اتفاق عجیب در بازی های دوستانه استقلال و تراکتور/ ما نباختیم؛ ۳ بار توپ را به تیر دروازه زدیم!

در روزهای اخیر با توجه به تعطیلی لیگ برتر تیم ها سعی کردند با انجام دیدارهای تدارکاتی خود را در شرایط مسابقه نگه دارند.

به گزارش مشرق، نکته عجیب در بازی های دوستانه، اعلام نتایج متفاوت از سوی تیم ها است! به عنوان مثال، استقلال در مصاف با سامیت اعلام کرد دو بر صفر و با گل های محمد محبی و امیر علی صادقی برنده شد اما کانال رسمی باشگاه سامیت تهران که یک تیم دسته سومی به شمار می رود مدعی شد در برابر استقلال با یک گل شکست خورده است و سه بار هم توپ را به تیر دروازه این تیم زده است!

بیشتر بخوانید:

تمرین استقلال تعطیل شد

این اتفاق بار دیگر به شکل تازه ای تکرار شده است؛ در بازی تراکتور و  نود ارومیه. در حالی که باشگاه تراکتور مدعی شده است این تیم در مصاف دوم خود با نود ارومیه دو گل به حریف زده است باشگاه نود ارومیه اعلام کرد این بازی با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت و تازه تیمش را به خاطر این نمایش و این نتیجه تحسین کرده است.

مدیر تیم تراکتور در این باره گفته است: "ما دو بازی تدارکاتی با نود برگزار کردیم که بازی اول را با نتیجه ۶ بر یک پیروز شدیم و بازی دوم هم ۲ بر صفر شد. من نمی‌دانم چرا باشگاه نود چنین ادعایی کرده است، اما فیلم بازی هم موجود است و به نظرم کمی در این مورد شیطنت شده است."

جالب اینکه باشگاه استقلال نسبت به ادعای باشگاه سامیت از خود واکنشی نشان نداد و به نظر می رسد طرح این ادعا برای آنها اهمیت نداشته است. آنها روز گذشته حتی شکست در برابر تیم دانشجویان را اطلاع رسانی کرده اند و نشان دادند ابایی از این ندارند که حتی شکست در بازی های دوستانه را به درستی پوشش دهند.

در عصر ارتباطات و هزاره سوم به نظر می رسد این دست از اتفاقات، تنها در فوتبال ایران رخ می دهد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس