آدم‌ربایی ۲ مرد جوان توسط باند مخوف مهاجرت از تهران به ماکو

۲ مرد جوان که سودای مهاجرت به اروپا را داشتند اسیر دام مخوف آدم‌ربایی شدند.

به گزارش مشرق، تیر ماه جاری، رسیدگی به پرونده آدم‌ربایی و ضرب و جرح ۲ مرد افغانستانی و پاکستانی در دستور کار محمدامین تقویان بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌جنایی قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی بازپرس پرونده مشخص کرد، ۲ مرد جوان که قصد مهاجرت به اروپا را داشتند با یک گروه در فضای مجازی آشنا شدند و پس از مذاکرات اولیه، در منطقه چهاردیواری تهران سوار خودرو متهمان شدند و به سمت ماکو حرکت کردند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، مالباختگان پس از حضور در ماکو توسط اعضای همان گروه با چشمانی بسته مکانی نامعلوم ربوده شدند و هدف ضرب و جرح شدید و آزار و اذیت قرار گرفتند.

در ادامه بر اساس ادعای شاکیان که مقرون به واقعه بوده است مشخص شد، متهمان پس از ضرب و جرح شدید، از ۲ مرد جوان درخواست پول کردند و قصد برداشتن کلیه مردان جوان را با عمل جراحی داشته‌اند.

مالباختگان پس از مواجه با قصد هولناک آدم‌ربایان در ماکو با پرداخت پول زیاد آزاد شدند و پس از حضور در تهران برای تنظیم شکایت به دادسرای امور جرائم‌جنایی مراجعه کردند.

تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده توسط محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و کارآگاهان پلیس آگاهی برای کشف ابعاد پنهان پرونده وارد عمل شده‌اند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس