عالیشاه هواداران را تحریک کرد/ ۴۵ درصد ظرفیت ورزشگاه پر شده بود!

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: روز گذشته بین ۴۰ تا ۴۵ درصد ظرفیت ورزشگاه یادگار امام پر شده بود.

به گزارش مشرق، میر معصوم سهرابی درباره اتفاقات دیدار روز گذشته تراکتور و پرسپولیس که در نهایت سبب نیمه تمام ماندن این دیدار شد، اظهار داشت: اتفاقاتی در استادیوم یادگار توسط افراد و تماشاگران محدود و ناشناسی در جهت تخریب وجهه واقعی هواداران نجیب تراکتور انجام شد. در سال‌های اخیر از تیم‌هایی مثل سپاهان و فولاد و حتی تیم‌های خارجی، میهمان نوازی خوبی شده که نشان دهنده شعور، فهم و فرهنگ تبریزی‌ها است. باشگاه تراکتور تحرکات روز گذشته را تایید نمی‌کند.  

وی درمورد اینکه آیا باشگاه تراکتور روز گذشته  بلیت فروشی انجام داد زیرا شنیده می‌شود برخی کانال های هواداری اعلام کرده اند تماشاگران می‌توانند با توجه به باز بودن درها به ورزشگاه بیایند، گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نحوه کنترل بلیت و برگزاری مسابقه را به شورای تامین استان ها واگذار کرده بودند. شرط اساسی برگزاری بازی هم اتصال به سامانه ایران من است که مربوط به بلیت فروشی است که خوشبختانه باشگاه تراکتور چندین سال است بلیت فروشی انجام می‌دهد. برای بازی روز گذشته هم سامانه وصل بود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درمورد اینکه آیا همه هوادارانی که به ورزشگاه آمدند بلیت داشتند، تصریح کرد: تصمیم گیری برعهده شورای تامین استان‌ها است. با توجه به رنگ بندی ویروس کرونا در هر استان، باید درمورد نحوه حضور تماشاگران تصمیم گیری شود. وضعیت کرونا در تبریز آبی بود. بحث ۳۰ درصد نیست بلکه براساس تصمیم شورای تامین استان تا ۴۰ و ۵۰ درصد ظرفیت ورزشگاه، امکان بلیت فروشی وجود دارد. روز گذشته هم تقریبا طبق اول ورزشگاه یادگار امام پر بود و بین ۴۰ تا ۴۵ درصد ظرفیت ورزشگاه تماشاگر آمده بود.

سهرابی درخصوص اینکه ورزشگاه پر شده بود و آیا این پر شدن سراب بوده است، گفت: طبقه اول استادیوم را نشان داده اند. اگر کل ورزشگاه را از بالا نشان بدهند مشخص می‌شود ۴۰ تا ۴۵ درصد ورزشگاه پر شده بود. همه افرادی هم که به استادیوم آمدند، بلیت داشتند. البته کنترل برخی افرادی که بدون بلیت آمدند، برعهده باشگاه نبود بلکه برعهده نیروی انتظامی بود. براساس اتصال به سامانه ایران من و شرط تزریق ۲ دوز واکسن، تماشاگران می‌توانستند در استادیوم حضور داشته باشند و این امر هم صورت گرفت.

وی عنوان کرد: قانون ۳۰ درصد هم ابلاغ نشده است. بلکه تصمیم گیری درمورد ظرفیت حضور تماشاگر، برعهده شورای تامین استان است و براساس رنگ بندی کرونایی است. تا ۵۰ درصد هم طبق تشخیص شورای تامین امکان بلیت فروشی وجود دارد و بازی روز گذشته هم با نظر همین شورا و نیروی انتظامی برگزار شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور ادامه داد: کجای دنیا یک بازیکن به هوادار تیم حریف توهین کرده و به سمت آنها سنگ پرتاب می‌کند؟ همانگونه که برخی تحرکات را تایید نمی‌کنیم، کارهایی که برخی بازیکنان و اعضای حریف هم انجام دادند، قابل تایید نیست‌. پرتاب سنگ مهدی ترابی به پای بازیکن ما، سبب مصدومیت او شد.

سهرابی خاطرنشان کرد: سنگی که عالیشاه به سمت هوادار تراکتور پرتاب کرد، سبب تحریک سکوها شد. خوشبختانه خدا را شاکر هستیم که با ورود نیروی انتظامی اتفاق خاصی رخ نداد. من از عوامل تیم پرسپولیس گلایه دارم. پس از از اینکه بزرگان، کاپیتان، سرمربی تیم ما و ماموران نیروی انتظامی سکوها را آرام کردند، ناظر این موضوع را تایید کرد و حتی قرار شد تیم داوری به زمین بیاید، ۱۰ دقیقه در زمین منتظر ماندند پرسپولیس به زمین بیاید و بازی را ادامه بدهند. مسئولان انتظامی، امنیت استادیوم را برعهده گرفتند اما متاسفانه بازی انجام نشد.

وی درخصوص اینکه باشگاه تراکتور قبل از شروع بازی شرایط حضور تماشاگران را طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در سایت خود اعلام کرده و حتی گفته بود فقط برای طبق اول بلیت فروخته می‌شود اما روز گذشته در طبق دوم ورزشگاه یادگار امام هم تماشاگر نشسته بود، پاسخ داد: تعداد محدودی تماشاگر در طبقه دوم‌ نشسته بودند. ما هیچ تخلفی نکردیم زیرا سامانه وصل بود و هم تزریق دو دوز واکسن را کنترل کردند. مستندات آماده است و مصوبه شورای تامین را رعایت کردیم. متاسفانه باشگاه ما در روزی که از لحاظ فنی یک سر و گردن بالاتر بود و می‌توانست نتیجه خوبی بگیرد، ضرر کرد.

مدیرعامل تراکتور افزود: هرچند نتوانستیم از کل ظرفیت ورزشگاه استفاده کنیم اما برای اولین بار بود که در این فصل این همه تماشاگر به استادیوم آمدند. در طبقه دوم نزدیک به ۶۰-۷۰ نفر تماشاگر تیم میهمان نشسته بودند. به هرحال تمام مستندات را به فدراسیون فوتبال ارائه می‌دهیم و قطعا با عواملی که در این امر دخیل بودند، برخورد قاطعی انجام می‌شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 17
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 8
 • IR ۱۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  8 25
  این پسره عالیشاهه کیه اون سری هم تو تبریز همین کاراو کرد.همه جای دنیا دیدیم انداختن اشیا به داخل زمین دیگ ندیدیم بازیکن برگرده سنگا رو پرت کنه سمت هوادارا.اگ اون کاراو نمیکرد زود جم میشد.
  • قرمزته IR ۱۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
   11 2
   چرا خودتون رو به اون راه زدید؟ اگر یک استادیوم پر از تماشاچی از اول بازی با فحش ناموسی دادن به بازیکنان و پرتاب اشیا به سر و کله بازیکن ازتون پذیرایی کنن چیکار میکنید؟ همین امید تو تراکتور هم بازی کرده و مشگلی نداره با کسی. بی جهت توجیه نکنید رفتار تماشاچیان رو.
  • IR ۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
   2 1
   الکی حرف مفت نزن این غارنشینا باید برن لیگ 1
  • IR ۰۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۱
   0 1
   گم شو نگبت عوضی ، این دفعه اولتون نیست و قطعا آخر هم نیست. جهت یادآوری اون کله پوکتون، سال 88 سر فرهاد مجیدی رو همین شما وحشی ها شکستید، به علی دایی ، هم ولایتی خودتون 120 دقیقه فحش ناموسی دادید زمانی که مربی سایپا بود. پس لطفا خفه خون بگیرید. باید تمیتون منحل بشه و همه از شرش راحت شن
 • IR ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  9 18
  عالیشاه همونه که زمانی که در بازیکن تراکتورسازی بود به عنوان کارشناس بازی پرسپولیس در تلویزیون کارشناسی می کرد /اینها حربه های خود پرسپولیسه که همیشه در همه بازیها جنجال به پا می کنند چه در برابر استقلال چهتراکتور چه سپاهان و .... با این فیلمها می خوان قرهمانی استقلال رو ببرن تو حاشیه و خودشون در متن فوتبل بمو نند/البته در همه جا دیدیم تماشاگرها به سمت زمین اشیا پرتاب کنند ولی اینکه بازیکن برگرده به سمت تماشاگرا اشیا پرتاب کنه فقط در بازیکنان پرسپولیس دیده میشه !!!حالا چرا گذاشتن سنگ برده بشه ورزشگاه و چه کسانی به دستور چه کسانی و با چه هدفی انجام شده خیلی نخ نما و مشخصه /هدف اصلی انحراف اذهان و هدایت خشم مردم بر علیه هم است /هنوز فحشهایتماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه ازادی به ترکها از یادمان نرفته /تا حالا سابقه نداشته در ورزشگاه تبریز سنگ پرتاب بشه و مشخصه این یک پروژه فرا ورزشی است /
 • مادربچه هاومعلم مدرسه IR ۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  18 8
  خجالت بکشید، عالیشاه فقط سنگ های شمارابه خودتان برگرداند.....گرچه تاییدش نمیکنم، چون آتو دست شماداد.
 • IR ۱۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  18 3
  چقدر دروغ، ۴۵ درصد اومده بودند!! تازه اگه ۴۵ درصد هم‌اومده بودند این اولین تخلف.از اول بازی لیزر مینداختید،فحاشی میکردید،سنگ و آب معدنی پرت میکردید.تماشاگران محدود تون همه طرف استادیوم سنگ مینداختید، حتی نزدیک جایگاه به گل محمدی فحاشی میکردند و سنگ بهش میزدند.مهدی ترابی و رامین رضاییان چیکارتون داشتند میزدند اونارو.عالیشاه هم جواب یک ساعت فحاشی و سنگ پراکنی تون رو داد،طلبکار هم شدید!کمک داور رو چرا میزدید!بازیکن خودتون رو چرا میزدید،به کیانی هم سنگ پرت میکردید. رو که رو نیست.گزارشگرتون هم که میخندید از نشانه گیری به قول خودش دوستان تعریف میکرد. خجالت بکشید
 • IR ۱۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  30 6
  همان بهتر که بازی های تراکتور بدون تماشاگر برگزار بشه. امیدواریم کمیته ی انضباطی تصمیم درستی بگیرد و مانع حضور تماشاگران تراکتور در بازی ها شود. فرهنگ ایرانی را یک شبه به باد دادند.
 • IR ۱۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  17 6
  حتماسنگ ها را پرسپولیسیها با فرغون از تهران اوردند
 • IR ۱۴:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  13 2
  برآورد ۴۵ درصد دقیقا مثل همان تراختور ۳۰۰ درصده است.. جمع کنید بساط لمپنیسم را.... ورزشگاه مملو از جمعیت بود.
 • IR ۱۵:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  16 4
  هواداران تراکتور سازی شورش رو درآوردن از اول بازی فحاشی سنگ پراکنی توهین های قومیتی شعار های تجزیه طلبانه چرا این تیم نژادپرست ضد ایرانی منحل نمیکنید
 • htn IR ۱۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  13 2
  این مدیرعامل فکر کنم سواد نداره، ۸۰ درصد ورزشگاه حداقل در بود بعد میگه ۴۵ درصد؟؟ از قبل شروع بازی نمایشگرها فحش و ناسزا و بطری و سنگ پرت میکردن، بعد شما فقط پرتاب عالیشاه رو دیدی؟؟
 • IR ۱۶:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  10 1
  مدیر عامل و تماشاچی و توپ جمع کن ، همشون مثل همند. در و تخته روی هم جوره
 • سوسان IR ۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
  2 0
  چطور انقلاب شد که نشد پالانی و پالانیه از این کشور برچیده بشه
 • حامد IR ۰۶:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
  3 1
  خفه شو محترمانه توخودت هم ازهمون وحشی هایی
 • علی IR ۱۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
  1 0
  ننگ و نفرین بر مدیریت چنان باشگاه هایی، چه در تهران و چه در تبریز که این سنخ بیشعوری خائنانه از هوادارانش را با زیر سبیلی سکوت رد می کنه !! همه پان ها محکوم هستند چه پان فارس چه پان ترک چه پان عرب... هیچ فرقی نداره ! ؛ تجزیه طلب اصلی کسی است که رسانه دستش هست و در انگ تجزیه طلبی دابل استاندارد عمل می کنه و از یک بازی ساده فوتبال جنجال تجزیه طلبی راه می اندازه( ولو بحق)؛ اما !! درمقابل این بیشعوری فارس زبانان قلیل؛ خفه غون می گیره! وقتی فوتبال بهانه میشه تا کلیت یک قومیت تجزیه طلب معرفی بشه ؛ دعواها شروع میشه!، وقتی صد برابر اون فحش،های کذایی در تبریز ؛ در استادیوم آزادی داده میشه اما کسی متعرض اونا نیست و یک صدم این کارها تو تبریز یا اهواز سریعا انگ تجزیه طلبی میخوره ، یعنی کبریت به اتش خیانت ملی زده می،شه ! ؛تحریک اقلیت های قومی مملکت امری خائنانه و ضد ملی است؛ دابل استاندارد خائنانه تر!! آینده ایران در گرو همزیستی مسالمت آمیز بین اقوام و طیف های مختلف درون کشور عزیز و یکپارچه ایران هست!! اف بر سکوت مدیران باشگاه ها و استانداران و معاونان امنیتی و سیاسی ذیربط،چه در تهران چه در تبریز!
 • رضا IR ۱۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
  1 1
  عجب دروغگوی پررویی هستش . اگه فیلم وعکسها نبود الان معلونیست چی میگفت. از اول بازی این کثافت کاریها شروع شده بود.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس