 • IR ۱۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  0 1
  جانم فدای رهبر -مرگ بر غربگدا -مرگ بر امریکا- مرگ بر اغتشاش گر و داعشی داخلی- مرگ بر تجزیه طلب و مرگ بر تمام دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران
 • IR ۱۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  0 1
  جانم فدای رهبر -مرگ بر غربگدا -مرگ بر امریکا- مرگ بر اغتشاش گر و داعشی داخلی- مرگ بر تجزیه طلب و مرگ بر تمام دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران حالا زیرش بنویس آمین
 • IR ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
  0 1
  خبر بد برای دشمنان داخلی وخارجی وخبر خوب برای حکومت اسلامی ایران:طبق تحقیقات دانشمندان وجامعه شناسان ایران به چندین دلیل براندازی و انقلاب درایران غیرممکنه
 • عمو IR ۱۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
  0 1
  همه غرب را فاسد و کافر و بی بند وبار و نادرست نبینید. تحریمها علاوه بر منتهی شدن به استقلال بیشتر و پیشرفت بیشتر از سوی نظامها و دوایری که شناخته شده یا ناشناسند در کلام سمت راستیها هدفی جز تمرینات سخت ندارند و خاصیّت کم کردن همان علل مشکل ساز را هم .
 • عمو IR ۱۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
  0 1
  همه غرب را فاسد و کافر و بی بند وبار و نادرست نبینید. تحریمها علاوه بر منتهی شدن به استقلال بیشتر و پیشرفت بیشتر از سوی نظامها و دوایری که شناخته شده یا ناشناسند در کلام سمت راستیها هدفی جز تمرینات سخت ندارند و خاصیّت کم کردن همان علل مشکل ساز را هم .
 • . IR ۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
  0 1
  درود
 • کیوان IR ۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
  0 1
  درود
 • IR ۰۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  0 0
  همانگونه که بساط هیتلر برچیده شد بساط شرارت اغتشاشگرا هم برچیده خواهد شد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس