مهاجم ایران رکورد نقل و انتقالات باشگاه مجارستانی را شکست!

شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم فوتبال آکادمی پوشکاش مجارستان رکورد نقل و انتقالات این باشگاه را شکست.

به گزارش مشرق، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی که فصل گذشته در تیم زوریا لوهانسک اوکراین بود، بعد از حمله نظامی روسیه به اوکراین و طبق قانون فیفا قراردادش را با این باشگاه تعلیق کرد. زاهدی سپس به تیم آکادمی پوشکاش مجارستان رفت و باوجود فرصت کمی که در این تیم داشت، در هشت مسابقه چهار گل به ثمر رساند.

همین مسئله باعث شد تا پوشکاش علاقه خود را برای ادامه کار با زاهدی، با تمدید قرارداد او عملی کند. در حالی که مدیران باشگاه زوریا انتظار داشتند مهاجم ایرانی برای فصل آینده به اوکراین بازگردد، زاهدی مجدداً قراردادش را با پوشکاش و این بار هم با مجوز فیفا تمدید کرد.

بیشتر بخوانید:

یک گزینه دیگر از دست پرسپولیس پرید

نکته جالب توجه قرارداد مالی زاهدی با پوشکاش است که به گفته «ویکتور واتسکو» خبرنگار و روزنامه نگار سرشناس اوکراینی رکورد نقل و انتقالات این باشگاه مجارستانی را شکسته است.

واتسکو در این خصوص مدعی شد شهاب زاهدی ماهانه مبلغی بیش از ۶۰ هزار یورو از پوشکاش دریافت می‌کند که قرارداد سالانه او به حدود ۸۰۰ هزار یورو می‌رسد. به گفته این روزنامه نگار اوکراینی، زاهدی گران‌ترین بازیکن تاریخ آکادمی پوشکاش است و یکی از بزرگترین قراردادهای فوتبال مجارستان را امضا کرده است.

زاهدی در سال ۲۰۲۱ زمانی که در تیم المپیک دونتسک اوکراین بود، با مبلغ ۳۶۰ هزار دلار به زوریا لوهانسک منتقل شد. زاهدی آن زمان هم رکورد نقل و انتقالات باشگاه دونتسک را با این مبلغ شکسته بود!

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس