کتاب شبیه - کراپ‌شده

فائضه غفار حدادی نویسنده جوان و خوش ذوق انقلابی نهمین کتابش را در قالب یک رمان نوشته که به زودی روی پیشخوان کتابفروشی‌ها جای می‌گیرد.

به گزارش مشرق، فائضه غفارحدادی نویسنده جوان و خوش ذوق انقلابی نهمین کتابش را در قالب یک رمان نوشته که به زودی روی پیشخوان کتابفروشی‌ها جای می‌گیرد.

وی در کارنامه نویسندگی‌اش پنج کتاب با موضوع دفاع مقدس، دو سفرنامه و یک روزنوشت درباره کرونا دارد؛ ولی این بار قالب رمان را در خدمت قوت قلم و توانایی‌اش در انتخاب سوژه‌های خوب درآورده است. رمانی که حول یک هسته جذاب و مستند شکل گرفته و پر و بال می‌یابد.

پیامبر(ص) تا حاج قاسم در اثر جدید فائضه غفارحدادی

کتاب «شبیه» زندگی یک زوج دانشجوی ایرانی است که در شهر «نیس» فرانسه زندگی می‌کنند و دوست دارند فرزند زمانه خودشان باشند. اما به ناگاه اتفاقی مهیب رخ می‌دهد که نظر همه مردم شهر نسبت به آن‌ها تغییر می‌کند.

این کتاب خواننده‌اش را از خلیج فرشتگان نیس برمی دارد و با خودش به جاهای مختلف می‌برد. به بیدای عربستان، به بستنی فروشی‌های تجریش، به بندرلاذقیه سوریه و حتی به آینده و عصر پس از ظهور!

سوژه بکر رمان و جسارت نویسنده در به تصویر کشیدن مکان‌ها و زمان‌های متفاوت و استفاده از شخصیت‌های فرعی عجیب مانند پیامبر و حاج قاسم از عواملی است که به نظر می‌رسد بتواند مخاطبان زیادی را برای این کتاب دست و پا کند.

«شبیه» به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب در قالب پیش فروش می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی(https://nashreshahidkazemi.ir/) و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با تخفیف ویژه  و ارسال رایگان تهیه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس