دیدار اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با رئیس‌جمهوری

اصلاح طلبانی که تاکنون از موسوی حمایت کرده اند و در عین حال خود را حامی انقلاب اسلامی و وفادار به امام راحل معرفی می کنند باید موضع خود را در برابر میرحسین موسوی روشن کنند.

به گزارش مشرق؛ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در محکومیت اقدام موهن و کینه‌توزانه میرحسین موسوی در توهین به مدافعان حرم، بیانیه‌ای صادر کرد.در این بیانیه آمده است:

 یک بار دیگر میرحسین موسوی در ایامی مقارن با عاشورای حسینی با انتشار نوشته ای تحت عنوان مقدمه ای بر " ترجمه عربی بیانیه های جنبش سبز" در مقابل باورهای دینی و انقلابی ملت ایران ایستاد و بغض و کینه دیرینه خود را نسبت به اصول و ارکان بنیادی انقلاب اسلامی نشان داد.

 بار اول خرداد ۸۸، موسوی در حالی که هنوز رای گیری انتخابات پایان نیافته بود خود را با " اختلاف زیاد" رئیس جمهور خواند و با این قانون شکنی در برابر رای مردم ایستاد و با " اردو کشی خیابانی" و تخریب و آتش زدن اماکن و اموال عمومی و حمله به مساجد، شیرینی مردمسالاری دینی و حضور پرشکوه مردم در پای صندوق های رای را در کام ملت ایران تلخ کرد و سپس در عاشورای همان سال با آتش زدن خیمه های عزاداری حسینی و حمله به عزاداران، دشمنی خود را با اعتقادات و مقدسات مردم آشکار ساخت.

 این بار نیز در نوشته اخیر خود به دفاع از غرب و بعضی کشورهای عربی منطقه برخاسته و مدافعان حرم را سرزنش کرده و درصدد تخریب چهره روشن شهیدانی مانند قاسم سلیمانی و شهید حسین همدانی برآمده است. موسوی در دهه شصت یک سوپرانقلابی چپ گرا بود که با گرایش های سوسیالیستی خود در اقتصاد دم از عدالت خواهی می زد تا جوانان و دانشجویان را به سوی خود جلب و جذب کند. او که آن روزخود را مخالف سرسخت امپریالیسم غرب معرفی می کرد، امروزآشکارا سنگ غرب و ارتجاع منطقه یعنی آمریکا و گاو شیرده او را به سینه می زند و به نیروهای مقاومت در منطقه اعتراض می کند که چرا کاری می کنند که " غرب" آن را نمی پسندد!

 اگر قرار بود ملت ایران دست به کاری که غرب با آن مخالف است نزند، اصلا نمی بایست انقلاب می کرد. پیداست او با همین استدلال مردم مظلوم فلسطین نیز را که در دفاع از سرنوشت و سرزمین خود در برابر غرب و رژیم صهیونیستی ایستادگی می کنند ملامت و محکوم می کند.

 او این واقعیت روشن را عمدا فراموش می کند که داعش را همین غرب و آمریکایی ها به وجود آورده اند و موسوی حتی اقرار هیلاری کلینتون و ترامپ را بر اینکه داعش با پول و پشتیبانی آمریکا ایجاد شده نادیده می گیرد و مدافعان حرم و شهید سلیمانی و شهید همدانی را مقصر می داند و کسانی مانند شهید همدانی را که سالها دور از وطن در مقابل خونخواران سنگدل داعشی و حامیان آنها ایستاد و جان خود را بر سر دفاع از امنیت ایران و ملت ایران فدا کرده است را " سردار بی افتخار" می نامد.

 کافی است به یاد شکوه حضور مردم همدان در تشییع پیکر حاج حسین همدانی بیفتد و یا حضور ملت ایران را پشت سر پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در نظر آورد تا بداند چه اندازه با آرمان های ملت ایران فاصله دارد.

 کیست که نداند هدف نهایی غرب از حضور در منطقه ما و حمایت از داعش، نابودی مقاومت و اجرای نقشه های شوم استکباری غرب در کشورهای اسلامی است؟ و کیست که نداند امروزه میرحسین موسوی، یعنی همان سوپرانقلابی دهه شصت به بلندگوی غرب سلطه جو و اسرائیل غاصب و داعش خونخوار و سلطنت طلبان منفور مبدل شده است.

 میرحسین موسوی باید بداند و البته می داند که ملت ایران با تجربه تاریخی از مشروطیت تا پیروزی انقلاب اسلامی و از پیروزی انقلاب تا امروز راه خود را در اعتقاد به حکومت دینی و پیروی از آرمان های امام خمینی و رهبری آیت الله خامنه ای انتخاب کرده است. غرب رسواتر از آن است که بتوان ملت ها را از مقاومت در برابر سلطه گری غربیان بازداشت.

 اصلاح طلبانی که تاکنون از موسوی حمایت کرده اند و در عین حال خود را حامی انقلاب اسلامی و وفادار به امام راحل معرفی می کنند باید موضع خود را در برابر میرحسین موسوی روشن کنند. موسوی امروزه آشکارا بلندگوی قاتلان شهید سلیمانی و شهید همدانی و شهید اسکندری و صدها هزار شهید مومن و فداکاری است که در انقلاب اسلامی جان عزیز خود را در راه دین و دفاع از میهن و امنیت مردم ایران فدا کرده اند.

 سکوت حامیان موسوی قطعا از نظر ملت ایران به معنی رضایت آنان از مواضع موسوی است. آنها نمی توانند در تاریکخانه سکوت پنهان شوند و از کنار این رسوایی به سادگی بگذرند. میانه حق و باطل راه سومی وجود ندارد.

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 34
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • سید IR ۱۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  14 7
  جریانی که امروز با عنوان اصلاح طلب می شناسیم در واقع دنباله های غرب زده ای هستند که از دوران نهضت مشرو طیت تاکنون همواره جاده صاف کن غرب و چوب لای چرخ گذار ملت ما در این بیش از یک قرن بوده اند! نقش منفی این وابستگان به استعمار در نهضت مشروطیت و بر دار کردن و قتل علمای آن دوره و حمایت شان از رضاخان قلدر و ستیزشان با مرحوم مدرس و به شکست کشاندن نهضت جنگل و نیز نهضت ملی شدن نفت با منزوی کردن آیت اللّه کاشانی و در آخر هم انواع همکارهای مزدورانه با غرب در راه به شکست کشاندن انقلاب و جمهوری اسلامی ایران همه در یک راستاست!
  • IR ۱۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   3 1
   دولت متن توافق موفق و پیروزمندانه برجام جدید را اعلام نماید تا غربگداها درس بگیرند.
  • مردم IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   1 0
   بالاخره تکلیف چه شد؟؟؟
  • IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   5 6
   موسوی خائن اگر در سال 88 محاکمه و مجازات شده بود الان اینقدر گستاخ نمی شد که از داعش حمایت کند و به سرداران شهید مدافع حرم توهین کند.
 • IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  6 5
  نظرمیرحسین درباره ی تصرف تهران بدست داعش چیست
  • IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   3 4
   اگر مدافعان حرم نبودند الان موسوی به داعش حشر و نشر داشت !
  • IR ۱۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   3 2
   داعش رو امریکا درست کرد
 • محسنی IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  3 5
  دیر بود اما عالی بود.
 • ایمان ۱۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  4 8
  عالی
 • مصطفی IR ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  2 12
  به خدا میر حسین موسوی یک چیزی گفته فقط بخاطر اینکه می خواد سر زبون ها بیفته ایشون، فائضه هاشمی . زیبا کلام . تاج زاده و ... اینا هر دفعه می خوان تیتر بشن. بهترین برخورد با اینا هم اینه که اصلا بهشون اهمیت ندیم.
 • FR ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  3 13
  اصلاح طلبان مانن جیره گیر موسوی همه مثل هم هستن
 • م IR ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  5 2
  به نظرم همين ها بودند ويدئو استين كوتاه و شلوار جين و امثالش و ممنوع ميكردند يا يعده رو بخاطر كروات زدن و صورت تراشيدن از محل كار اخراج كردند و از اون مهمتر زمين ها و كارخانه هاي يعده رو با ترساندن و تهديد كردن ازشون بالا كشيدند !!!
  • سید IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   2 1
   نهج البلاغه، حکمت ۶۷: قَالَ عليه السلام لَا يُرَى الْجَاهِلُ إِلَّا مُفْرِطاً أَوْ مُفَرِّطاً.
 • IR ۱۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  6 11
  حیات سیاسی میرحسین تمام شده
  • حامد پلاس IR ۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   2 3
   اگه تمام شده بود تو نیاز نمی دیدی که بخودت زحمت بدی و جار بزنی؟؟؟
  • IR ۱۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   2 1
   ده سال پیش تمام شده زمانی که آن فتنه رابا چراغ سبز هاشمی شروع کرد
 • IR ۱۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  2 1
  سردار عزیز
 • IR ۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  2 4
  فراموش نکنید که موسوی سید اولاد پیغمبره
  • سید IR ۱۷:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
   4 1
   اگر اولاد پیغمبر باشه که گناهش به‌مراتب سنگین‌تره. اولاد پیغمبری که تیشه برداشته ریشه انقلابی را که بر اساس دین پیغمبر شکل گرفته، بزنه. پسر نوح هم اولاد پیغمبر بود.
 • IR ۱۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  1 3
  اصلاح طلبان با نظام ولایت فقیه و اسلام ناب محمدی زاویه دارند و به نوعی اسلام سکولار مد نطر آنهاست و هزگز از موسوی برائت نمی جویند در اینده از این طیف رفتارهای رادیکال تری در رابطه با اسلام و عاوشورا و مقاومت بروز خواهد کرد ولی انقلاب مسیر خودش را با قدرت طی خواهد کرد سلام بر شهیدان راه خدا
 • مهدی IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  1 4
  میرحسین موسوی هر آشغالی که هست
 • Mjshiraz IR ۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  1 4
  بوی تعفن سران اصلاحات درامده. ملت مسلمان وانقلابی این دستمالان یبار مصرف وکثیف اصلاحاتی راپرت کردن توسطل زباله دان تاریخ یباردرانتخابات مجلس یازدهم والانم دولت انقلابی ک انتخاب شد
 • فرصت اخر IR ۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  1 4
  چرا مجلس انقلابی در پاسخ به افاضات میرحسین موسوی حرکتی انجام نمیدهند؟ شایسته است مجلس انقلابی قانون ایثارگری رزمندگان مدافع حرم رو به تصویب برسونن تا امثال میرحسین بفهمند که مدافعان حرم تو مملکت عزیز هستن. مگه کلا چقدر مدافع حرم داریم تو کشور؟
 • فرصت اخر IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  1 2
  آقای مشرق اصلاح طلبان خودشان امثال موسوی ها رو تو دامان این مملکت گذاشتن بعد شما میگی بیان و اعلام موضع کنن؟!
 • امین IR ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  5 1
  باسلام :لطفا ازطرف خودتان در زمینه بیانیه آقای میرحسین موسوی صحبت واظهارنظر کنید ونه ازطرف ملت بزرگ ایران .
 • محمد.قم IR ۱۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  1 3
  طوفان انقلاب اسلامی داره بساط آمریکا و اسراییل و ارتجاع عرب رو یکجا درو میکنه.میرحسین و امثال میر حسین که پر کاه هم حساب نمیشن.(الم تر کیف فعل ربک باصحاب الفیل)
 • IR ۱۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  4 4
  مرگ بر میر حسین موسوی، مرگ بر کروبی ، مرگ بر خاتمی، مرگ بر جنبش خائن سبز. ما ملت انقلابی و شهید پرور ایران از حکومت، دولت و مجلس و خصوصاً قوه قضاییه خواهشمندیم سران ارشد خائن فتنه سبز، میر حسین موسوی، کروبی و خاتمی را دستگیر، محاکمه و به اشد مجازات یعنی اعدام محکوم کنند.
 • IR ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  1 3
  نگران نباشید. این ذات انقلاب است که همانند دریا، آلودگی های دریا را کنار می زند. دشمنان این ملت یکروز در قالب رجوی و مریم منافق و یکروز سروش و کدیور و یک روز مصی علینژاد ویکروز سلمان رشدی و....یکروز خاتمی و میرموسوی خود را نشان می دهند و تاریخ مصرفشان تمام می شود.
 • IR ۱۷:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  0 0
  درود بر موسوی ملعون نوکر امریکا
 • IR ۱۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  0 1
  بلاخره میشه یا نه؟این راجواب بدید
 • IR ۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  1 1
  خوشم مياد تا امروز كه يك عالمه جزع فزع كرديد ، اصلاح طلب ها گوش شون بدهكارتون نبود
 • رضا IR ۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  2 0
  رسوایی از آن یزید و یزدیان است نه حسین
 • IR ۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  0 0
  از نظر شما رسوایی است اما از منظری دیگر یک نظر است وقابل نقد بدون توهین
 • صادق IR ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  0 0
  برای پیگیری خیانت‌های گروه اصلاح طلبان علیه جمهوری اسلامی با اعتقاد چپ گرایی که بصورت منافقانه وکمک بعضی دولت مردان به مناصب کلیدی نظام دست یابندوخسارت های سیاسی اقتصادی اسلام زدایی وغارت بیت المال وایجاد اغتشاش وفتنه ومفاسد اجتماعی و همکاری با آژانسهای اطلاعاتی آمریکا انگلیس فرانسه اسراییل ونابودی تجهیزات تاسیسات اتمی و جلوگیری از فعالیت کارخانه ها وبیکاری هزارران کارگر ومتخصص وجلوگیری استفاده از واکسن ودزدی نفت و قیر و محصولات مژیعانات گازی و واگذاری اراضی مرزی استان اردبیل به کشور آذربایجان و....باید از حکم محکومیت ارتداداسلمان رشدی در خصوص این جماعت شیطان پرستان خائن استفاده شود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس