کد خبر 1356013
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
میهمان خارجی بعدی حسن یزدانی چه کسی است؟

بعد از باجرانگ هندی، احتمال اینکه کشتی‌گیر خارجی دیگری پیش از جهانی ۲۰۲۲ برای برپایی کمپ تمرینی به سالن قهرمان جهان و المپیک در لپوصحرای جویبار بیاید، وجود دارد.

به گزارش مشرق، اسفند ماه گذشته باجرانگ هندی، مدعی عنوان‌دار وزن ۶۵ کیلوگرم به استان مازندران آمد تا در سالن کشتی مجموعه ورزشی حسن یزدانی که به تازگی در لپوصحرای جویبار افتتاح شده است، تمریناتش را دنبال کند.

حسن یزدانی خودش نیز چند روزی در کنار باجرانگ بود و در حالی که کشتی‌گیر هندی میهمانش بود، از او به بهترین شکل ممکن پذیرایی کرد و سپس به اردوی تیم ملی آزاد که برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا استارت خورد، ملحق شد. باجرانگ البته در مازندران ماند و زیر نظر مربیان این استان و همراه با کشتی‌گیران مازندرانی تمریناتش را دنبال کرد.

او اولین میهمان خارجی مجموعه ورزشی قهرمان کشتی جهان و المپیک بود. حسن یزدانی احتمال اینکه پیش از مسابقات جهانی ۲۰۲۲ صربستان، باز هم کشتی‌گیران خارجی دیگری برای برپایی کمپ تمرینی به لپوصحرا بیایند را رد نمی‌کند.

این احتمال وجود دارد که با توجه به در پیش بودن دو رویداد مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی در سال ۲۰۲۲ برای آسیایی‌ها در فاصله‌ای اندک، کشتی‌گیران آسیایی برای کسب آمادگی بیشتر علاقمند به برپایی کمپ تمرینی در استان مازندران و در سالن حسن یزدانی باشند، حتی اگر دارنده دو مدال طلا و نقره المپیک خودش در اردوی تیم ملی هم باشد، باز هم در فاصله دو اردو به جویبار و سالنش بازخواهد گشت و کشتی‌گیران زیادی در جهان دوست دارند حتی برای چند روز در کنار قهرمان ایرانی تمرین کنند.

حسن یزدانی بعد از شکست دیوید تیلور آمریکایی و کسب نشان طلای جهان در سال ۲۰۲۱، هنوز در هیچ میدانی روی تشک نرفته و به نظر می‌رسد بازگشت او به تشک، در یکی از مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی در خرداد ماه باشد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس