کد خبر 1395123
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
کاسیانو برای پرسپولیسی شدن با چه کسی مشورت کرد؟/ چند دلال کار انتقال این بازیکن را خراب کردند!

به نظر می رسد کار انتقال کاسیانو به پرسپولیس نهایی شده است.

به گزارش مشرق، یکی از مشکلات پرسپولیس در فصل قبل مربوط به خط حمله بود و مهاجمان پرسپولیس در یکی دو فصل اخیر فقط نتوانستند خوب کار کنند. همین موضوع یحیی گل محمدی قصد تقویت خط حمله تیمش را برای سال آینده داشته باشد و اولویت یحیی هم جذب مهاجم خارجی است.

گزینه اول گل محمدی کاسیانو مهاجم تیم ویزلا پرتغال است که مذاکرات خوبی با پرسپولیس انجام داد. یحیی در نیم فصل هم به دنبال جذب این بازیکن بود ولی موفق نشد کاسیانو را به ایران بیاورد. طی چند مرحله مذاکره با کاسیانو و باشگاه ویزلا پرتغال، قرار بود پرسپولیس مبلغی را به عنوان رضایتنامه به این باشگاه پرتغالی بدهد و حدود ۴۰۰ هزار دلار هم دستمزد کاسیانو باشد.

بیشتر بخوانید:

چطور ۸۰ هزار دلار کم‌تر به منشا دادید و در مس ماند؟

این انتقال در حال نهایی شدن بود ولی باز شدن پای چند دلال به ماجرا باعث شد تا مدیران ویزلا درخواست بیشتری برای دادن رضایتنامه این بازیکن داشته باشند و پول زیادتری بخواهند. بعد از این اتفاقات قضیه به سمت و سوی کنسل شدن می رفت ولی یک اقدام جالب از سوی مهاجم برزیلی موجب شد تا این بازیکن در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار بگیرد.

کاسیانو برای پرسپولیسی شدن با چه کسی مشورت کرد؟/ چند دلال کار انتقال این بازیکن را خراب کردند!

ماجرا از این قرار است که کاسیانو مبلغی به پرسپولیس تخفیف داد و از دستمزد اولیه خود کم کرد تا بتواند این پول را به باشگاه ویزلا پرداخت و رضایتنامه خودش را بگیرد. همچنین این مهاجم برزیلی برای آمدن به ایران با علیرضا بیرانوند هم مشورت کرد و بیرانوند به نوعی این بازیکن را برای آمدن به پرسپولیس ترغیب کرد. کاسیانو در خصوص شرایط فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس از بیرانوند سوال کرد و علیرضا هم با تعریف از کیفیت فوتبال ایران و اشاره به اینکه پرسپولیس یکی از پرهوادار ترین تیم های آسیا است، از این بازیکن خواست تا به پرسپولیس بیاید.

بیرانوند و کاسیانو به واسطه حضور در لیگ پرتغال یکدیگر را می شناسند و با هم ارتباط بسیار خوبی دارند. این دو حتی چند شب قبل هم به صورت تصویری صحبت کردند و بیرانوند از کاسیانو خواست تا زودتر به ایران بیاید. گفتنی است مبلغ رضایتنامه کاسیانو توسط باشگاه پرسپولیس تامین شده ولی هنوز نتوانستند این پول را به حساب باشگاه ویزلا واریز کنند. قرار است بعد از اینکه انتقال پول انجام شود، کاسیانو برای شرکت در تمرینات پرسپولیس راهی ایران شود.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس