روایت حسین طائب از سناریوی موساد برای توافق هسته ای و انتخابات آمریکا و اسرائیل

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین طائب، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا می‌خواهد قلب خاورمیانه یعنی ایران را تصرف کند.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین طائب روز سه‌شنبه در نشست بصیرتی با کارکنان بسیجی آذربایجان شرقی اظهار کرد: جبهه استکبار با انقلاب اسلامی تقابل طولانی دارد، قانون امنیت ملی آمریکا سه بخش دارد که بخش اول آن تبیین وضعیت جهان، تبیین وضعیت آمریکا و چه باید کرد است.

وی ادامه داد: طبق گفته آمریکا، جهان در ربع اول قرن ۲۱ باید تبدیل به دهکده ارتباطات شود و یک ناظر بیشتر نداشته باشد تا براساس آن راهبرد خود را تبیین کند همچنین اگر آمریکا بخواهد که مغز جهان باشد باید قلب جهان را تصرف کند که قلب جهان خاورمیانه است و باید تصرف شود و تصرف خاورمیانه بدون تصرف ایران امکان پذیر نیست.

وی افزود: هر دولتی که در آمریکا روی کار می‌آید، سند امنیت آن را تغییر می‌دهد، بایدن در سند خود نوشت، دهه جدید، دهه سرنوشت سازی است و مشخص می‌کند که همگرایی جهانی با آمریکا می‌ماند یا خیر.

حجت‌الاسلام والمسلمین طائب بیان کرد: بایدن زمانی که دولت را از ترامپ گرفت با سه چالش روبرو بود، چالش اول قدرت تجدیدنظر طلبی بود که نظم نوین جهانی را شکل دهد، دوم دولت یاغی و سرکش و گروه‌های فراملی و عدم اعتماد کشورهای دوست و چالش سوم نفوذ و تأثیر گذاری جمهوری اسلامی در منطقه است که گفته می‌شود رقابت در دهه جدید، رقابت قدرت‌ها برای سرپرستی جهان است.

وی اضافه کرد: اکنون زمان تقابل جبهه استکبار و انقلاب اسلامی است؛ غربی‌ها ما را اینگونه می‌بینند که علی‌رغم مشکلات داخلی پیشرفت داریم و مدل حکمرانی ارائه می‌دهیم و چالش اساسی برای استکبار هستیم.

وی اظهار کرد: آمریکایی‌ها در آذرماه انتخابات دارند و انتخابات بین حزبی آنها برگزار می‌شود و اسرائیلی‌ها نیز آبان ماه انتخابات دارند، موساد گفت اگر توافق هسته‌ای شکل بگیرد، نتانیاهو برگشته و دوباره جمهوری خواهان برمی‌گردند، لذا مذاکرات تا بعد انتخابات متوقف شود.

وی با بیان اینکه ۲۰۲۴ سال سرنوشت سازی و ۲۰۲۸ سال تعیین کننده‌ای است، گفت: اغتشاشات را هدف‌گذاری کردند و قرار بود مهر ماه انجام شود و از دانشگاه با موضوع حجاب و مسائل صنفی شروع کنند، نیروی انتظامی هم در این مقطع درگیر مسئله اربعین بود و درگیری این سیستم برای تأمین امنیت مردم یک غفلتی در بیان روایت اول رخ داد و دشمن یک تصویر بزرگ از مسئله زن ساخته و این اتفاق سوار این موج شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین طائب افزود: ابتدا مسئله را قومیتی کردند و به قوم کرد، لر، بلوچ و در آخر اردبیل رسیدند و طرح خود را به شکست اقتدار بردند و در درون زندان اوین درگیری ایجاد کردند، کشور ما قدرت بالایی دارد و امروز همه مسئولین باید نسبت به اتفاقات پاسخگو باشند.

وی یادآور شد: در جراحی اقتصادی که اتفاق افتاد، ۳۰ میلیارد دلار برای کالاهای اساسی هزینه کردیم و باید با شتاب تند تهدیدات دشمن را عقب بزنیم و حیات طیبه را برای مردم مهیا کنیم.

وی بیان کرد: اگر در این مسیر استقامت به خرج دهیم و به نقش خود به درستی عمل کنیم و مبنای ما خدمت به مردم و مبارزه با فساد باشد، حیات طیبه فراهم می‌شود، اما باید ارزش خود را بدانیم که در این عرصه دشمنان ابتدا هویت سوزی و هویت سازی می‌کنند که اولین گام ایجاد شبهه است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران بیان کرد: شبهه دوم به فاز تردید می‌رسد، تردید در صداقت که مسئولین راست نمی‌گویند و تصویری که از فساد می‌سازند بزرگ‌تر از خود فساد باشد تا سبب ترس، تردید، گسست و ترویج کینه و نفرت شود و نافرمانی شود و به سمت تقابل و شکست اقتدار برود که اگر می‌خواهیم مقابله کنیم باید آن را خنثی کنیم،

وی با تاکید بر اینکه امروز دشمن به نشیب رسیده و فهمید نمی‌تواند کاری کند البته دوباره اقدامات خود را از سر می‌گیرد، گفت: هویت سازی دشمن شش مرحله دارد، زیر ساختی ارتباطی با مخاطبان، تبلیغ لذت گرایی و سبک زندگی غربی، شبکه سازی، هیجان سازی و تخلیه هیجان با خشونت بر علیه حکومت و علم بالا آوردن که با حضور مردم در صحنه با شکست مواجه شدند.

وی در پایان تاکید کرد: باید در خدمت رسانی و رفع موانع مردم گام برداریم تا ماندگاری آنها در پای اصول بیشتر باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 24
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 5
 • IR ۲۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
  9 6
  درود
  • CA ۰۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
   6 0
   جناب جلوی اختلاسها رو بگیرید
 • IR ۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
  4 4
  تمام مشکلات ومعضلات حکومت،کشورومردم ایران درتمام کشورهای غربی شبیه هست!؟ولی اگراینطوره پس چرا بقیه مسایل مثل آزادی بیان ویا آزادی رسانه ای ویا....مثل کشورهای غربی نیست وفقط این مسایل را ربط به اسلام میدهند!؟واسلام را اینقدر کوچک وبی فایده کرده اند که حتی درحد همین کشورهای غربی هم نیست
 • US ۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
  11 3
  یعنی آنها اینقدر در کشور و حتی داخل زندان ها نفوذ دارند؟! این بیشتر خود تحقیری هست تا اقتدار!! پس با این حساب دستگاه های امنیتی باید پاسخگو باشند
  • IR ۱۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
   1 0
   آشوب کف خیابان را اراذل و اوباش واشرار ومزدوران اجاره ای که سوابق زندان و....دارندایجادمیکنندواین افراد با دوستان خودشون درون زندان نیزارتباط دارندبه همین سادگی!وهمشون بنده پولند!
 • DE ۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
  31 16
  همه ملت ایرانی مسلمان نیست من ایرانی هستم ولی مسلمان نیستم به قوانین منطقی پایدار هستم باید چکار کنم؟ دوست نداریم خانواده ام حجابی باشند
  • IR ۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   7 21
   چه دینی هستی که حجاب توش نیست زرتشتی ها هم که خاندان هخامنشی بهش پایبندبودند درسنگواره هایشان بانوان باحجاب هستند
  • صنعتگر IR ۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   8 20
   شما دوست ندارید ؟ 98 درصد مردم مسلمان و حجاب در این کشور قانون است. کافر هم در این کشور ی=باید به قوانین احترام بکزارد. این اصل اول مدنیت است اگر معیار دوگانه بکار نبرید والا حریم ازادی دیگران را الوده بی حجابی خود خواهید کرد و این خلاف مدنیت است.
  • IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   4 14
   هر فردی در هر کشوری باید تابع قوانین آن کشور باشد. اگر یک خانم چادری در آلمان و فرانسه و انگل لیس، امنیت داشت، یهودی ها و بهایی ها هم در ایران تن فروشی آزادانه کنند.
  • حسام IR ۲۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   2 3
   اینجا بحث اقلیت اکثریت مطرح میشه
  • IR ۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   17 15
   حجاب فقط یک امر دینی نیست یک امر عقلانیست، با بی حجابی فقط آمار خیانت و گناه و تجاوز بالا میره ، نگید که عادی میشه که آماربالای فرزندان نامشروع تو غرب و تجاوز های بالای جنسی غرب تشت رسواییه
  • سید IR ۲۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   1 11
   شما همون کاری را انجام بده که مسلمانان اروپا انجام میدهند.
  • IR ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
   2 15
   مسلمان نیستی یعنی غیرت و ناموس هم نداری ؟؟؟
  • علی حقجو IR ۰۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
   1 15
   آهان. بعد معیار منطقی بودن هم حتما خودت هستی. در ضمن حجاب در همه ادیان ابراهیمی و غیر ابراهیمی هست. مساله حجاب یک راهکار عقلایی ایجاد امنیت برای بانوان و جامعه هست و ربطی به دین نداره بلکه دین تاییدش کرده
 • کارشناس IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
  2 1
  بیشتر جاسوسان و مزدوران هرکی بیشتر پول بده برا اون کار میکنند
 • IR ۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
  4 1
  یکی از همین ماموریتهایی که آقای طائب فرمودند روزنامه جمهوری اسلامی انجام می دهد میتوانید سرمقاله آنرا در سایت آفتاب منتشر کرده است ماموریت آن تشکیک و راست نگفت مسئولین یکی از 14 بندی است که روزنامه جمهوری اسلامی پیشنهاد داده حالا جا دارد اداره اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات به سرمقاله های روزنامه های مسئله دار که از روز اول دشمنان قسم خورده انقلاب را با تشکیک مردم و نسبت دروغگویی به مسئولین و ... مرتب مقاله می نویسند عباس عبدی و محمد مهاجری نیز ماموریت اصلی اغتشاشگران خارج از کشور را به خوبی اجرا می کنند
 • IR ۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
  2 0
  احسنت
 • IR ۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
  0 0
  مشرق جان از حاج آقا عکس بهتری نداری؟ یه سرچ ساده بزن عکسهای بهتری وجود داره
 • IR ۰۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
  1 0
  دوران ماه عسل موساد تمام شد لطفا یادآوری نفرمایید
 • IR ۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
  0 1
  امریکا با اسعمار دیگر کشور ها ابر قدرت شده است. اگر این امر را قبول داریم چرا باید بهانه دست امریکا بدهیم تا از خواست ملت بر ضد کشور وملت استفاده کند. باید به خواست مردم احترام گذاشت. تصور این که در خانه و رستورانی مراسم داشته باشی عده ای حمله نمایند و رشوه بگیرند. دردناک است.
 • حسین IR ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
  0 0
  آره تو که درست میگی.
 • IR ۰۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
  0 0
  بعداز43سال،شما چرا (کاری میکنیدیا کارهای که باید بکنید را نمیکنید)که آمریکا به اهدافش برسد!؟
 • IR ۱۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
  0 0
  خاورمیانه نه ؛ غرب آسیا !!!!
 • شهروند شهرستان ارومیه IR ۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
  0 0
  سلام نقد شفاف و منصفانه نیروهای دلسوز اتقلاب قابل توجه خواهد بود اگر عملگرا باشیم و توان تغییر خود را داشته باشیم و خود طبق گفته ریس محترم قوه قضاییه از خود شروع کنیم1-انقلاب را از مسجد ها شروع کردیم2-بسیجان جان برکف رهسپار جبهه ها در مساجد پرورش یافتند3-چرا دهه هشتادی ها را به شبکه های مجازی سپردیم و نتوانستیم در مساجد جذب کنیم 4-چرا به مدیریت هیت امنا مساجد نگاه نو نمی اندازیم 5-چرا امام جمعه شهرستانها به مدیریت مساجد محله ها و روستاها توجه کافی برای جذب دهه هشتادی ها نداشته است6-سخنان آیت الله جوادی آملی بیشتر مورد توجه قرار گیرد بخصوص در مورد حوزه های علمیه و جهانی شدن و سرنوشت اندلس7-شبکه مسجد جهانی محور و بستر ساز مهدویت عدالت ساز جهانی راهندازی شود 8-آیا مو توان شاهد رونق نماز صبح در مساجد محله ها و روستاها با حضور دهه هشتادی ها توسط امام جمعه ها و امام جماعت انقلابی در مساجد محله ها و روستاهای شهرستانها شد؟ 9--ودر آخر سخنان رهبر فرزانه انقلاب: مسجد اهمّیّت دارد، پایگاه است؛ همچنان‌که معروف شده در زبانها واقعاً پایگاه است. نه‌فقط پایگاه برای فلان مسئله‌ی اجتماعی، [بلکه‌] مسجد میتواند پایگاه همه‌ی کارهای نیک باشد؛ پایگاه خودسازی، انسان‌سازی، تعمیر دل و تعمیر دنیا و مقابله‌ی با دشمن و زمینه‌سازی برای ایجاد تمدّن اسلامی و بصیرت‌افزاییِ. به امید رضایت امام منتظر ظهور از عملکرد فکر و رفتار ما انشالله و توکل الله.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس