ورود پیشکسوتان به پرونده آکادمی پرسپولیس؛ هم پنجعلی حکم می‌گیرد، هم خلیلی؟!

اتفاقات عجیب برای معرفی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد.

به گزارش مشرق، با وجود اینکه خیلی از باشگاه‌های فوتبال فعالیت خود در رده پایه را آغاز کرده و مشغول یادگیری هستند اما وضعیت آکادمی باشگاه پرسپولیس همچنان نامشخص است و هر روز آبستن اتفاقات تازه‌ای می‌شود. در حالی که ۵ پیشکسوت خواهان فعالیت در آکادمی این باشگاه بودند اما از باشگاه پرسپولیس خبر رسید که آنها روی نام محسن خلیلی به اجماع رسیدند تا او همانند فصل گذشته در آکادمی پرسپولیس مشغول به کار شود.

این موضوع البته هنوز به صورت رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام نشده و همین مسأله باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شده است. به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس درگیر معذوریاتی است که نمی‌تواند به صورت رسمی در خصوص آکادمی که نقش بسیار مهمی در آماده‌سازی تیم‌های پایه دارد، اعلام نظر کند.

بیشتر بخوانید:

۴ پیشکسوت به دنبال فعالیت در آکادمی پرسپولیس

در این باره مطلع شدیم که محمد پنجعلی از اینکه انتخاب باشگاه پرسپولیس، محسن خلیلی بوده گله‌مند است و به همین دلیل و به واسطه برخی از پیشکسوتان این باشگاه و حتی علی پروین در صدد فعالیت بیشتر است تا بتواند به عنوان مسئول آکادمی این باشگاه معرفی شود! رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که ارتباط خوبی با پیشکسوتان این باشگاه دارد، به همین دلیل تحت معذوریت قرار گرفته که این مسأله شاید باعث یک اتفاق عجیب در باشگاه پرسپولیس شود. این اتفاقات باعث شده تا شاید هم محمد پنجعلی در آکادمی پرسپولیس پست بگیرد و هم محسن خلیلی! گویا به دلیل همین فشارها به محسن خلیلی پیشنهاد شده تا او مدیر پایه شود و محمد پنجعلی به عنوان مدیر آکادمی انتخاب گردد!

در صورت رخ دادن این مسأله احتمال دارد که یکی از این دو نفر زیر بار چنین مسأله‌ای نرود؛ چراکه مطمئنا تداخل وظایف باعث به وجود آمدن حواشی زیادی خواهد شد. بدون شک در صورتی که هم پنجعلی حکم بگیرد و هم محسن خلیلی، اتفاقات حاشیه‌ای زیادی در آکادمی و تیم‌های پایه پرسپولیس رخ خواهد داد و مشخص نیست که مسئولان باشگاه پرسپولیس چه برنامه‌ای برای جلوگیری از حواشی خواهند داشت.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس