کد خبر 1377694
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۶
سه سریال جدید از رادیو نمایش پخش می شود

سه سریال رادیویی «سفر بخیر»، «تصمیم ساره»، «نابغه دفاع»، این هفته از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.

به گزارش مشرق، «سفر بخیر»، «تصمیم ساره» و «نابغه دفاع» از مجموعه‌های رادیویی هستند که این هفته از شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شود. 

«سفر بخیر» به نویسندگی سید محسن موسوی مبارکه، سردبیری شهلا دباغی، کارگردانی نازنین مهیمنی، تهیه کنندگی محمد مهاجر، افکتوری نرگس موسی پور، صدابرداری رضا طاهری و با هنرمندی شهریار حمزیان، مجید حمزه، شیوا رفیعیان، امیر زنده دلان، بهرام سروری نژاد، فریبا طاهری، سارا فردوسی، مونا صفی، معصومه عزیزمحمدی، محمد پورحسن، محمد آقا محمدی، رامین پورایمان و احمد لشینی از امروز  شنبه، ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از رادیو نمایش پخش و ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تکرار می شود.

در خلاصه داستان «سفر بخیر» آمده است: تورج که فارغ التحصیل پزشکی است باید به جبهه برود، اما پدرش تصمیم می‌گیرد تا او را به صورت غیرقانونی به خارج از کشور بفرستد. 

نمایش «نابغه دفاع» نیز به نویسندگی زهرا کولیوند، درباره اتفاقاتی است که در همان روزهای نخست جنگ برای حسن باقری افتاد و چهره‌ای از او نشان داد که هیچکس انتظارش را نداشت. خبرنگار جوان خیلی زود تبدیل به سرداری شد که تمامی مردان چابک آن روزگار سرباز لشکرش شدند.
این مجموعه رادیویی به کارگردانی بهرام سروری نژاد، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، افکتوری نازنین حسن پور، صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی محمدرضا قلمبر، شهریار حمزیان، کامیار محبی، پریسا مقتدی، شیما جانقربان، امیر زنده دلان، بهرام سروری نژاد، محمدرضاعلی، قربان نجفی، مونا صفی و حمید یزدانی از امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۲۳ پخش می شود  و تکرار آن از اول خرداد ساعت ۲ بامداد است.

نمایش رادیویی «تصمیم ساره» هم که پخش آن از امروز شنبه آغاز می‌شود، درباره بهار روزنامه نگار حوزه جنگ و دفاع مقدس است که تصمیم دارد مقاله‌ای درباره خرمشهر بنویسد. او برای نوشتن این مقاله به خرمشهر سفر می‌کند و این آغاز ماجراست.

«تصمیم ساره» به نویسندگی هانیه نجفی، سردبیری ایوب آقاخانی، کارگردانی مینو جبارزاده، افکتوری نازنین حسن پور، صدابرداری مجید آیینه و با هنرمندی فریبا متخصص، شیوا رفیعیان، معصومه عزیز محمدی، بهناز بستان دوست، سعیده فرضی، محسن بهرامی، مهرداد مهماندوست، شمسی صادقی، امیر فرحان نیا، محمد پورحسن، کرامت رودساز و نازنین مهیمنی از امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت  ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه از رادیو نمایش پخش  و ساعت ۱ و ۳۰ دقیقه بامداد تکرار می شود. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس