سرویس اطلاعات مسکو: زلنسکی اختیار اوکراین را به لهستان داده است

مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه اعلام کرد که لهستان به دولت کی یف فشار می آورد تا بتواند کنترل بخش های دولتی اوکراین را کاملا در دست بگیرد.

به گزارش مشرق، به نقل از ریانووستی، سرویس اطلاعات خارجی روسیه در گزارشی اعلام کرده است که به نظر می رسد «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین با انتقال حاکمیت اوکراین به لهستان موافقت کرده است.

طبق گفته «سرگئی ناریشکین» مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه، بر اساس اطلاعات دریافتی توسط این سرویس، رویاهای مقامات لهستانی در بازگشت به اوکراین در اقدامات ملموس تجسم یافته است.

در این گزارش آمده است که کی یف به طور عمدی به جریان لهستانی-آمریکایی امکان دسترسی به اطلاعات با اهمیت ملی، از جمله اطلاعات در مورد مالیات دهندگان و در نتیجه وضعیت مالی واقعی اوکراین را می دهد.

ناریشکین در این باره گفت: کشور یک شرکت خصوصی نیست و در این مورد می بینیم که حکومت کی یف قبلاً با الحاق اوکراین به لهستان موافقت کرده و به طور داوطلبانه حاکمیت دولتی را به آن تسلیم کرده است.

سرویس اطلاعات خارجی روسیه تاکید کرده است: ورشو شدیدا رژیم زلنسکی را تحت فشار قرار می دهد تا کنترل عملی بر مهمترین وظایف و نهادهای دولتی را به آن واگذار کند. با موافقت کی یف، لهستانی ها در حال حاضر، به ویژه، میزبان یک مرکز پردازش داده های پشتیبان خدمات مالیاتی دولت اوکراین (GNSU) هستند. به مدیریت اطلاع داده شد که این امر باعث افزایش کارایی بخش مذکور خواهد شد.

این در حالی است که ناریشکین پیشتر نیز اعلام کرده بود که آمریکا و لهستان به‌دنبال تصرف بخشی از اوکراین هستند.

وی گفته بود که بر اساس اطلاعات دریافت شده توسط سرویس اطلاعات خارجی روسیه، واشنگتن و ورشو در حال کار کردن بر روی برنامه‌هایی جهت کنترل نظامی و سیاسی سنگینی را بر قلمروهای تاریخی اوکراین هستند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 27
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  0 0
  کاش میدونستیم اختیار دلار ما دست کدوم کشوره
 • محمدایوب IR ۱۷:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  0 0
  غربگدایان وطن فروش تکیه واعتماد به آمریکا یعنی اوکراین که با یک هجمه او را مانند گوسفند فروختند ویا مانند گاو چرانهای قدیم الان متمدن شدن اسبی که در بیابانهای تکزاس ازپا می افتاد زین را ازروی او برمی‌داشتند وبا یک تیر خلاسش میکردند والان با کسانی که همه چیز خود را به آمریکا می سپارند به راحتی رها می کنند البته افساد طلبان شکمشان وزیر شکمشان برقرار باشد هرچه شد شد حتی نزدیکترین آنها را ببرند اشکال ندارد ته اش به آنها برسد
 • IR ۱۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  3 5
  خخخخ باشه
 • IR ۱۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  0 0
  از یک دلقک معتاد یهودی بیشتر از این هم نباید انتظار داشت زلنسکی ته تهش یک سلبریتی دوزاری است
 • IR ۱۸:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  11 5
  زلنسکی دلقک همجنس باز و صیهونیست اسرائیلی یک خائن بالفطره است که از اول هم به جز نابودی کشور اوکراین هدفی برای خود قائل نبود. روسیه باید تسلط کامل بر اوکراین را سرلوحه اقدامات نظامی و سیاسی خود قرار دهد و تنها یک نوار باریک غیر نظامی را در مرزهای اوکراین سابق به عنوان اوکراین به رسمیت بشناسد.
  • TR ۲۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
   0 0
   این لهن حرف تو نشان از بی بندوباری خانوادت هست مگه قراره همه کشورشون رو دو دستی تقدیم روسیه بکنند
 • IR ۱۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  2 1
  آمریکا با جنگ رسانه ای هر چه بیشتر برطبل جنگ می کوبد تا سر و کله گاوهای بولوند چشم آبی بیشتری پیدا شود ـــــ آمریکا ؛ گاوهای بولوند چشم آبی شیرده پرورش می دهد ــــــ سرانجام با توطئه ودخالت های آشکار و نهان و کارگردانی آمریکا ؛ و بازی موفق مهره یهودی ــ رییس جمهور به ظاهر دلقک اوکراین ــ در یک جنگ زرگری تمام عیار(سیاست تحریک حداکثری)؛ پای روسیه در باتلاق جنگ اوکراین وارد شد. اکنون آمریکا به کمک رسانه هایش از روسیه غولی می سازد که هر لحظه تصمیم دارد کشورهای اروپایی را یک لقمه چپ کند. و بدین ترتیب ؛ آمریکای پس از ترامپ ؛ با انبوهی از مشکلات ؛ موفق گردید ، بحران های خود را صادر نماید. با افزایش سرسام آور قیمت نفت ؛ از یک سو ؛ اقتصاد چین را مهار می کند و از سوی دیگر؛ مهار دو جانبه ای در اروپا ایجاد نماید: 1ـــ روسیه را با تحریم اقتصادی و تهاجم رسانه ای و بحران های سیاسی ، بایکوت ورزشی و .... مهار زده و به سقوط بکشاند . و 2ـــ نژاد جدید گاوهای شیرده؛ این بار؛ بولوند چشم آبی اروپایی (آلمان ، فرانسه ؛ فنلاند ؛ سوئد ، هلند؛ نروژ ؛ لهستان و .....) را ــ همانند گاوهای شیرده خلیج فارس ــ سر کیسه کند و کارخانه های اسلحه سازی خود را رونق بخشد و سلاح های بنجل خود را به اروپایی ها بیندازد. از نتایج بدیهی این آتش افروزی آمریکایی : اروپای ساحل آرامش را طوفان زده نموده و در نتیجه 1- فرار سرمایه های اروپایی به آمریکا 2- فرار مغزهای اروپایی به آمریکا 3- فرار سایر نخبگان (هنری ؛ ورزشی و..... ) اروپایی به آمریکا می باشد. و برای قدردانی از بازی موفق دلقک اوکراینی ؛ در فریب روسیه ؛ به جای اسکار ؛ جایزه صلح نوبل به او داده می شود. زلنسکی: «من تبعه رژیم صهیونیستی هستم و شهروند اسرائیل! اما در اوکراین زندگی می‌کنم» به خاطر بیآوریم: آمریکایی ها ؛ به کابوی Cowboy معروفند. کابوی یعنی گاوچران یعنی: متخصص شناسایی ، به دام انداختن ؛ رام سازی و پرورش گاو وحشی . سر و کله گاوهای بولوند چشم آبی پیدا شد ـــــ گاوهای بولوند چشم آبی آماده شیر دهی می شوندــــ
 • IR ۲۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  4 16
  درود بر زلنسکی شیردل
  • IR ۲۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
   0 0
   بیشتر بهش میاد شیره ایی دل باشه
  • IR ۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
   0 0
   لعنت خدا بر زلنسکی خزری وعلی اف خزریوهر کسی که نام خزر را به جای کاسپین بر دریا ما گذاشت
  • IR ۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
   7 0
   همینطور درود بفرستین تا روسا بیشتر خاک اوکراین اشغال کنن :)
  • DE ۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   1 0
   شیر گاو یا شیر بز؟ فکر کنم شیر آب.
  • IR ۰۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   1 0
   زلنسکی یک همجنس باز شیرده ...
  • DE ۱۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   0 0
   درود بر دلقینسکی
 • مصطفی IR ۲۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  0 0
  خدا رهبری رو حفظ کنه . واقعا اگر این عجوبه قرن نبود الان این سرنوشت ایران بود و ما درس عبرت برای اکراین می شدیم. خدای به حق علی رهبری مارو حفظ کن. آمین
 • ا UA ۲۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  0 0
  راشیسم متجاوزز کودک کش روسیه تو یه چه حقی وارد اکراین شده ای لهستان دوست واقعی مردم اکراین است روسیه همین قتل ها و تجاوزها به ایران هم کرده و بخشی از ایران را تصرف کرده است
 • استقلال بزرگ IR ۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  1 0
  به رفته اوکراین...
 • ابوالفضل IR ۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  1 31
  بازم خوبه ماکه شدیم نوکر روس و چین
  • IR ۰۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   2 0
   باز خوبه که تو هم که شدی توالت شور تیرانا.
 • AF ۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
  1 10
  رلنسکی یک قهرمان‌ست. وی خیلی شجاعانه از کشورش دفاع می کند.
  • DE ۰۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   5 0
   واقعا چقدر گیجی تو. دوتا دلقک باعث کشتار دهها هزار نفر شدند‌ تازه اگر جنگ جهانی سوم شروع نشه.دلقک اول گربه چف گفتگوی تمدنی بود که شوروی را نابود کرد و تکه تکه کرد و اتحادیه اروپا را تشکیل دادند از یک طرف شوروی را تکه تکه کردند و از اون طرف صهیونیستها اتحادیه اروپا را درست کردند تا دلقک دومی دلقینسکی اوکرابن را به خاک سیاه نشوند. قبل از این دلقک و کودتای نارنجی مخملی جورج سوروس دوتا کشور همسایه داشتند زندگیشون را میکردند تا یک دلقک نوکر وابسته با‌گروهک تروریستی آزوف مثل گروهک تروریستی منافقین در ایران همه‌چیز را داِغون کردند الان هم که ۴۰۰۰۰‌ تروریست و مزدور از ۵ کشور و کل ناتو و اروپا و‌امربکا...دارند میجنگنجد دلقک همیشه دلقک میماند‌حتی اگر‌شاه شود.او کاره ای نیست. عروسک شب خیمه بازی بیشتر نیست.
 • IR ۰۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  0 0
  ایران‌۲تا نفتکش یونان رو گرفت نفتش رو آزاد کرد. و اردوغان همچنان جلوی یونان ناله میکند
 • IR ۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  0 0
  یا همه عالم بگیریم یا بر عالم پی زنیم_____ گر جهان لشگر بگیرد بر جهان لشگر کشیم /// در جهان، سلطان فقط، مهدی است. _____اللهم عجل لولیک الفرج .
 • ایرانی IR ۰۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  0 9
  اگه اوکراین دست روسیه بیفته. انگار برای شما جبهه مقاومت تقویت شده چون حاج ولادیمیر پوتین قلمروشان را افزایش داده. اگه دست مخالفانش بیفته انگار کفر به کمبزه گفته شده.
  • DE ۱۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   0 0
   فقط آمار قتل و کشتار امریکا قبل از هم پاشیده شدن شوروی میلیونها نفر است که دنیا فکر کرد حالا دیگه کشت و کشتار تموم شد ولی متاسفانه بعد از فروپاشی شوروی با خیانت غربگدای ساده لوح گربه چف گفتگوی تمدنها کشت و کشتار امریکا باز از چندین میلیون زد بالا و فقط داعش‌ساخت امریکا جنایاتی در تاریخ کرد که فقط با بخش کوچکی از جنایات امریکا قابل مقایسه است. محال است گروه تروریستی پیدا کنید که امریکایی نباشد. وقتی امریکای جنایتکار پشتیبان داعش النصره ریگی صهیون منافقین بهایی ها وطنفروشان و جاسوسان و حرامی ها و دشمنان ایران و تحریم کننده اصلی ملت ایران است چه دلیلی دارد ملت با این گراز وحشی کنار بیایند.کودتای خونین که رضا پالانی و ممرضا پالانی دو دیکتاتور نوکر که ایران را چند قرن عقب انداختند ساخت انگل لیس و امریکا بود نه شوروی. حزب خائن توده با شوروز به بزغاله دان تاریخ رفت و غربگداها و تروریست ها و منافقین و بهایی ها ..هم با عمو سام در حال افول سرنوشتان در ذباله تاریخ خواهد بود. امریکای وحشی حاج قاسم ما را یعنی نابود کننده داعش را ترور کرد ‌.در صورتیکه روسیه سالها دست در دست ایران با تروریست های داعش ساخت امریکا مبارزه کرد
 • IR ۰۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  0 2
  فرق پوتین با صدام چیه؟
  • IR ۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   0 0
   فرق آمریکا با صدام چیه ؟ فرق اسراییل با صدام چیه؟ فرق عرعرستان با صدام چیه؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس