کد خبر 1376941
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
صدور حکم زندان برای توییت تهدیدآمیز علیه نتانیاهو

دادگاهی در فلسطین اشغالی یک نفر را به علت توییت تهدیدآمیز علیه بنیامین نتانیاهو و پسرش به زندان محکوم کرد.

به گزارش مشرق، انتشار توییت با محتوای تهدید به قتل نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی و پسر او، کار یک ساکن شهر «بئرشبع» در جنوب فلسطین اشغالی را به زندان ختم کرد.

منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی خبر دادند، «آشر بن دیوید» یک مرد ساکن شهر اشغالی «بئرسبع» در فلسطین اشغالی به دلیل توییت‌های تهدیدآمیز علیه بنیامین نتانیاهو و پسرش یائیر نتانیاهو به ۱۳ ماه زندان محکوم شد.

به گزارش روزنامه «تایمز اسرائیل»، این فرد در توییت‌هایش اعلام کرده بود که قصد دارد نتانیاهو و پسرش را بکشد.

آشر بن دیوید در حالی به ۱۳ ماه زندان محکوم شده که پیش از این یک دادگاه رژیم صهیونیستی در حکم اولیه، او را به ۸ ماه زندان و پرداخت ۱۵۰۰ شِکِل (معادل ۴۴۵ دلار) محکوم کرده بود.

دادگاه ناحیه بئرسبع رژیم صهیونیستی اعتراض دادستانی درباره حکم اولیه را قبول کرد و مدت زندان این فرد را به ۱۳ ماه افزایش داد.

بن دیوید در دادگاه تایید کرده بود که در سال ۲۰۲۰ این توییت را منتشر کرد: «آیا کسی از آمادگی برای ترور نخست‌وزیر خبر دارد؟ آیا کسی می‌داند… من دوست دارم شرکت کنم… به نظر می‌رسد زمان آن فرا رسیده است».

وی چند روز بعد از این توییت، در پیامی دیگر پسر بنیامین نتانیاهو را تهدید کرد و نوشن: « یائیر، رفیق! چیزی که عوض داره گله نداره... عصبی هستی... مشکل چیست؟ خانه‌ات دارد می‌لرزد؟ دیوارها نازک هستند، صدای تپش قلبت را می‎شنوم».

حکم زندان برای توییت‌های تهدیدآمیز علیه نتانیاهو و پسرش در شرایطی صادر شده که اوایل ماه جاری ارسال پیام‌های تهدیدآمیز علیه نخست‌وزیر کنونی این رژیم خبرساز شده بود.

نهم اردیبهشت ماه بود که رسانه‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند، نفتالی بنت نخست‌وزیر این رژیم طی چند روز سه پیام تهدیدآمیز دریافت کرده است (جزئیات بیشتر).

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس