امیر صباحی‌فرد: اولویت ما «یک موشک، یک شلیک و یک هدف» است/ رونمایی از دستاوردهای جدید در آینده نزدیک

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به دستاوردهای جدید این نیرو گفت: در نیروی مقتدر و غرورآفرین پدافند هوایی، اولویت ما در توسعه‌ سامانه‌های موشکی «یک موشک، یک شلیک و یک هدف» است.

به گزارش مشرق، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی چابهار و ضمن بازدید از سایت‌های رادار ممان، فاشا کنارک و سایت موشکی مرصاد، توان رزمی و عملیاتی این گروه پدافند هوایی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی با قدردانی از فرماندهان و کارکنان گروه پدافند هوایی چابهار، آمادگی رزمی و عملیاتی گروه پدافند هوایی چابهار را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: امنیت آسمان در جنوب شرق کشور با هوشیاری کارکنان غیور پدافندی مستقر در این گروه پدافندی تامین می‌شود.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی چابهار روحیه و آمادگی رزمی و انگیزه خدمتی را در این گروه پدافندی موجب امیدواری دانست.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: در نیروی مقتدر و غرورآفرین پدافند هوایی اولویت ما در توسعه‌ سامانه‌های موشکی «یک موشک، یک شلیک و یک هدف» است و در سامانه‌هایی که تا به امروز در چرخه‌ عملیاتی پدافند هوایی وارد شده‌اند، این اصل مُحقّق شده است.

وی افزود: امروز ما در نیروی قدرتمند پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به میزانی از بازدارندگی رسیده‌ایم که دشمنان قسم خورده این سرزمین جرأت تجاوز به ایران عزیزمان را ندارند، عملیاتی شدن و آزمایش موفقیت آمیز باور ۳۷۳ با وجود تحریم های ظالمانه علیه کشور ما، دشمنان ایران اسلامی را غافلگیر کرده و آنها را از مرزهای هوایی ما دورتر خواهد کرد.

امیر صباحی‌فرد گفت: ما به سامانه قدرتمند باور۳۷۳ باور داریم و در آینده‌ای نزدیک از دستاوردهایی رونمایی خواهیم کرد که قدرت بازدارندگی کشور را به درجات بالاتر افزایش خواهد داد.

همچنین، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در سفر خود به چابهار با فرمانده پایگاه برادران شهید دلحامد نیروی هوایی ارتش نیز دیدار و گفت‌وگو کرد و صفا و صمیمیت و اعتماد و همدلی میان فرماندهان و کارکنان گروه پدافند هوایی چابهار و پایگاه دهم شکاری را مثال زدنی دانست و بیان کرد: این همدلی که میان نیرو های مسلح برقرار است موجب شادی و خرسندی دوستان و ملت شریف ایران و فرماندهی معظم کل قوا(مد ظله العالی) و موجب یاس و ناامیدی دشمنان ایران عزیزمان است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس