اصفهان

رئیس جمهور در ادامه سفر به اصفهان در جمع کشاورزان شرق استان حضور یافت و از برنامه ریزی برای رفع مشکلات خشکسالی و کشاورزی خبرداد.

به گزارش مشرق، سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در ادامه سفرهای استانی خود با استقبال آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی‌فقیه در استان، سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد.

سید ابراهیم رئیسی در فرودگاه سخنرانی و اهداف، برنامه‌ها و طرح‌های اولویت‌دار سفر یک‌روزه هیئت دولت سیزدهم به استان اصفهان را تشریح می‌کند.

رئیس جمهور پس از ورود به اصفهان از چند شرکت دانش بنیان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان بازدید می‌کند، دیدار با اقشار مختلف مردم و نخبگان استان، حضور در شورای اداری این استان و برگزاری نشست خبری از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور در اصفهان است.

همچنین گفتنی است ۱۵ نفر از اعضای کابینه در این سفر رئیس جمهور را همراهی می‌کنند و هر کدام از آنها نیز برای بررسی مشکلات شهرستان‌های استان به عنوان نماینده تام الاختیار به شهرستان‌ها سفر می‌کنند.

اسامی اعضای کابینه با شهرستان مقصد سفر آنها به شرح زیر است...

وزیر کشور: هرند، کوهپایه و ورزنه

رئیس سازمان برنامه و بودجه: اردستان

وزیر جهاد کشاورزی: کاشان، آران و بیدگل، خمینی‌شهر و فلاورجان

وزیر ورزش و جوانان: سمیرم

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: لنجان و مبارکه

وزیر نیرو: فریدن و چادگان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دهاقان و شهرضا

وزیر بهداشت: بوئین‌میاندشت و فریدونشهر

وزیر اقتصاد و دارایی: خوانسار و گلپایگان

رئیس سازمان انرژی اتمی: نطنز

وزیر آموزش‌وپرورش: شاهین‌شهر و برخوار

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی: اصفهان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: نائین و خوروبیابانک

سرپرست وزارت کار: نجف‌آباد و تیران و کرون

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: جرقویه ‌

دولت برای رفع مشکل آب اصفهان برنامه دارد +عکس و فیلم

دولت برای رفع مشکل آب اصفهان برنامه دارد +عکس و فیلم

دولت برای رفع مشکل آب اصفهان برنامه دارد +عکس و فیلم

 رئیسی: به جا است که اصفهان شهر شهادت، ایثار و ولایتمداری معرفی شده است

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور عصر امروز در جمع نخبگان استان اصفهان گفت: ولادت امام رضا را تبریک می‌گویم، از برکات این مولود با برکت نظام ما را ان شاالله بهره‌مند فرماید.

وی افزود: ایام ولادت امام رضا برای همه بابرکت است اما برای ما ایرانیان برکت مضاعفی دارد که هر وقت مشکلی داریم ودلمان گرفته متوجه مضجع نورانی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) می شویم و رضای پروردگار در رضای آن حضرت است.

رئیسی ادامه داد: حقیقت آن است که ما در روند امور زندگی نیازمند عنایت حضرت حق هستیم و نیازمند عنایت اولیای خدا هستیم و نیازمند توجه به اخلاص و توجه به شهدا هستیم.

رئیس جمهور گفت: هیچ کوی و برزنی نیست که نشانی از شهادت و ایثار شهیدان نداشته باشد و به جا است که اصفهان شهر شهادت، ایثار و و لایتمداری معرفی شده است.

وزیر راه در اصفهان: مسائل قطار سریع‌السیر تهران ـ اصفهان پیگیری می‌شود

رستم قاسمی در جریان سفر کابینه دولت به استان اصفهان، در رابطه با لزوم سیاست‌گذاری و رفع موانع پروژه قطار سریع‌السیر تهران ـ اصفهان اظهار داشت: برخی مسائل موجود در این پروژه مربوط به داخل وزارت‌خانه است که باید در برنامه 2 هفته‌ای تعیین تکلیف موضوعات پروژه در وزارت‌خانه انجام شود، برخی مسائل نیز مثل سازمان مدیریت بانک مرکزی به خارج از وزارت برمی‌گردد که اخیرا مکاتبه‌ای در این رابطه داشتم.

وی افزود: تلاشمان این است که در برنامه حضور رئیس‌جمهور در استان اصفهان موضوعات مربوط به این پروژه هم مطرح شود که انشاالله یک حمایت و پشتیبانی جدی برای اجرای پروژه از ایشان داشته‌باشیم.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: جلسه‌ای را از معاون اول رئیس جمهور درخواست می‌کنم که دستگاه‌های دست‌اندرکار در آن جلسه حضور داشته و به تصمیم واحد برسیم.

وی ادامه داد: قطعا در نشستی که با آقای رئیس‌جمهور خواهیم‌ داشت، این موضوع مطرح می‌شود و باتوجه به اینکه یک کار نو بوده و باعث منشا کارهای بعدی باشد، فکر نمی‌کنم مخالفتی وجود داشته‌باشد.

۳۰ هزار میلیارد اعتبار برای اصفهان پیش بینی شد

معاون اجرایی رئیس‌جمهور با اشاره به تصویب بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات پیش‌بینی شده برای استان اصفهان گفت: این اعتبار باید توسط بانک‌های عامل در اختیار استان قرار گیرد.

تامین آب شرب اصفهان در اولویت است/ اقدامات اساسی برای زاینده‌رود

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت:  تأمین آب شرب استان اصفهان، اولویت نخست این استان بوده، بسته کاملی برای تأمین منابع آبی زاینده‌رود پیش‌بینی شده است.

علی سلاجقه، رئیس سازمان محیط زیست که در جریان سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به اصفهان، به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان‌های لنجان و مبارکه حاضر است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تأمین آب شرب استان اصفهان، اولویت نخست این استان است. پیگیری مشکلات مربوط به محیط‌زیست، کشاورزی و صنعت در اولویت‌های بعدی قرار دارد و برای رفع این مشکلات لازم است که طرح جامعی برای حوضه آبریز زاینده‌رود ارائه شود.

وی با اشاره به موضوع بازچرخانی آب ادامه داد: خوشبختانه صنایع اصفهان به سمت بازچرخانی حرکت کرده‌اند، به‌طوری‌که بعضی از صنایع کاملاً آب را بازچرخانی و مورد استفاده قرار می‌دهند که این مهم باری را از زاینده‌رود برمی‌دارد.

هزار و ۷۰۰ روستای جدید به شبکه ملی اطلاعات متصل شد

 وزیر ارتباطات گفت: هزار و ۷۰۰ روستای جدید را به شبکه ملی اطلاعات متصل شد و اکنون بیش از ۸۶ درصد از روستاهای کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل هستند.

مبلغ قرارداد پروژه قطارسریع السیر اصفهان-تهران ۵۷میلیارد یوآن است

مدیرعامل راه آهن گفت: قردادی که برای پروژه قطار سریع السیر اصفهان- قم- تهران بسته شده ۵۷ میلیارد یوآن است که حدود ۱.۷ میلیارد یوان در هفت ماه اخیر برای این پروژه هزینه شده است.

ید میعاد صالحی ظهر پنجشنبه در بازدید از پروژه قطار سریع السیر اصفهان - تهران، با بیان اینکه موضع و اولویت راه آهن جمهوری اسلامی ایران نفوذ فناوری و حرکت به سمت هایتک و تکنولوژی‌های بالا است، اظهار داشت: این موضوع یکی از این مصادیق راه اهن پرسرعت است. البته این نسل اول است و در دنیا نسل دوم و سوم پیاده شده است.

 افزایش سهمیه دانشگاه‌های تربیت معلم در کنکور امسال

 وزیر آموزش و پرورش گفت: افزایش سهمیه دانشگاه‌های تربیت معلم در کنکور امسال در دستور کار است.

یوسف نوری به عنوان نماینده تام الاختیار دولت در بیست و پنجمین سفر استانی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه اظهار داشت: افزایش سهمیه دانشگاه‌های تربیت معلم در کنکور امسال محقق شد.

وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی که به رهبری امام خمینی اتفاق افتاد و با هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری ادامه یافت، در همه عرصه‌ها حرف برای گفتن داریم.

رئیس جمهور از هسا بازدید کرد

رئیس جمهور در ادامه سفر خود به استان اصفهان از مجموعه هواپیماسازی ایران (هسا) بازدید کرد.

رئیس جمهور در در این بازدید گفت: به نام امام رضا علیه السلام ۸ فروند هواپیما اعم از مسافربری و باربری نامگذاری خواهد شد.

آوازخوانی شبان شهرضایی در حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه هئیت همراه با شبان شهرضایی دیدار و گفت و گو کردند.

  پروژه قطار سریع السیر اصفهان- تهران بزودی تعیین تکلیف می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: مسائل فنی پروژه قطار سریع السیر اصفهان- قم- تهران تا دو- سه هفته آینده تعیین تکلیف خواهد شد.

 شهرضا دارای منطقه آزاد اقتصادی می‌شود

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تصویب منطقه آزاد شهرضا در دستور کار قرار گرفته است، اما از آن جایی که به دستور جلسه نرسید در اولین جلسه آن را به تصویب خواهیم کرد.

 بزرگ‌ترین برج فناوری کشور افتتاح شد

بزرگترین برج فناوری کشور با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افتتاح شد.

سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور و سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور صبح پنجشنبه در جریان سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان حاضر شدند. در خلال بازدید معاونان رئیس جمهور از این شهرک بزرگ‌ترین برج فناوری کشور افتتاح شد.

در حاشیه این افتتاح مرتضویاز تخصیص اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خبر داد و گفت: اعتبار تخصیص یافته یک جهش ده درصدی داشته است و تسهیلات لازم به شرکت‌های دانش بنیان به میزانی که مورد نیاز باشد اعطا خواهد شد.

 مردم ایران نگران افزایش قیمت‌ها و بی‌ثباتی در بازار نباشند

وزیر اقتصاد گفت: مردم ایران نگران افزایش قیمت‌ها و بی‌ثباتی در بازارها نباشندو امیدواریم با سیاست جبرانی معیشتی که با دستور رئیس‌جمهور ایجاد شد، مسائل اقتصادی را جبران کنیم.

سیداحسان خاندوزی صبح پنجشنبه در جریان سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به اصفهان به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور در شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار حاضر شد.

وی در جلسه شورای اداری شهرستان خوانسار، ضمن امیدواری برای برآورده شدن مطالبه به حق مردم استان اصفهان اظهار کرد: امیدوارم برخی از مشکلات پیش روی شهرستان‌های استان اصفهان حل شود. کشور در وضعیت نابسامان اقتصادی به سر می‌برد که باید بسیاری از اصلاحات در سال‌های گذشته انجام می‌شد، امروز کشور در وضعیت انباشت بسیاری از اقدامات انجام نشده قرار دارد.

شهرک سلامت اصفهان الگوی مناسبی برای گردشگری سلامت است

وزیر میراث فرهنگی در جریان بازدید از شهرک سلامت اصفهان گفت: این شهرک می‌تواند الگوی مناسبی برای گردشگری سلامت در مناطق دیگر کشور باشد.

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صبح امروز همراه رئیس جمهور و هیئت دولت در بیست و پنجمین سفر استانی وارد استان اصفهان شد. وزیر میراث فرهنگی به عنوان نماینده رئیس جمهور در شهرستان اصفهان ابتدا از منطقه حصه بازدید کرد.

ضرغامی در ادامه سفر خود به در بازدید از شهرک سلامت اصفهان پرداخت و پس از شنیدن گزارش از روند ساخت‌وساز این مجموعه، اظهار کرد: با توجه به اینکه هنوز بخش‌های دیگری از این مجموعه به بهره‌برداری نرسیده است، انتظار می‌رود تا این مجموعه با همکاری مسئولان استان، برای جذب گردشگر خارجی به‌ویژه ایرانیان مقیم خارج از کشور فعالیت‌های بیشتری را انجام دهد.

رئیس جمهور در جمع کشاورزان شرق اصفهان حضور یافت

رئیسی در ادامه برنامه‌های خود در بیست و پنجمین سفر استانی به اصفهان در جمع کشاورزان شرق در شهرستان اژیه حضور یافت.

وی در این مراسم گفت: سعی می‌کنیم مشکلات کشاورزان کاهش یابد، این امر هم همت مسئولان و هم همکاری خود مردم را می‌خواهد.

رئیسی در خصوص مشکلات شرق اصفهان گفت: برنامه برای کاهش مشکلات ناشی از خشکسالی و معضلات کشاورزی وجود دارد. حل مشکلات خشکسالی و کشاورزی بیش از هر چیز در گرو همت مسئولان و همکاری مردم و کشاورزان است.

تعیین تکلیف مالکیت زمین‌های حصه

وزیر میراث فرهنگی بر تعیین تکلیف مالکیت زمین‌های منطقه حصه و همچنین لزوم آزادسازی این مناطق به‌منظور ساخت مدرسه، مسجد، اماکن فرهنگی و خدمات عمومی تاکید کرد.

دولت برای رفع مشکل آب اصفهان برنامه دارد +عکس و فیلم

ضرغامی اولین برنامه خود به منطقه محروم و حاشیه‌ای حصه رفت و در بازدید از این محله گفت: با توجه به اقامت قریب به ۱۳ هزار خانواده در این محور مسکونی و با توجه به این‌که تمامی زمین‌های این منطقه وقفی است، لازم است تا با هماهنگی و مشورت سازمان اوقاف و امور خیریه درباره تعیین تکلیف مالکیت این زمین‌ها و همچنین لزوم آزادسازی این مناطق به‌منظور ساخت مدرسه، مسجد، اماکن فرهنگی و خدمات عمومی اقدامات لازم انجام شود.

سرعت و کیفیت خدمات وزارت ورزش و جوانان زبانزد است

وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان در ارزیابی‌هایی که شده جز وزارتخانه هایی است که دقت، سرعت عمل و کیفیت خدمات آن زبانزد است.

سید حمید سجادی صبح پنجشنبه در بیست و پنجمین سفر استانی رئیس جمهور،   در جمع کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در اصفهان ابراز داشت: وزارت ورزش و جوانان در ارزیابی‌هایی که شده جز وزارتخانه‌هایی است که دقت، سرعت عمل و کیفیت خدمات آن زبانزد است که برآمده از انگیزه و روحیه ورزشی کارمندان است

۵۰ هزار واحد در طرح نهضت ملی مسکن در بافت فرسوده احداث می‌شود

رستم قاسمی صبح پنجشنبه در بازدید از پروژه بازآفرینی محله همت آباد شهر اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۵ درصد از طرح نهضت ملی مسکن در بافت فرسوده دیده شده و اکنون ساخت حدود ۵۰ هزار واحد در بافت فرسوده در دست اجرا است.

وی افزود: حجم زیادی از زیرساخت‌های کشور در شهرهای مختلف بافت‌های فرسوده است و به هر حال یکی از وظایف وزارت راه و شهرسازی کمک به تعیین تکلیف بافت‌های فرسوده است.

وزیر راه و شهرسازی پروژه بازآفرینی محله همت آباد را الگویی موفق و بسیار خوب دانست و گفت: بر اساس آماری که ارائه شد ۷۵ هکتار زمین این منطقه است که با این روش بیش از ۲ هزار واحد در این جا می‌توان ساخت که کیفیت‌های خاص خود را دارد و لحاظ زیرساختی و ایمنی مناسب است.

 رئیس بنیاد شهید با خانواده شهید عنایتی دیدار کرد

رئیس جمهور و هیئت همراه در بیست و پنجمین سفر استانی صبح پنجشنبه وارد اصفهان شدند. در این سفر امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان نماینده رئیس جمهور وارد شهرستان جرقویه شد.

دولت برای رفع مشکل آب اصفهان برنامه دارد +عکس و فیلم

قاضی‌زاده‌هاشمی در اولین مقصد سفر خود به روستای قارنه رفت و در منزل شهید ابراهیم عنایتی حاضر شد و با خانواده او دیدار کرد. رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار ضمن تکریم جایگاه شهدای آن‌ها را ستون استوار نظام دانست.

رئیس بنیاد شهید در گفت‌وگو با خانواده شهید عنایتی مشکلات ایشان بررسی و دستورات لازم برای پیگیری و رفع آنها را داد

ادای احترام وزیر راه و شهرسازی به مقام شامخ شهدای اصفهان

وزیر راه و شهرسازی به مقام شامخ شهدای اصفهان ادای احترام کرد.

رئیس جمهور وارد اصفهان شد

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه در بدو ورود با حضور در گلستان شهدای شهر اصفهان به مقام شامخ شهدای اصفهان ادای احترام کرد.

در این مراسم وزیر راه و شهرسازی به همراه جمعی از مسئولان کشوری و استانی با قرائت فاتحه و اهدای گل یاد و خاطره شهدای اصفهان را گرامی داشتند و با آرمان‌های والای شهدا تجدید پیمان کردند.

سرپرست وزارت تعاون به شهید حججی ادای احترام کرد

رئیس جمهور وارد اصفهان شد

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قالب بیست و پنجمین سفر استانی هیئت دولت وارد نجف‌آباد در غرب اصفهان شد.

معاون رئیس جمهور از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد

معاون اجرایی رئیس جمهور پس از ورود به اصفهان در اولین برنامه سفر خود از شرکت‌های دانش بنیان شهرک علمی تحقیقاتی این شهر بازدید کرد.

دولت برای رفع مشکل آب اصفهان برنامه دارد

سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود به اصفهان در فرودگاه شهید بهشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اصفهان استان ایثار و شهادت، علم و فرهنگ و هنر، دین مداری و ولایتمداری و حقیقتاً مهد پرورش فلاسفه، حکماً، سرداران رشید و دلاوران زیادی است که نه تنها برای اصفهان بلکه برای جهان اسلام افتخار هستند.

وی افزود: اصفهان سرزمین استعدادها است، نقش استان در دفاع مقدس با ۲۳ هزار شهید، ۵۰ هزار ایثارگر و … مثال زدنی است و گواه بر این است که اصفهان استان انقلاب و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 25
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 15
 • IR ۱۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  0 1
  ما خودمون مشکل داریم
 • IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  12 3
  لابد برنامه اش هم انتقال آب از سایر استان هاست به قیمت خشک شدن رودها!
  • IR ۱۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
   3 2
   حل دائمی و همیشگی مشکل کم آبی و بی آبی ایران فقط یک راه دارد. انتقال آب
 • FR ۱۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  1 8
  درود بر رییس جمهور پرتلاش و مردمی خدا حفظتان کند
 • نادر IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  10 2
  شهری کویری که محصولات کشاورزی تولید میکنه
  • IR ۱۵:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
   3 4
   برو تاریخ بخوان ببین چند دوره اصفهان پایتخت و آباد بوده و همچنین سفرنامه هایی که در مورد آبادانی اصفهان در طول تاریخ نوشته شده برای تغییر ذهنیت مفید هست
 • IR ۱۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  10 0
  در استان بیابانی کشاورزی اشتباهه، ظرفیت اصفهان گردشگریه
  • ابوالفضل IR ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
   3 6
   خدا وکیلی تو اصلا اصفهان رو بلدی ررفتی دیدی قبلا کشاورزیش و باغاش رو دیده بودی ؟ درسته پول میگیرین مثبت بدین ولی یکم وجدان هم بد نیست
 • جواد IR ۱۴:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  8 5
  وقتی با زد بند چند نمایند در سالهای قبل دو کارخانه بزرگ و پرمصرف اب ذوب آهن و فولاد سپاهان که باید در کنار دریا واقع میشدن رو توی سرزمینی خشک مثل اصفهان ساخته شد خود همون نماینده تیشه به ریشه اب اصفهان زدن حالا با این همه هزینه بیت المال نمیشه اینا خراب کرد نمیشه اب استان های اطراف رو قطع کرد نمیشه از دریا اب اورد براشون فقط بخاطر خود خواهی چند تن از مسئولین نابلد . انشالله که مدیرتی بشه درست
  • IR ۱۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
   6 1
   وقتی به جای متخصص افراد نالایق امور را در دست داشته باشند همین ی شود.
 • IR ۱۶:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  6 0
  این مسئولهای ثابت ودائم العمر درجلسه اصفهان،اصفهان را فقط خلاصه کردنند اونجاهایی که زندگی میکنند
 • IR ۱۶:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  3 0
  این باندهای فک فامیلی پارتی بازی فساد وخیانت شرکتها ومسئولهای ثابت ودائم العمر درجلسه اصفهان،اصفهان را فقط خلاصه کردنند اونجاهایی که زندگی میکنند
 • IR ۱۶:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  2 0
  این(باندهای فک فامیلی،دوست آشنایی، پارتی بازی، فساد وخیانت خودیها،شرکتها ومسئولهای ثابت ودائم العمر درجلسه اصفهان)اصفهان را فقط خلاصه کردنند اونجاهایی که(زندگی میکنند
 • IR ۱۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  2 0
  برای همه جا برنامه نیاز است
 • IR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  2 0
  درهمین اصفهان فکر میکنی(مسیولین،کارکنان،وابستگانشان باندها وشرکتهایی که کل ثروت،کارها،کارخانه هادوب اهن فولاد پالایشگاه،بانکها،پول ثروت قدرت و...اصفهان)دستشون بوده حالا چیکار میکنند!؟
 • IR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  0 0
  درهمین اصفهان فکر میکنی(مسیولین،کارکنان،وابستگانشان باندها وشرکتهایی که کل ثروت،کارها،کارخانه هادوب اهن فولاد پالایشگاه،بانکها،پول ثروت قدرت و...اصفهان)دستشون بوده حالا چیکار میکنند!؟
 • IR ۱۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  1 1
  مملکت رو هوا است.
 • سعید FR ۱۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  1 0
  باشه تو خوبی
 • اسماعیل IR ۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  3 2
  امیدواریم در بهبود اوضاع مردم ایران اسلامی موفق باشید
 • امیر IR ۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  1 1
  درود
 • IR ۲۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  1 1
  عالیه
 • یکی از مردم اصفهان IR ۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  1 2
  ممنونیم از آقای رییسی عزیز
 • IR ۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  1 0
  ۱۷۰۰خانوار عضو تعاونی مسکن ... هستیم، بعدازسالهانمیدونیم ترس از اقای رییسی که آمدنند، یک خیابان خاکی زدنند وتعدادی جدول کنار خیابان ریختند ورفتند-هنوز نه مجوز ساخت میدهند( نه خیابان وجدولکاریشو کامل میکنند نه اب برق وفاضلابشو که عملا هزینه هاش بعهده خودمان خواهد بود را کامل میکنند!؟)قطعا بعضی ازدولتهای قبلی کارشکنی،سنگ وتوپ اندازی میکنند چون ایندفعه هیچ منافع شخصی برایشان نمیافته لطفا مجوز ساخت را بگویید بدهند تاشاید ماهم تاچندماه دیگه ازشر مستاحری راحت بشویم
 • IR ۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
  1 0
  ۱۷۰۰خانوار عضو تعاونی مسکن علی اباد کلنگان اصفهان هستیم، بعدازسالهانمیدونیم ترس از اقای رییسی که آمدنند، یک خیابان خاکی زدنند وتعدادی حدول کنار خیابان ریختند ورفتند
 • اصفهانی IR ۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
  0 0
  آب کم است چون بارندگی کم است و همین آب کم باید بطور عادلانه بین مردم کشور تقسیم شود . کشاورزی باید متحول شود و با روشهای گلخانه ای کشاورزی انجام شود تا کمترین مصرف آب و بیشترین صرفه جویی انجام شود . و رییس جمهور محترم و انقلابی و افراد دولت او با همین روش مدیریت میکنند و کسانی که در پیشرفت طرحها سنگ اندازی میکنند باید بلافاصله از دولت اخراج شوند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس